bugün

sevdiğim yazarlardan birisidir. iyi yazmaları olsun.
"135 bin liralık iftar organizasyonu"

Başlığının altına, "ak partili bir insanım" dediği için,

Sırf bu yüzden donuza eklediğim kişi. Entrysinin gerisinde ne yazdığının, neyi savunduğunu zerre umrumda değil.
bu zamana kadar sofranda neler olduğunu bir düşün kanki.
ayak fetişi olan bir yazardır.

güzel ayakları olan kızlar kollasın kendini.
görsel

bir sözlük doğum kontrol yöntemi olarak (bkz: donuz)
kendisini sevmeyenleri çıldırtır.
ilgi çekmeye çalışıyor sanırım her şeye bok atarak. ya da ergen olsa gerek, bir insan nur yerlitaş değilse neden böyle olsun ki?

ben bunlara çok acıyorum gerçekten. yazık lan, bu kadar mı ilgiye muhtaçsın? hiç mi arkadaşın yok? hiç mi uğraşın yok? hiç mi bilgin yok da sözlüğe bilgi girmek yerine sıçıyorsun?

derhal silinsin.
herkesi kendiniz gibi zannetmeyin bayım ben kendimle barışık bir insanım sizin sözlerinizi üstüme almam.

hahahaha.
Dünyanın en zor işini daha ömrünün başında gerçekleştirmiş yazar.

Helal olsun sana çocuk. Geçmiş olsun.

Düşün bu dünyada daha neleri başarabilirsin. Daha kimleri yenebilirsin. Senin önünde durabilecek kötülük göremiyorum.
iyi ki var ve iyi ki aramızda yazarı. iyi yazmaları olsun.
Geçmişler olsun yazarıdır.

En anlamlı, en uzun ve en çetrefilli entrysini hayat duvarına başarıyla yazmıştır.
Aferindir!
Heyyttt beee!
Geçmiş olsun denilmesi gereken yazar.

iyi yazmaları olsun. Helal olsun.*
Herkese azmin ne denli önemli olduğunu gösteren kardeş! Hayat daha yeni başlıyor ;)
Arkadaşlar siz şaka misiniz ? Bahsettiğiniz kişi şu aşağıdaki arkadaş.

görsel
herkese güzel dilekleri için çok teşekkür ederim.
Haddini aşan yazar.
puhahahaha güldürdün kardeşim halbuki elinden birşey gelmez. kendi kendine komplekse giriyorsun sanırım eziklik böyle birşey.
görsel
Kendisi sürekli entrydeki imlalarıma yorum atıp düzeltmekteydi. Sadece Tdk mısın kardeş işine bak yazdım.. saldırgan terbiyesiz felan yazmış mesajıma ahahah saldırgan sensin haberin olsun. Terbiyesiz nerde olunur gösteriridim ama gel gör ki aradığın bende yok tatlım

Ben Nik6 ına yazdım. Bu gece sanslı hissedebilir.
bak güzel kardeşim. Sanırım sana derdimi anlatamadım lakin insanlara birşeyi anlatabilmek için kafalarının biraz basması gerekiyor. Ama sende ısrarcılıkdan ziyade inatçılık seziyorum. Ben senin entrylerine sürekli diye ima ettiğin şeyi yapıp seni taciz ediyor değilim. senin hatalarını düzelticek birisi değilim zaten başlı başına hatasın. Bu tarz davranışlarını özelden söylediğim gibi yine yaşının oturmamış olmasına veriyorum.

bana olan davranışının konuşma tarzının ne olduğunu buraya yazsam muhtemelen sana karşı cephe alıcak sözlük yazarı online yazar sayısının bile üstünde olur.

madem o kadar had bildirmek istiyorsun. hadi bana terbiyesiz nerde olunur göster. madem aradığım birşey var ve sende bulamadım hadi beni haksız düşür. beni bu kadar insanın içinde rezil et mahcup et.

ve senin benim nik6 ıma birşey yazman benim için birşey ifade etmiyor. Zaten burdaki insanların büyük bir çoğunluğunun senden farkı yok hatasını kabul etmeyip. Kendi beceriksizliğini başkasının hatası olarak empoze edicek bir sürü insan var onlarında senden farkı yok.
Sürekli kadınlara hakaret eden bir mal.
Zamanında nasıl bir tekme yediyse beyin hücreleri büyük oranda zarar görmüş.
Bir lilith hayranı.