1. 52.
  1995 yılında kurulmuş bir ABD'li Hardrock/Heavy metal grubudur. Grup şu ana kadar 6 albüm yayınlamıştır. 2003 yılında çıkan Faceless albümünde davulcu değişikliği yaşanmıştır ve Tommy Stewart yerine Shannon Larkin gruba dahil olmuştur.

  Godsmack grubunun 2000 yılı albümü Awake'den çıkardığı Vampires isimli single, 2001 yılında En iyi Enstrümental Parça dalında Grammy ödülü adayı olmuştur. Fakat gruptaki kimse bunu çok önemsememektedir. Çünkü kazayla kaydettikleri bu şarkı için: "Neden aday olduğumuzu anlayamamıştım, bir anda kendimizi Joe Satriani ile aynı kategoride yarışırken bulmuştuk. Şarkıyı da yanlışlıkla kaydetmiştik zaten," diyor grubun solisti Sully Erna. Grubun ayrıca 2002 ve 2003 yıllarında iki adet Grammy adaylığı bulunmaktadır.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Godsmack
  ... hasmet ibriktaroglu
 2. 51.
  Tüm şarkıları birbirinin kopyası olsa da sevdiğim grup.
  1 ... lennykereviz
 3. 50.
  i f*cking hate you şarkısını severim.
  1 ... manowarrior
 4. 49.
  https://www.youtube.com/watch?v=OYjZK_6i37M+
  ... gold tab gibson
 5. 48.
  Bütün şarkıları birbirine benzeyen grup.
  2 ... lennykereviz
 6. 47.
  ismini Alice in Chains' ten alip Alice in Chains' le alakası olmayan güzide grup. Gece gece ismini duyunca sully erna' nın sesinden bleeding me' yi açtım, Teşekkürler sözlük...
  ... thecrowandthebutterfly
 7. 46.
  Ortaokul zamaninda dinledigim pop rock grubu. Speak disindaki sarkilarini da bir turlu dinleyemiyorum suan.. cok hafif kaliyor.
  -1 ... schizoid
 8. 45.
  maddi sıkıntılardan dolayı gidemediğim bu seneki konseri iptal olmuş gruptur. havalara uçtum desem yeridir. ne yaparsın züğürt tesellisi benimkisi de...
  1 ... buyuk resim gorucu
 9. 44.
  bu sene* Live & Inspired adlı bir canlı konser albümü çıkartmış inanılması güç bir hard rock, hardcore grubudur. hele keep away'in solosundan önce şöyle bi 3 dakikalık bir gitar-bateri şovu yapmışlar, dinlenesidir.

  ayrıca yılladır emektar yol arkadaşlarım olur kendileri. belkide sebebi şu olabilir; normalde bi şarkıya ısınmanız için şarkının bi 3/4'ünü dinlemeniz lazımdır ama godsmack'te şarkının başından itibaren şarkıya ısınıyorsunuz.
  ... kalores
 10. 43.
  bu seneki konsere gidip dinlenilmesi gereken grup.
  (bkz: bleeding me)
  (bkz: i stand alone)
  1 ... white sea