bugün

fransız electro-techno prodüktörü. gerçek adı mike lévy'dir. kopartmaktadır kendisi.

ağzında sigarası ile gösterdiği canlı performansların ne kadar takdire şayan olduğundan bahsetmiyorum bile bu arada. machine kafası yaşatan şarkılar yapmaktadır. machine eski machine olmasa da.

kendisini londra'da dinleme hatta iki laf etme şerefine eriştiğim ise doğrudur.

aleph isimli albümü ise kulaklarımızın pasını bolca silmektedir efendim, dinleyin, dinletin diyorum.
Fransızların bu işten anladığını kanıtlayan adam.
mükemmel müzikler yapan eleman, yüksek kafalarda birebir.
iyi dj hoş dj ismini yazmadan önce googleden emin olduğum dj.Kendisi işini yaparken sigara içer çok sert ve gaz veren parçalara sahip çokta karizmatik ben bu müzikle ilgileniyorsanız dinleyin diyorum benim vereceğim bilgileri arkadaşlar vermiş.
kafalar kafalar...
kafanızı çok fena yükseltir özellikle nameless ve destination.
kafamı yaktılar.

https://vimeo.com/68389373
karizmatik prodüktör. yaptığı işlerde baya farklı, orijinal.

özgüvenin soundtrack'larını yapıyor bu adam. bunu fark etmek için destinations parçasını dinlemek yeterli.
elektro sanatçısı. en beğendiğim parçası pursuit böyle değişik bir tarz aslında çok benzerini duydum ama bu ayrı bir hoş geldi.
indica faktörünüzü yükseltip ayna nöronlarınızı eşduyum moduna almazsanız gesaffelstein'dan hiçbirşey anlamazsınız. tren gibi gelir geçer. yapan ona göre yapmış.

genresi esasen "giant step" tir. (dev adım).
https://youtu.be/8yEsSy7aVLo

hemen örnek mahiyetinde az bilinen bir eserinin iliştireyim.
Güzel bir sisteminiz var ise vücudu uyuşturan başka madde almanıza gerek yok. Gesaffelstein dinlemek kaydıyla tabii.

Bendeki listesi şöyle:
Bankrupt!
HATE OR GLORY
OPR
PURSUIT
Viol
Destinations
OMEGA
Justice - Helix
The Hacker - Shockwave
Zombie Zombie - Rocket Number 9
club müziği yapan grup. opr, destinations ve viol şarkıları güzel.
hyperion is online.

allahım nasıl güzel başladı bu gün.

humanity gone anlık favorim. çağımızın mozart'ı bu adam.

üzgün edit: albüm vasat. üzdü. bitirdin kendini kral bitirdin.