bugün

inşallah kızdır. bir yazar.
Ne olacak ki okuyunca .s

BiZimkiler çok da şaapmıyo ayrıca....

Kasmıyo.

Hoşgelmiş yazarı.

Hayaller schopenhauer, hayatlar kahraman tazaeoğlu ve nihat hatipoğlu yalnız uyandırıyım.

Şaşırma sonra.

Evritink lidıl lidıl olmayasın.

inşallah troll değildir. iyi yazmalar.
okudum geldim, soruları alayım.

edit: başlık sandım, usermiş aq.
Nicki okurken dilimle patinaj çektim.

Merhaba tatlım, bir schopenhauer'sa ne dersin?
sanırsam bir (bkz: akira kurosawa) aşığı.
Bugün doğum günü olan yazar.

Iyi ki doğdunn.
ne kadar da nefis bir emir cümlesi, buyurganlığın en güzel hali. bu nicki alan arkadaşımı tebrik ettim. ne yalan söyleyeyim biraz olsun yaratıcı olsaydım böyle bir nick alabilirdim ben de diyerek hayıflandım.

o halde buraya bir not düşelim;

mutlu hayat olanaksızdır. insanın yapabileceği en iyi şey (tek şey) kahramanca yaşamaktır.
her açık oy'unda aslında mesaj veriyor nickiyle.
Aynı zamanda buram buram üşengeçlik kokan bir aşağılamadır. Kendinden cahil gördüğü birine iki kelam etmek yerine "Al şu belgeyi müdüre imzalatıp gel." demektedir.
Oturup yüz yüze saatlerce konuşmak istediğim kadın yazar.
aynı yıl doğduğum yaşına göre sözlüğün en aklı başında kadın yazarıdır. yaşıtları gibi barlarda sürtmez kitap okur, müzik dinler, kişisel gelişimine katkı sağlar.
'Yatak odasında felsefe'sini okudum sığ buldum. Bir daha şopar okumam. O jung okusun bana ne.
her kime söylenmiş ise, döndüğünde başka bir insan olarak gelecektir.
Nickini çok beğendiğim yazar. Hani nikten etkileşim alıp tüm entrylerini okuyabilirdim Ama üşendim Efendim bende insanım.
Sabahın beş buçuğunda alev almış tartışmanın, bir tarafı olan yazar.

Schopenhauerdan kopan kavgadaki üslup da bambaşka yalnız.

Gidin uyuyun, çöp atmaya çıkıyorum diye iki mahalle gezin gelin, 2 lokma bir şey yeyin. Sabah sabah ne bu tantana kardeşim?
hoş bir kadın yazar. umarım sevgilisi yoktur. hislerim ciddi.
abılam dertli. evde kalmış sözüne fena ayar olmuş.

allahın emri peygamberin kavliyle seni senden istiyorum.
bir emir cümlesi.
Gerçekleri söylemek duyar kasmak olmuş anacım.

Evde kalmış sözünün kendisine ayar değilim, bana bir zararı yok.

Onu bu çağda halen kullanmaya devam eden boş kafalara ayar oluyorum. Bu çağ diyorum ama, halen aklını kullanmakta bir hayli acemi olan insanlarımız var. Saygı duyuyorum.

Edit: insanların sosyal statüleri, bekarlık durumları hakkında dangıl dungul konuşun sonra işin eğlencesindeyiz deyip artı olarak beni agresif gösterin. Neyse önemli değil, eğlencenize devam edin kuzum.

Son edit: kel insan nickli yazar, iyi ki muhattap almadın beni. Başlıklar açıp, nick altıma entryler girmeler falan. Eğlencesine yararlı şeyler yapmak da mümkünken, anlamsız şeyler yapmayı seçmeniz nekadan da hoş.
Felsefe tarihinin muhafazakar sosyal demokratı denebilecek birini incelememizi öneren söz öbeği. Gidip CHP üyesi olsak daha ekonomik olurdu, en azından. Benim schopenhauer'e ve Kuçusu sayesinde keşfettiği hümanizme ihtiyacım yok. Yoksa iyi şairdir şopi, aforizmaları da afillidir, kafka'ya beş çeker.)
Sayın duran emmi adlı yazar, duranın emmi olduğunu değil kafanız olduğunu düşünüyorum. Zira, bir filozofu sevmek; ona tapmak, onun tüm düşüncelerini benimsemek değildir. Ben Schopenhauer'ın sanata, ölüme, iradeye olan bakış açılarını beğenirim ancak kadınlara olan tutumunu beğenmem mesela. Ama yine de felsefeye kattıklarından ötürü saygı duyduğum sevdiğim bir filozoftur.

Lütfen felsefeyi din ile karıştırmayın; bir filozofu okumayı öğütlemek, ben tüm düşüncelerini kabul ediyorum sen de et demek değil. Bunları Anlamanızı pek tabii beklemiyorum. duran bir akıl tabi ki de bu türden bir durumu yadırgayıp hem hakkında hiçbir şey bilmediği insana, "hem sen feminist değil misin yaa", der hem de bir takım sefil düşüncelerini trollük adı altında millete yutturmaya çalışan zavallıları destekleyeyim derken böyle saçma sapan eylemlerde bulunur.

Bir abla tavsiyesi: Kendi beynini kullan zira, başkalarının bir taraflarını yalayarak anca durur kalırsın yerinde. Kafan gibi.

Haydi eyvallah.

Edit: fedaisini korumaya gelmiş. Kendisini muhattap alıp bir şey yazmadığım halde yok sus yok delikanlısın falan demesinden belli. inş mavi gözlü biriyle evlenir de gider buralardan.
Gittim şoparı okudum karılardan iyice soğudum.

Bunun yatacak yeri varsa beni dik gömsünler.
doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım sözlük dişisi. iyi ki varsın.
Cehalet turnusolu gibi bir nick.
Ben daha adini yaZamam. Nerden bulup da okucam.
güncel Önemli Başlıklar