1. 1.
  sapiklik aleti. guvenlik icin olani gizli olmuyor genelde.
  (bkz: voyeur)
  1 -1 ... laz pacino
 2. 2.
  el sallanılası alet. kişilik haklarına tecavuz.
  -1 ... palta
 3. 3.
  uğur dündar sayesinde kötü imajını bi nebze de olsa düzelten alet.
  3 ... redwinemania
 4. 4.
  başkalarına fark ettirmeden resim ya da video almak için kullanılabilen alet. mağzalardaki sadece isim olarak gizlidir,sap gibi ortadadır; ancak filmlerde gördüğümüz gözlüğe takılan, kaleme yerleştirilen versyonları gerçekten gizlidir.
  2 ... turkcekarakter
 5. 5.
  genellikle fantazi sahibi sapıkların kullanmakta olduğu teknoloji harikası alet.
  ... skvym
 6. 6.
  alışveriş merkezi tuvaletlerine bile yerleştirilen şey.
  http://photos-g.ak.fbcdn....1442905758_79645_2612.jpg
  ... ex nihilo
 7. 7.
  alışveriş yaparken kendinizi kasanın monitöründe görmek ve kendinizi izlerken kartınızdan indirimli tutarın değil tam fiyatın çekilmesi için yapılmış numero. her seferinde de yutan salak bünye.
  ... yumuklu sucurta
 8. 8.
  bu hayatın en iyi icadıdır. apartmanın her köşesinde olan ve kamera odasına gittiğimde bizzat herşeyi bırakıp izlediğim onlarca insanlar. Asansör beklerken kaşınan tepinen kimse yok diye sevgilisiyle öpüşen. Döşünü kaşıyan. Ve daha sonra yaptığımız aptal saptal şeyleri gidip izlememizi sağlayan düzenek.
  ... ngerekli
 9. 9.
  bir de Gizli Kameralı Anahtarlık çıkmış. http://www.casusoldum.com/ iyi b.k yiyorsunuz, insanları paranoyak yapacaksınız. zaten güven duygusu iyice azalmış, insanları tanımak zorlaşmış.
  neymiş sevgilim beni aldatıyormuş, hadi kameraya alayım. oha hani sevgi hani karşılıklı güven duygusu hani saygı... bunların üzerine kurmadıysak neyin üzerine kurduk biz bu ilişkiyi anlamadım.
  neymiş Birileri arkamızdan gizli işler mi çeviriyormuş, sanki ülkeler arası savaşa giriyoruz. kim çevirecek bu gizli işleri tabii ki tanıdıklar ya da hırsızlar ki hırsızlar için bu ne kadar etkili olur, ne kameralar var. tanıdıklar için bir fesatlık hissediyorsan *uzaklaş oradan onlardan. Sana ister iyilik yapsınlar, ister kötülük sen daima iyilik yap, iyiler mutlaka kazanır, bize böyle öğretmediler mi! yoksa... kim öğretti la bize.
  1 ... awhnin sevgi fabrikasi
 10. 10.
  gizli kamera
  1 ... cahil profesor