1. 1.
  gamma-hydroxybutyrate. ecnebi bilimadamlarinin korpe beyinleri zehirlemek icin icad ettigi madde. siddetle uzak durulmasini tavsiye ediyorum.
  1 ... abdulkadir gumus$u
 2. 2.
  ghb (gama-hidroksibütrat) merkezi sinir sistemlerini alt üst eden bir tür depresanttır.ghb kapsül ya da toz şeklinde satılır ama en yaygın şekli şişe içerisine koyulmuş sıvı ghbdir.tecavüz uyuşturucusu olarakda adlandırılır.nedeni ise bu madde kişiyi bilinçsiz ve hareketsiz bir hale sokar.sonuçta kullanılmaması gereken uyuşturucular listesindedir,zaten kullanılması gereken uyuşturucuları doktor kontrolünde yeşil reçete ile hastalar kulanmaktadır.
  2 ... ilgicekicinik
 3. 3.
  nuri alço'nun yıllarca filmlerde kullandığı hadise budur.
  ... blackjackdaniels
 4. 4.
  emilimi hızlıdır. yarı ömrü 30-50 dakikadır. normal bir kapsül 15-30 mg'dır. ölümcül doz 300-900 mg'dır.15-30 dakika içinde etki göstermeye başlar. dopamin seviyesini artırır.
  anesteziktir. öföri yapar, cinsel arzu ve aktiviteyi artırır. afrodizyaktır. hafıza kaybı da yapar. tam nuri alço'luk.
  3 ... peride3
 5. 5.
  halk arasında adı tecavüz hapıdır.hapı yutan,hapı yutmuş oluyor bi bakıma.
  5 ... cooper7
 6. 6.
  sıvı extacy olarak da bilinir ülkemizde fazla yaygın olmasa da amerika ve avrupa' da yaygın olarak kullanılmaktadır.
  1 ... n0n4me555
 7. 7.
  amerika daki tecavüz vakalarında sık sık rastlanılır.
  ... cok balo gordum
 8. 8.
  laktonun hidroliz edilerek istenilen hidroksi asiti vermesi ile elde edilir. bu ester hidrolizi ise iki yolla olabilir. asit katalizli ya da baz katalizli reaksiyon.
  1 ... 6146854374786740
 9. 9.
  Sakın sakın sakın ! Kimyasala düşseniz de bunu asla kullanmayın. Bunu kullanan insanları gözlemlediğim kadarıyla söylüyorum iğrenç! Ve herkesin suyundan , birasından içmeyin md gibi tadı farklı gelmiyor içeceğin farkı anlamıyorsunuz. Dikkat edin .
  ... bintheskywithdiamonds
 10. 10.
  Etkileri alkole çok benzeyen, bir diğer adı ile " rape drug " olarak sayılan uyuşturucudur. Nörotoksik ve zararlıdır. Hasarlarını azaltmak mümkün olsa da Rekreasyonel olarak kullanmak için büyük önlemler alınması gerekir.

  Bağımlılık yapıcıdır ve yoksunluk semptomları gösterir. Tolerans etkisini ilk kullanımdan hisettirebilir. Kullanım öncesinde iyi bir uyku çekmek, yorgun olmamak ve sizle ilgilenecek biri olması en önemli şeylerdir. Yemekten sonra alınması yan etkilerini azaltacaktır.

  Alkol ile birlikte kullanılmamalıdır. Uyarıcılar ve Deliriant'lar ile kullanımı sıkıntıya yol açabilir. Psikedeliklerle kullanımında bir sıkıntı olmasa da kısa süreli hafıza kaybı ve kötü tripler söz konusu olabilir.

  Bir içeceğe damlatılması tatta farklılık yaratmaz, veya renkte. Bu yüzden rape drug olarak ünü de pek vardır.
  ... aredrugsbadtho