bugün

Gayet kral bir yazar. Severiz. ailecek izliyoruz
kemalizm düşmanı falan olduğunu düşünmediğim yazardır.
islamcı falan da değildir. bir entrysinde akpli olduğunu dürüstçe yazmış. ancak bu kadar büyük bir kitle arasından akpye oy veren herkesin radikal olmadığı ve karşısında ülke yönetecek potansiyel göremediği için ve çok da istemeden akpyi tercih ettiği gibi de bir gerçek var.
ancak yine de kendisinin objektif olduğunu düşünmüyorum. (ki, bir akabeliden objektif olması beklenemez de zaten.)
akp hükümetinin ülkeye yarardan çok zarar getirdiğini, açılım altında yaşayan megri'ler habur'lar sayın'lar teröristlere lahmacunlar ve salih müslim rezaleti başta olmak üzere önce yaşananı ve fetö denince akla ilk gelmesi gereken partinin tartışmasız akp olması gerektiği gerçeği gibi şeyleri görmesinde fayda var.
bunun dışında özünde kötü bir insan olmadığını fakat sözlükte biraz fazla agresif olduğunu düşünüyorum.
bu arada sözlüğün paraziti olan dhkpc sözcüsü bu nickaltına da onlarca kez pisliğini bırakmaya doyamamış. aynı nickaltına yazdığı iki şeye bak ayol bir insan nasıl aynı anda "ışıd zihniyetli dinci" ve "türkçü milliyetçi" olabiliyor ? bu artıkta mercimek kadar akıl olsa şaşarım.
#yaşasınkemalizm evet .
kiss kiss sakin ol evlat. al bi' snickers ye.
Ben olsam otomatik mi ne engellenirdim bu adam yazıp yazıp duruyor nickalti ya haksızlık.
görsel

saban filmindeki gulyabani Nickli kişi an itibari ile offline konumda olmakla birlikte ilgili entrymi görür görmez gelip buraya sıçacaktır. O yüzden bu kürek burada bulunsun. Sapını da israf etmeyeceğim.

(bkz: kendi nicaltını uplayan ezik)
(bkz: Nazif boş yapma)
Kendisi açıkça bir millete değil, bir milletin uygunsuz insanlarına küfretmiştir.

Nasıl müslüman katil ve tacizci varsa, onlarda da ahlaksız sorumsuz insanlar var.

Genelleme yapmadığı açık bi' şekilde ortada, boş yapmanın lüzumu yok.
Faşist. Uğraşmaya değmez, Faşist laftan anlamaz,
https://m.uludagsozluk.com/e/40412778/

Kendisi açıkça bir millete hakaret etmiştir, anayasaya gire yaptığı bir suçtur, ceza alması için diyarbakır barosundan arkadaşlar olayın takipçisi olacaklar.
Bundan sonra hakaret etmemeyi öğrensin birileri!

Ağlamak fayda etmiyor bazen..
müslümanlığın hepsi boştur... tüm dinler boştur evet...
görsel

Nickaltımı hortlamış olarak görmem üzerine tıkladım ve entry göremedim. Meğer donuzun birisi entry döşemiş. Gizli sekmeden girip baktım ve bunu gördüm.

Hayır hristiyan değilim. Elhamdülillah müslümanım. Benim ayar olduklarım her haltı yedikten sonra namuslu gözükme amaçlı kapanan ama tam kapanamayan türbanlılar. Göt sergisi yapan, tayt giyen, badana yapan türbanlılar. Yoksa ben inançlı ve sağ görüşlü birisiyim.

Saldırmak için ne uydursam, nereden açık bulsam diye kolluyorsunuz başka bir şey değil.
adamın dibidir. en sevilen yazardır.
iyi bir arkadaşa benziyor.
görsel

tengir budun Abinin başına gelen benim de başıma gelmiştir. 1 kişi takip etsin sevabına.

Edit : kurtuldum.
bu başlığı her gördüğümde aklıma "getright" isimli download programı geliyor.

evet internet her zaman bu kadar hızlı değildi ve müzik o zamanlar spotify den dinlenemiyordu gençler.
Türkçü milliyetçi yobazlar yazık.
Iqsu düşük zattır. Kendisi gibi iqsu düşükler savunur ancak bunu evet.
severiz kendisini.
ssoren nickli kardeşimizin kanseri yendiği haberini sözlükte paylaşmıştım. cukunu avuclayan barbaros ii nickli yazar ise ssoren‘in troll tarzı entrylerini kaynak göstererek ssoren kanser falan olmadı Başlığını açmıştı. “gethere adlı yazar bu olayı nasıl öğrendi ? diye sorduran olay.” sorusunu sorması üzerine ssoren in o olayı, haberi bana verdiği bölümün ekran görüntüsünü sözlüğe atmıştım. ikimiz tarafından da biliniyordu ama yine de çaylak oldum. Sağlık olsun. Umarım konuşmaların ekran görüntüsünü atan herkes istisnasız çaylak olurlar. Yoksa üzülürüm.

3 gün gittim geldim. Tekrardan merhaba canım sözlük
ıq su eksik olan siyasal islamcı terörist.
Terörist olan zattır evet.
Yazdıklarına çok güzel başlıyor sonuna doğru bozuyor. Muhakkak bi küfür, kötü kelime. Kendini öyle ifade etmeyi tercih ediyor sanırım. O da yoksa bacak fotosu... yoksa iyi biri gibi.
Fake muhabbeti açmayın olm. Aklıma maziyi getirmeyin çıldırıyorum....

Edit : kimsenin günahını almayın. Benim bu sözlükte tek hesabım var.
adamın ici dışı bir kimseden sakınmadan yaziyo helal olsun
eksik olmaması dilegiyle.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri, vurucu tespitleri, nev-i şahsına münhasır bilme biçimi, kültürel yetkinliği sola kavisli muz ortaları, çıkarılması imkansız backhandleri, rakibi kontrpiyede bırakan topsuz koşuları ile olağandışı eserler ortaya koyuyor.
entrylerini okumadan güne başlamam, başlayanlardan da hoşlanmam.
velhasılı badi tuşu olsa direk eklerim. pm pls.