bugün

cok * konusan kisiler icin kullanilan bir sifattir.
zamanında power fm in sabah programını yapan telefon şakalarıyla koparan dj in lakabı*
insanları sibiryada lejyoner olarak askere gönderen, müdüründen çektiği kopya için af dileten, eşine aldatmadığına dair binlerce kere yeminler ettiren, her akşam dinlemek için eve koşturduğum bir zamanların şaka programını yapan, ağzı dehşet derecede laf yapan radyo dj i.
program sonlarındakı hikayeler manyakdir*
edit: artık okadar iyi deiğiller hikayeler bitti 6 yıldır her gun hergun hikaye kalmadı sanırım.artık bazen gunun anlam ve onemini belirten konuşmalarla geçiştiriliyor.
program sonundaki hikayede fonda çalan müziği merak ediyorsanız (bkz: john williams - forrest gump theme)
lafazan,laf ebesi.
(bkz: karga)
(bkz: karga)
diyecetim... baktım denmişi var...
(bkz: cok konusan insanlar)
power fm' de 06:30-10:00 saatleri arasında, geveze in the morning adlı şov programını yapan, radyo programcısıdır.
insanların ağzından laf alma konusunda çok yetenekli olan radyo programcısı.
ayrıca programında kompela, geveze produktion, tarihte bugün gibi birbirinden keyifli bölümler vardır.
kompela ile yaptıkları tartışmalar ve yorumlar sayesinde sabah trafiğini dayanılabilir kılan dj.
alternatif olarak papağan ismi.
power fm deki programiyla ilgili, kendisine 'programdaki kompela gercek kompela mi?' diye sordugumda bana yalan soyleyerek 'evet gercekten o' deyip gozumde degerini yitirmis kisidir.
sonradan ara$tirdim ki dj $ah adinda bir adam, kompelanin taklidini yapiyormu$.
benim 7 senedir kullandığım nickim bu dj arkadaş ne kadardır kullanıyo bilmiyorum ama ondan çalmadım.
Yeditepe Üniversitesi Münazara Kulübünün bir organizasyonuyla 30 Kasım 2006'da okulumuza* gelen ve günüme neşe katan dj, yazar. Beni pisuvar konusunda model olarak kullanmasa bu kadar zevk almazdım o ayrı. Uyanamama sorunsalımı bitirmeye yardımcı programın* baş karakteri. Ekürisi Steve Komphela taklidi yapan dj şah'tır.
halen sabahları power fm de program yapan dj.
1996 yılında kral fm'de saat 15:00 civarında program yapar, herkesi işletirdi.
bulunduğu ortamdaki sohbet lokomotifidir. sessizlik olduğunda grubun en gevezesine bakılıp muhabbete yön vermesi beklenir.
power fm'de sabahın körunde istanbul trafiğini canlı telefon bağlantılarıyla veren şahsiyet.istanbul,ankara,izmir,ve bazen adana * sabah trafiği öğrenilebilir.
bahçede hıyar olamayacakken radyoda dj olması kafa karıştıran adamdır.

"repçiler de konuşarak para kazanıyor bende ama ben daha fazla" diyen gerzektir ayrıca. bay j özentisi.
genellikle çok konuştuğunun farkında olmayan insanlardır. " yaw, x de amma çok konuşuyo di mi" diyerek diğer gevezelerin dedikosunu yaparlar aynı zamanda. benim rastladıklarımın hepsi öyleydi,enterhasan. *
bir konuşur, kendi bile ne dediğinden bihaberdir.
arada "ne dedin sen az önce?" diye sormalı. bak o zaman aynı cümleyi ikinci kez kuramaz, safsa şayet(iyi niyetli manada). şöyle bir silkelenip kendine gelebilir, ortam sakinleşir.
Uludağ Üniversitesi Sualtı Topluluğu Sualtı Günleri 6 kapsamında okulumuza gelerek,çok keyifli bir sohbet gerçekleştiren, sosyal sorumluluk projelerine her zaman sonsuz destek veren, keyifli, canayakın dj.
sabahların gerçek sultanı, ataşehir-itü arası 1 bazen 1.5 saatlik trafikte kahve ve sigarayla beraber en iyi giden şey.