bugün

(#40194910) bakın bakalım yazdığı entrylere. Kanseri yenip gelen kişinin gireceği entryler mı ?
Bizden geçmiş olsun dilekleri, bunun vebaline girenler düşünsün.
Valla fotoğraf falan atmışlar birsürü. inşallah trollük peşinde değildir.
Dogru lan bu herifte hasta psikolojisi yok yarak kürek yazilar yaziyor.
inanmak istenilmeyen durum.

Trollse kızarım epey. Bu işin şakası trollü olmaz!
Trollüğü hakkında bir şey söyleyemem fakat hastalık ve kanseri yendiği doğrudur. Bu işin şakası asla olmaz. Ki ben asla yapmam.
Yazdığı şeyler ayrı, hastalığı yenmesi ayrı.

Yazdığı şeyleri beğenmezseniz eksilersiniz. Biz kanseri yendiği için moral ve destek olalım diye yazdık.

Esasında yazdıkları trollse bu hastalık psikolojisine daha uyar bence. Kafa dağıtmak istiyor olabilir. Zaten ben kanser oldum atlattım demedi. Gethere yazdı. Biz de inandık.

Gerisi kendilerini bağlar.
çok iddialı bir başlık.
Hem de baya bir iddialı !?
selamlar arkadaşlar ben dhdeki konu sahibiyim adım kadir 22 yaşındayım dh açılan konu baştan aşağı doğrudur ve şahsıma aittir fotoğraflardaki şahısta bizzat benim.

burada trollük veya insanları meşgul etmek kafalarında soru işareti bulundurmak için paylaşmadık.

amacım bunu sizinle paylaşmaktı. görüldüğü üzere ekşi sözlüktede konu açıldı ve orada ki hesabın kullanıcı adı ve şifresi elimde var.

dhdeki hesapda şahsıma aittir dilerseniz mesaj atıp ordan benimle konuşabilirsiniz. fakat dhdeki banım 3 gün sonra açılıyor mesaj atarsanız hiç tereddütsüz hepsine cevap vereceğim dilerseniz buradanda yazabilirsiniz.
Gethere adlı yazar bu olayı nasıl öğrendi ? Diye sorduran olay.
O kişinin yalan söylemediğini nereden biliyorsun diye sorduran Durum.
Yeni konuştuğum birisi değil. Eski hesabından da bundan da konuşmuşluğumuz var. Durup dururken böyle bir şeyi kim? Neden? Ortaya atar ve Böyle bir şeyin yalanını söyler ki?
Konuşmalarda hastanede yattığını söylediğini çok iyi hatırlıyorum. Kefilim.

Adam trollük vs yaptı diye ona inanmamanız eminim onu üzüyordur.
Lan bu tip nick değiştirmeden önce eski nickkinden 3. Tekil şahıs olarak bahsedip,

" hesabın sahibi öldü artık ben kullanıyorum" tarzında geyik yapıyordu aklınca.
gethere kardeşim üstte eminim onu üzüyordur demiş.

kanki gerçekten üzülmüyorum. böyle insanları gördükçe moralim daha çok iyi oluyor. gelip inkar ediyorlar yalancı muamelesi yapıp ötekileştmeye çalışıyorlar.

bende onlara o söylediklerini yedirmek zorunda kalıyorum. biraz zahmetli oluyor ama olsun.
bu entry bakarsanız anlayacaksınız.

https://www.uludagsozluk.com/e/39507845/
https://www.uludagsozluk.com/e/39517877/
Bir eylemsizlik.
2 saat önce kapanmış konuyu uzatmanın manası ne arkadaşım ? 2 saattir bunu kanıtlayayım diye mi düşünüyorsun ?
Umarım ve dilerim ki olmamıştır.

Olduysa geçmiş olsun demek,
Olup atlatmışsa, gòzünaydın demek dışında, olayı sorgulamak, didiklemek hakkımız yoktur.

Bu bir düzmeceyse elbette hoş değildir ama bu vehamet o insanın acınası kişiliğiyle ilgilidir ve kendini ilgilendirir.

Ben inanıyorum ve geçmişler olsun diyorum.
cukunu avuclayan barbaros ii kardeşim kendi sınırlarının dışına çıkamayanlar böyle suçlama yapabilir olağan karşılıyorum sen cicine bicine bak.