bugün

kara kuru bir göttür en nihayetinde.
göte geldi aşkımız ikimiz de şaşkınız adlı şiirini beklediğimiz yazar.
gecenin bir yarısı hevesimi kursağımda bırakan insan.**
aslında tanısanız çok seversiniz. zeki ama çalışmıyor.
bildigin gottur bu gotik gotu. diger gotlardan niteliksel olarak farkı olmamakla birlikte niceliksel olarak olabilir.
(bkz: and the dildo goes to)
genelde deri pantolon giydikleri için uzaktan pırıl pırıl görünür.
asilik olsun diye kabızlığa yatan gottur.
(bkz: istikbal götlerdedir)
fena halde kakaolu fındık/çikolata kremalarına takmış yazar.
(ara: peripella)
(ara: nutella)
bazen süper komik yazılar yazıyo, ama kimse okumuyo, kalbi kırılıyo, sonra onları silip sakin bi zamanda tekrar giriyo, yine kimse okumuyo.
(bkz: dördüncü nesil gugukçu moderatör)
(bkz: uludag sozluk guguk kurulu)---->kurucu üye, başkan.
an itibariyle sözlüğün ırzına geçen adam.
en güzelini yapan yazar. başarılarının devamını dilerim.
iyi bir yazar.
benim bundan önce yazdıklarım ortada, yazım kabiliyetim ortada, zeka seviyem ortada. eğer bir şey yazmışsam, tepki çeken bir şey yazmışsam oturun düşünün niye yazmış bu adam diye.
bugüne kadar sapıtmamış adam niye gece gece sapıtmış diye.
uçacaksın, ehehhe demeden önce bir otur kendi yazdıklarına bak, sonra gel bu adamın yazdıklarına bak, düşüncelerine bak, kendi yazılarınla arasında bir fikir çarpıştır, ölç, biç sonra şaklabanlık yap.
yazdıysam doğrudur, arkasındayım.
seviyoruz ailecek. kız diye umuyodum gotik kız götü güzel olur deyu ama değilmiş. yazmayalım ulan artık nick altına.
sözlüğün sevgi kelebeklerinden.
ekürisi karin gibi görünüyor.
kendisi hakkında yazacağım son şeydir bu.

bu gece kendisi kalktı birkaç hata yaptı. sonra üstüne "yaa nasıl oluyormuş? ibret alın düşünün şimdi" tadında şeyler söyledi. ben de açtığı o başlıklardan birinde "hata yaptın" anlamıyla bkz'lar verdim diğer herkesin verdiği gibi.

bunun üstüne kalkıp bana zaten içinde beslediği kişisel garezini kustu nick altımda. yani "ne olmuş hata yaptıysam, sen de hep yapıyorsun" gibi demeçlerle yürümüyor bu işler.

bu kadardır işte benim açımdan. başka da hiçbir şey yok.

ek: kendisinin kurduğu cümleleri çok severim. uzun ve anlamlı yazar. ama sadece yazı yeteneğiyle haklı çıkılmıyor bunu da eklemek lazım.
birileri tarafından yanlışlıkla fena halde hem sinirlendirilmiş hem de gaza getirilmiş yazar.

umarım sonun benzerlerine benzemez...

not:benzer kavramı vakt-i zamanında aynı şeyleri yapan, yaşayan yazarların aldıkları cezalar olarak düşünülmüştür.
evetttt..bir yazarın daha sonuna geldik
yapımda ve yayında emeği geçen herkesin allah belasını versin.
zorunlu açıklama ve özür;

*benim kişisel olarak yaptığım tartışmalardan dolaylı olarak etkilenmiş olan, yazıların sol frame de oluşturduğu kirliliğin gözlerine batmasına sebep olduğum tüm yazar arkadaşlarımdan özür dilerim.

ama özrümün muhattapları dolaylı olarak etkilenenlerdir, sözlerimi direkt olarak doğrulttuğum kişiler hakkında herhangi bir düşünce değişikliği yaşanmadı.

amacım ne nick altımın bu şekilde entrylerle dolmasıydı-ki adımın yanında o kadar sayı olmasından hoşnut değilim açıkçası, altındaki entrylerin de çoğu bakınız ve bir cümleden oluşuyor zaten- ne de sansasyon yapayım, polemik yapayım şeklinde bir düşüncem vardı.

yazdıklarımı adam gibi eleştiren herkese kapım açık, gönlüm açık. adam gibi eleştirileri kabul edebilen birisiyim. ama ağzın bok kokay seviyesinde eleştiriler tarafımdan şiddetli bir şekilde karşılanır.

yoga yapan mistiq kedi'den de ayrıca özür dilerim.
kendisine bir cok sey anlatacagim, bilgilendirecegim yazardir. icinde bulundugu bu sanal olusumda, muhatap alacagi kimseleri terazide tartma sansi olmadigindan, kimin ne oldugu hakkinda yorum yapmaya kalkinca " alaşagi " edilmeye calisilan yazar olmustur bir anda. dikkatli olmali, oyuna gelmemeli kesinlikle.

iyi yazar, guzel yazar. ama bilmedigi bir gercek var. "deveye diken, insana s.ken yaranir". formati delen makbul olur da bir gun bu sozlukte, sen silinirsen icim ciz eder, sakin ol izle dedigim bir yazardir.

edit: izle iste diye israr ediyorum. * oku dememisim farktiysan. *
niye çaylak olduğunu bilmediğim ama bir an önce geri dönmesini dilediğim yazar. en iyi yazanlardan, şahsımca takip edilenlerdendir. ne yaptıysa bir bildiği vardır diye düşünmekteyim, tez zamanda tezkeresini beklemekteyim.
bursa yı yanlış tanıyan yazar. *
güncel Önemli Başlıklar