Beni kaydederken ismimdeki a harflerini 4 yapan liseli kim lan, çıksın ortaya, i harfleri 1 falan...
x isimli ve 3 seans 500 tl diye kaydetmiş birisi ama biliyorum kim olduğunu.
sıradan insanların, sıradan insanlar tarafından telefon rehberine nasıl kaydedildiklerini öğrenmek adına tüm telefon bilgilerini vererek kullandığı uygulama.

olum siz kendinizi niye bu kadar ciddiye alıyorsunuz, ne merakmış amk en iyi ihtimalle ne öğrenebilirsin bu uygulamayı kullanarak da o kadar bilgini veriyorsun sisteme açık ve net.
Rehberimdeki Herkese baktığım, çoğu zaman beni güldüren fakat telefonumdaki rehber bilgilerimi verdiğim için bir taraftan beni endişelendiren uygulama.

Birisi de beni Mmm diye kaydetmiş, ismimde M harfi de Yok oysa.
Çiçeğim diye hanginiz kaydettiniz beni xd.

Bir uygulama.
görsel
eskiden birine kötülük yapmak istediğinde wc duvarına cep telefonu yazarlardı.
şimdi 2-3 kişi kötü isimde kaydetsen birisini, ayıkla pirincin taşını...
herşey de olduğu gibi bunda da kötü kullanımın önü açık ama
getcontact unflow sayfasına girerek adınızı sildirebilirsiniz.
Biri ismimi yanlış yazıp utanan maymun kalp falan koymuş. Konuştuğum kimse de yok. Abi biri bana aşık ve benim haberim yok. Gerçi utanan maymun falan koymuşsa olmasın da zaten hadi bayy.
beni arap diye kaydeden o arkadaşı bulmak istiyorum.
Beni At diye kaydeden arkadaşlarıma selamlar.
hanginiz beni buradaki nickimle kaydetti lan dürüst olun.
ismimizi inatla yanlış yazanları bulma programı da çıksın bence. Kim bunlar, kim??
Facebook'un yeni uygulaması ellerinde bulunan telefonları kullanarak yeni bir uygulama geliştirmişlerdir. Sonunda çok canlar yakacak uygulamadır.
Sürekli ismimle kaydetmisler. Benim suçum neydi?
Kullandım. Memnunum kaldım. Deneyebilirsiniz.
telefon rehberini hiç çekinmeden milyarlarca insanla paylaşan embesilleri barındıran, tarihin en büyük soygunlarından biri olan uygulama.
ulan ben milleti "x (şişman)" falan diye ayırıyordum rehberimde... her şeyi öğrenmemeli insanlar.
Tamda birbirinden suphelenen evli çiftler için hazırlanmış prgoram. Yazcan aga hatunun ismini Farkli bir isimle cikiyorsa yada yanina sexi seylar yazılmışsa bilki yenge yasak elma yiyor
Yuva yıkma potansiyelli, henüz popüler olmuş uygulama.
'isimler nasıl kaydedilmiş?' Dışında başka numarası olmayan uygulama. Neden bu kadar büyüttünüz?

Benim 27 ayrı kaydım çıktı, çok şükür herkes seviyeli bir şekilde, tanıdığı Ve aklınca kalacağı şekilde kaydetmiş.
çalışmayan uygulamadır.
(img:#1657007) mutluyum gururluyum.
muhtemelen uygulamayı indiren kişiler uygulamanın mantığını bilmiyor.

uygulamayı indirdiniz.
zorunlu izin isteklerine izin verdiniz.
rehberiniz veritabanına upload edildi.

05555555555 numaralı ahmet kişisi sizde mal ahmet diye kayıtlı.
05555555555 numaralı ahmet kişisi de bu uygulamayı yükleyip numarasını sorgulattı ve "mal ahmet" olarak eklendiğini de gördü.

bu ve benzeri uygulamalar bu şekilde çalışıyor. bu tarz uygulamalar kullanırken dikkat etmek lazım. ondan sonra "iddaabet, iddaci, oyuncu, bets10" * gibi mesajlar nereden geliyor ulan? diye düşünmeyin.
Umarım hiç birinizde numaram yoktur ve kayıtlı değilimdir.
Hangi ibne beni şerefsiz diye kaydetti lan.