bugün

arabada giderken türküler tutturduğum oyundur.
'akşam olur mektuplar hasretlik söyler vladivostok radyosunda wild dance türküsü'
az önce başımdan komik bir olay geçen oyun.

--spoiler--
oyunda bilirsiniz ufak tefek yan görevler var. işte bunların biri. haritada bazen mavi işaretli adamlar çıkar. neyse bunların birisiyle tanıştım. adı jeff, jeff tam bir piskopat. neyse adam bana karısının onu aldattığını söyledi ve benden karısını takip edip bunu kanıtlamı istedi. adamın karısını takip etmeye başladım ve bi mekanda yavuklusuyla otururken kameralı cep telefonuyla fotografını çektim. ve jeffe mms gönderdim.

bir süre sonra jeff gene beni aradı. ve çok acil otoparka gelmemi söyledi. gittim, karısının cesedini otomobilin bagajında bulmuş ve cesetten kurtulmasına yardım eçmem için bana yalvarıyor. bende arabayı denize yuvarlayarak yardımcı oluyorum.

uzun bir süre sonra jeff le gene karşılaştım. bana yeni bir kadınla evlendiğini fakat bununda onu aldattığını söyledi ve benden tekrar yardım istedi. bende hayır diyince sinirle "ben kendim yaparım" diyerek yürümeye başladı. Karşıdan karşıya geçerken hızla geçen bir araç Jeffe çarptı. Jeff'i vuran Turismo'lu şöför arabasından inip, etrafına para saçılmış cesede şaşkın şaşkın bakarken, ben paraları toplayıp şaşkın şöförün Turismo'suna atladım ve kaçtım.
--spoiler--
mağradan bir türlü çıkamadığım için oynayamadığım oyundur. çok bu cahal* kaldık ne bu yeni jenerasyon oyunlarına yaşımızda geç değil alıp bir kolaçan etmek oyunda bug bulmak lazım.
şu an bilgisayarıma yüklediğim oyun.biraz geç yükleniyor.
tam tamına 1 saat 15 dk yüklenen süper sonik oyun ,

-oyunda dileciler sizden sadaka isteyebiliyor,
-silahınızı gösterip arabayı kolaylıkla gasp edebiliyorsunuz,
-özgürlük anıtında dürbün ile cevreyi izleyebiliyorsunuz,
-arabalar direk patlamıyor önce yanıyor bu muhteşem birşey,
-arabanın camından veya kapıyı açıp dışarı çöp atabilen şöferler mevcut,
(bkz: playstation 3) ile 106 ekranda zevkle bitirdiğim oyun. lakin serinin 5. oyunu da bilgisayarda kasma yapacaksa siktirsin gitsinler, güzelim bilgisayarda oynayamıyorum. sürekli oyunlara para mı vereceğiz ulan?
her turlu islemcinin kastirdigi oyun.
(#17532648)
bitirdikten sonra san andreas ın ne kadar zevkli bir oyun olduğunu içimde bas bas bağırtan oyun. senaryo dünyanın en güzeli olsa ne yazar, çoğu şeyi yapamamak gibi koca bir eksisi var.
Bu oyun kasılma yaptığı bilgisayarlarda önce shader sonra vn sync ardından çözünürlük azaltmanızı öneririm aman night shadowu falan açayım demeyin. Kasım kasım kastıran oyundur.
ağ bağdaştırıcı sorunu nedeniyle online oynanamayan oyun.

ulan 50 dolara aldığım orjinal oyunda bu sorunu yaşıyorum, insana koyuyor ha. illa yamaci falan kurup korsanla devam etseydim diye kendime küfür ediyorum. çile amk.
çıktığında sistem gereksinimleri nedeniyle çoğu bilgisayarda tam performans oynanamayan oyun. en güzel yerde takılır ve sizi üzer.
görsel
gta san andreas daha çeşitli arabalara sahip ve daha zevkli . internet kafe gibi şeyler çok detaysız , gta 5 bekleniyor .
En gerçekçi bilgisayar oyunlarından bir tanesidir.

Size verilen görevleri yapar ve şehrin saygısını kazanmaya çalışırsınız.
bardaki alkol alma olayından sonraki baş dönmesini gerçekten güzel yapmışlar. buradan tebrik ediyorum yapanları. harbi güzel yapmışsınız.
çok iyi bir oyun ama çok kötü bir yazılım.
credits müziği ayrı bir güzel olan oyundur.

https://www.youtube.com/watch?v=JkkKbc6726Q
http://www.filmifullizle....aster-2010-film-izle.html

oyunun kendisinden film yapılmıştır. vay anasını, kurgu güzel.
eski oyunlara göre çok kasvetli bir şehirde geçen oyun...
neredeyse 5'i çıkacak, ama ben daha yeni yüklüyorum. avrupa'daki teknolojik gelişmelere sakalını kaşıyarak bakan osmanlı gibiyim. ama olsun. evet, şu an torrent'te %90 sularında. yardır koçum.
bir oyun nasıl bu kadar optimizasyon fakiri olurun cevabıdır bu oyun. yapımcıları oyunu bilgisayara çıkartırken hiç mi test etmemiş, bu kadar rezalet bir optimizasyon nasıl olur yahu?! ayrıca oyun geneli itibariyle renkler soluk duruyor bu yüzden de oynama isteği kalmıyor insanda.
helikopter takip görevleri hariç çok iyi saran oyundur ki zaten helikopter kullanmayı da sonradan öğrenmiştim ya neyse candır can.
https://www.youtube.com/watch?v=JfBbuMQ_AA8
hem ps3'e hem de pc'ye orjinal olarak aldığım ancak pc'de gtx675 olmasına rağmen oynayamadığım ps3'te ise iğrenç grafikler yüzünden 1 saar içinde geri iade ettiğim oyundur.