1. 1.
  iibf nin hatunlarının, kapanması halinde ne yapacagını sasıracaklarını dusundugum cafe
  1 ... sazan
 2. 2.
  Bazan saatlerce hiçbir şey yapmadan oturulan. Boya küpü kızlarımızın çok bulunduğu ama yine de güzel olan bir mekan.
  1 ... ben miyim
 3. 3.
  iibf nin tikky,concon mekanı cafesi.Ortamdaki bayan kisilerin analizi yapılacak olursa kümülatif zeka seviyesi toplamı iq cinsinden 50-60 çıkar.Ayrıca gitmeden once yanınızda pastel boya götürün ki ortamda dikkat çekmeyin.Erkekseniz marlboro,zippo ve araba anahtarı'ndan oluşan cafede şekil yapma "kit" ine sahip olmanız gerekmektedir.
  5 ... gilberto
 4. 4.
  4 sene önce su almak için yanaşıp 60ykr lik fiyatı duyunca arkama bile bakmadan kaçtığım, 4.5 senelik öğrencilik hayaıtım boyunca 1 kere bile oturmadığım üniversitemizin en tiky mekanı.
  1 -1 ... anthrax
 5. 5.
  4 sene boyunca defaatle önünden geçip hiç uğramadığım, uğrama ihtiyacı hissetmediğim, havası, suyu, bayrağı farklı bi mekandır kendisi.. müziğine sinir olurum bir kere... paso yabancı çalar. oturan tikilere bakıp bakıp acıdığım anlar olmuştur.
  1 -3 ... delikanlımühendis
 6. 6.
  sanılanın aksine fiyatların pahalı olmadığı ama sanıldığı gibi motor-vari hatunların çok olduğu cafe. diğer tespitlerin de hepsi doğrudur.
  ... redwinemania
 7. 7.
  Uludağ Üniversitesi'nin tiki mekanı olmasının yanında burdaki kesimin sabahtan akşama kadar oturup televolecilik oynaması insanı hasta eder."Bu böyle giyinmiş bu iyiymiş bu çok kötüymüş" gibi değerlendirmelerde bulunurlar.iiBF'yi 6 yılda bitirebilirler.Bazılarının cebinde beş kuruş yoktur ve sadece burda ortam yapmak için takılırlar.Nedense herkes acır buradakilere.
  Ancak cafe tartışmasız en kaliteli mekandır.
  ... italiano
 8. 8.
  iibf cevresinde oturabilceğin içeri girdiğinde kötü kokmayan tek cafe dir
  ... emon
 9. 9.
  herkesin gıyabında iyi bişey söylememeye azami dikkat gösterdiği ama önünden geçerken yandan bir bakış atmaktan kendini alamadığı uludağ üniversitesinin en oturulabilir mekanlarndan
  1 ... doksanüç
 10. 10.
  bir bardak,çaylı su ile,ya da laf edemediğim,sağlam nescafeleriyle,iki saat oturup,boyalı hatunları kesebileceğiniz,fakültenin en gereksiz,lüzumsuz yerine konuşlandırılmış,tikkyler yuvası..bir de önünden masum masum,entel-kuntel kişiliğinizle geçerken,cins cins bakışlar atarlar,masalara dalıp,kafa-göz Allah ne verdiyse yardırmak istersiniz..
  ... faidelibilgi