bugün

olum ne zaman yemek siparişi versem yüzde 50 indirim veriyor.
online ödeme'de %50 indirim veren ancak online ödeme yapmak istediğinizde ödeme alınamadı uyarısı veren uygulama.
diyeceksiniz ki kartta problem vardır. Olur tabi ben de hemen diğer kartı denedim yine alınamadı.
şimdi diyeceksiniz ki allah'ın işi o kartta da problem vardır. hemen bankomat ile ödemeye geçtim ne hikmetse ondan da ödeme alınamadı.

aradım gecenin 03:30'unda 10 dakika bekledim başka müşterilere hizmet veriyorlarmış, herhalde 1 kişi çalışıyor.

sildim uygulamayı, yemeksepeti tekel olsun böyle hizmet veren adamlar yüzünden zaten tekel.
yemeksepetinin net olarak bittiğini işaretleyen kilometre taşı.

çevredeki bir çok restorandan direk olarak %50 indirim veriyor. hiç kelime oyunu, piçlik vs yapmadan. ayrıca her siparişte başka bir hediye/promosyon/alışveriş kupon tanımlıyorlar.

kendileri sayesinde 11 liraya kuşbaşılı kaşarlı pide + ayran, 17 liraya ise dev gibi cajun tavuk sepeti yiyoruz.

valla inanılmaz.
Ne alaka lan %50 bize öyle bi bilgi gelmedi.
Ayrıca getir bizim oraya 12 den sonra getirmiyo ben hep yemeksepeti kullanıyorum. Getirden hiç söylemedim.

Edit:pardon banabi ile karistirdim 12 den sonra getirmeyen banabi
Pazarda rekabeti artıran yakın zamanda yurtdışına açılacak markanın yemekler için özel kısmı.
indirim yaptığı restoranlar getir yemeği su istimal ediyor. indirim yapıyorlar diye hep eksik malzemeli yemekler gönderiyorlar. istisnasız hepsi böyle.
aç karnızımı doyuran efsanevi uygulama. yakın durun.