bugün

telefon ve bilgisayarda vazgeçemiyeceğim programdır yapanın allah belasını versin.
kimse kusura bakmasın iğrenç bi tarayıcı. sürekli yok shockwave göçtü kapatayım mı diyor. kapa kapa amınakoduğumun malı. onu da kapa. evet.
Ne shokwave derdi biter bu kodumun tarayicisinin, ne de media player güncellemeleri.

Binlerce kez yüklesen de yine gel yükle der. sikerim böyle tarayiciyi
(bkz: chromium)
shockwave sorunu olsa da vazgeçemediğim tek tarayıcı.
gmail ile güzel bir ilişkim olmasa yüzüne bakmayacağım tarayıcı.
appstore'da gördükten sonra anında indirdim. iphone ve ipaddaki bütün tarayıcıları sildim ve safariyi de en kuytu, en görünmez köşeye attım. sesle arama muhteşem olmuş. chrome varsa gerisi yalan benim iÇin.
yeni güncellemesi ile sık kullanılanlar çubuğu köşeli olarak metro tarzı bir görünüme kavuşmuş. ayrıca yeni sekme kısmı kısayolu da biraz genişlemiş sanki.
şu aralar fotoğrafta olduğu gibi bende hata veren tarayıcı:
görsel
bu aralar hata veren tarayıcı.
en kral tarayıcıdır.
son zamanlarda youtubeta belli bir sayıdan sonra video açmayan web tarayıcı. 3-5 videodan sonra kilitleniyor.
bu tarayıcıyı göklere çıkaranlar android kullanıcıları. daha fazla yoruma gerek. o kadar boktan ki o kadar olur. evet.
olayı bitirmiş tarayıcı.
bilgisayara virüs bulaşmaya görsün hemen bozulabilen bir tarayıcıdır. ama yiğidi öldür hakkını yeme.
durup dururken çalışmayı durduran insanın sinirden kendini sikmesine yol açan tarayıcı. lakin daha da iyisi yoktur.
bi tarayıcıya bok atmak için sözlük yazarlarına hangi tarayıcıyı kullandığımızı beyan etmemiz gerektiğini öğretmiş tarayıcı. istiyorsanız ikametgah da verelim, sabıka kaydı da. ne lan bu işe mi gireceğiz ibneler. evet.
bilgisayarı kilitlemeye and içmiş ajan program. google chrome kullandığım süre boyunca makine iflah olmadı arkadaş. hep bir setup hali. hep bir güncelliyorum ayağı. ne iş lan ?
Teknik Bilgi: Google Chrome, Google tarafından geliştirilen bir ağ tarayıcısıdır. Adını çizgesel (grafiksel) kullanıcı ara yüzünden almaktadır. Chromium ise Google Chrome'un arkasındaki açık kaynak kodlu tasarıya verilen addır. Tasarı BSD Lisans altında yürütülmektedir.
Microsoft Windows için geliştirilen beta sürümü 2 Eylül 2008 tarihinde, 43 farklı dilde kullanıma sunulmuştur. Daha sonra Mac OS X ve Linux sürümleri de geliştirilmiştir.

Gündelik Bilgi: Google Chrome candır efendim. Hızlıdır, kullanışlıdır.iE ve Firefox'un size sağlayamayacağı bir sürü nitelikli niteliksiz araç gereç Chrome webstore sayesinde kullanmanıza hazırdır. oyunda oynayabilirsiniz ayrıca. Sonuç itibarı ile google chrome internetteki çözüm ortağınızdır.
sürekli bilmem ne çöktü kapayım mı uyarılarıyla beni deli eden tarayıcı. bir de şöyle bişi fark ettim açık bırakınca hiçbir şey yapmadan yavaşlıyor.
--spoiler--
shockwave flash çalışmıyor
--spoiler--
nedense ilk-kursun.com da hata veren ve bana sitede yazarları okutturmayan tarayıcı.
oyun oynarken ve video izlerken sürekli sorun çıkaran tarayıcı.
Çıkması ile internet explorer'in ve mozilla firefox'un pabucunu dama atmış internet sağlıyıcısı.
kendisinden beklenmedik şekilde flash videolarda kasıp ses kalitesini bozan tarayıcı. düzelene kadar firefox.