bugün

Cennet cehennem değildir artık. Asansör yapmışlar.
alaaddinin sihirli lambası.

bin yıl felan sürdüğü oluyormuş çıkması. biri lambayı elleyecek de anca çıkacan.
(bkz: Yks) Üç senedir giriyorum, bir tıp kazanamadım amk
bir ev için kesinlikle tavan arası ve bodrum diyebilirim. o ince ve dar merdivenler olur ikisinde de ve genelde nedenini anlayamadığım şekilde karanlıktır. hzlı hızlı inmek istersin ama geri çıkmaya geldiğinde indiğin kadar kolay olmaz.
islam dini. Çıkanı mürted diye öldürüyorlar, vayy canına.
Makat.malum icerden disari acildigindan herhal.
pavyon. hesabı kitlerler valla...
Stalingrad.
2022 Ukrayna'sı.
balık * sepeti.
istakoz sepeti. mürekkep hokkası.
(bkz: nobrain dk)
avrupa birliği.
(bkz: watsons)
(bkz: gratis)
(bkz: Uludağ sözlük)

Kerhaneye düşmek gibidir. swh.
Hapishane.
magazada calismak.
Meyhane.

Bir duble diye giriyorum bir büyük bitirip çıkıyorum.
Uludag sözlük.
Bilimsel olarak bakaratan beyin, çünkü beyin hiçbir şeyi unutmaz; duygusal olarak bakaratan kalp, birinin kalbinize girmesi hemen olur ama bir daha çıkaramazsınız; cinsel olarak bakaratan da ağız, insanın o ağızdan çıksı gelmiyor.
Yüzüktür: Hic sevmem taki esyalarini. Kuyumcuda oyalanirken tuttum bi tanesini taktim. Takmaz olaydim. Sabunlu suyla denendi olmadi, cesitli tekniklerle ugrasildi, buz konuldu hic biri olmadi en sonunda tuhaf bir yag ile cikti.

Ha birde bi ara otomobilin ikinci vitesiydi. Her defasinda olmustur ümidiyle ikiye takiyordum. Sonrada cikart cikartabilirsen.

Sarhos kafayla mezarliga girmek kolaydir. Cikmak icin ayilmayi beklemek lazim. Mezarlik büyük olunca insan kendini herhangi bir ormana geldigini sanabiliyor.
Benim için mutfak/film siteleri/torrent/spor salonu.
kedi olsaydınız cevabı hiç bir yerdi. kedi olarak gelmediğiniz için bu dünyaya acı çekiyor olmanız lazım şu an.
Ygs-lys.
Ortadoğu bataklığı.