bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  gamma-hydroxybutyrate. ecnebi bilimadamlarinin korpe beyinleri zehirlemek icin icad ettigi madde. siddetle uzak durulmasini tavsiye ediyorum.
  1 ... abdulkadir gumus$u
 2. 2.
  ghb (gama-hidroksibütrat) merkezi sinir sistemlerini alt üst eden bir tür depresanttır.ghb kapsül ya da toz şeklinde satılır ama en yaygın şekli şişe içerisine koyulmuş sıvı ghbdir.tecavüz uyuşturucusu olarakda adlandırılır.nedeni ise bu madde kişiyi bilinçsiz ve hareketsiz bir hale sokar.sonuçta kullanılmaması gereken uyuşturucular listesindedir,zaten kullanılması gereken uyuşturucuları doktor kontrolünde yeşil reçete ile hastalar kulanmaktadır.
  2 ... ilgicekicinik
 3. 3.
  nuri alço'nun yıllarca filmlerde kullandığı hadise budur.
  ... blackjackdaniels
 4. 4.
  emilimi hızlıdır. yarı ömrü 30-50 dakikadır. normal bir kapsül 15-30 mg'dır. ölümcül doz 300-900 mg'dır.15-30 dakika içinde etki göstermeye başlar. dopamin seviyesini artırır.
  anesteziktir. öföri yapar, cinsel arzu ve aktiviteyi artırır. afrodizyaktır. hafıza kaybı da yapar. tam nuri alço'luk.
  3 ... peride3
 5. 5.
  halk arasında adı tecavüz hapıdır.hapı yutan,hapı yutmuş oluyor bi bakıma.
  5 ... cooper7
 6. 6.
  sıvı extacy olarak da bilinir ülkemizde fazla yaygın olmasa da amerika ve avrupa' da yaygın olarak kullanılmaktadır.
  1 ... n0n4me555
 7. 7.
  amerika daki tecavüz vakalarında sık sık rastlanılır.
  ... cok balo gordum
 8. 8.
  laktonun hidroliz edilerek istenilen hidroksi asiti vermesi ile elde edilir. bu ester hidrolizi ise iki yolla olabilir. asit katalizli ya da baz katalizli reaksiyon.
  1 ... 6146854374786747
 9. 9.
  açılımı; gamma hidroksi bütirat.
  genelde alkol ve extasy ikilisiyle tercih edilen, elektrik panellerini temizlemeye yarayan bir maddeden kazara elde edilmiş olan sentez kimyasal. kısa kesiyorum tamam lan.
  sarhoşluk hissi verdiği bilinen bu maddenin genellikle tecavüzcüler tarafından kurbanı etkisiz hale getirirken kullanıldığı görülmüştür. nuri alço bu merete erişememiş o yıllarda. belki de gerek görmedi, bilemiyorum.
  yaz çocuğum;
  yoksunluk belirtileri; anksiyete, ajitasyon, tremor ve delirium.
  yan etkileri; koma, nefes alma zorluğu, beyinde kalıcı hasarlar, ölüm.
  ... butunuyle kuskudayiz
 10. 10.
  Sakın sakın sakın ! Kimyasala düşseniz de bunu asla kullanmayın. Bunu kullanan insanları gözlemlediğim kadarıyla söylüyorum iğrenç! Ve herkesin suyundan , birasından içmeyin md gibi tadı farklı gelmiyor içeceğin farkı anlamıyorsunuz. Dikkat edin .
  ... bintheskywithdiamonds