bugün

entry'ler (165)

burcu esmersoy un üstsüz çıplak fotoğrafı

sizin üstsüz çıplak anlayışınızı sikeyim dedirtmiştir.

mevlana oğlancıydı

mevlana ve şems-i tebrizi nin yaşadığı yasak aşktan bahsetmek istiyorum size biraz dostlar.

bildiğiniz gibi mevlana konya da dergahından camisine camisinden dergahına bir adam.. bir gün şems'i dergahında görür ve tutulur. ilk görüşte aşktır. ancak bunu kendine bile sonradan itiraf edebilmiştir. bir gün mevlana şems'e gel sana öğreti öğretecem ayağına odasına kapatır ve aşk başlar... gel zaman git zaman şems mevlana'yı terkeder. mevlana tabii yıkılır, her gün hüngür hüngür ağlar, tatakları falan akar ağlamaktan... o'nun geleceği günü bekler ve ona ithafen şiirler yazılar vs. yazar ömrünün geri kalan zamanında...

kürt kızı

ben hayatımda hiç kürt kızı görmedim. çok ilginç. kürt deyince aklıma hep erkek geliyor. ya da o başı yazmalı yaşlı karılar. neden hiç kürt kız yok? ha bir tunceliler var. onlar da zaza, ermeni, türkmen falan. niye kürt kız yok hiç? tutucu oldukları için kızları dışarı mı çıkartmıyorlar yoksa ortamlarda kendilerini mi gizliyorlar. nedir yani bu işin aslı?

aşık bir kadına attırmak

size ya da başkasına* aşık bir kadının vücudunun her hangi bir bölgesine* attırma eylemi.

(bkz: attırmak)

aşık bir kadını aldatmak

(bkz: aşık bir kadına attırmak)

tüm dinler yeryüzünden yok olacak

tanrı'nın izni ve yardımıyla gerçekleşmeye başlayan hadise.

habire çocuk yapan bilinçsiz ve saygısız kürtler

habire çocuk yapan bilinçsiz ve saygısız kürtlere habire çocuk yapan bilinçsiz ve saygısız kürtler denir.

şahane tanımımızdan sonra yazıma çok çocuklu kürt ailesinin temsili bi fotosu ile başlamak istiyorum: görsel

allah aşkına tiplere bakın. şaka gibi gelecek modern şehirlerimizde yaşayan avrupai çağdaş hayat süren yazarlarımıza ama evet gerçekten varlar böyle insanl.. pardon kürtler. hem de çok fazlalar. ne yapacağız lan biz bu bilinçsiz ve saygısız kürtlerle? hayır demeyeyim demeyeyim diyorum da sikik genlerini bir sürü çocuğa aktarıyorlar bu saygısızlar. bari güzel veya zeki olsalar içim yanmayacak. doğacak çocuğunuza acıyın bari. o da sizin gibi saf bi şey olacak. kara kuru kıllı mıllı bi şey olacak.

bu ülke tam bir çöplük bunu söyleyeyim.

ben aslında çözümü biliyorum ama hümanist sözlük tayfasını başıma sarmamak için söylemiyorum.

suriyeli mülteciler

çoğu ışid destekçisidir.

hüseyin nihal atsız

ulu türk büyüğü.

ayrıca kendisi müslüman olmamakla birlikte, milletimin benimsediği dindir diyerek islama saygı duymuştur.

kürtlerin en bilindik özellikleri

sarışın renkli gözlü kürt çocuğu fotoğrafı paylaşmaları.

o paylaştığınız fotoğrafların çoğu afganistan'a büyük iskender tarafından getirilen makedonların torunlarıdır.

biliyorum avrupalı arkadaşlarınız var facebook'ta ve "biz tirkolar gibi değiliz", "biz de sizin gibiyiz", "biz aslında böyle değiliz" mesajı vermek için paylaştığınızı ama yapmayın. itici duruyorsunuz.

sözlükteki pkk lılar

her gün düzenli olarak bana mesaj atarak küfretme gibi bi huyları vardır. istersen 2374 sayfa söv. sikimde mi?

madem çişim geldi o halde denize gireyim

plajdayken sıklıkla kullandığım bir cümle.

vicdani ret savunucularının pkk lıya benzemesi

benim de dikkatimi çeken bir gerçek. kanımca hepsinin kürt olmalarından kaynaklanır.

ortamlarda "hocam ben militarizme karşıyım, silaha karşıyım, şiddete karşıyım" diyen adamın aşiretinde emin olun herkesin silahı, kalaşnikof tüfeği var.

madem militarizme karşısında "ypg destan yazıyor, onu bunu sikertiyor" deyip silahlı bir güç olan pkk'yı savunuyorsun.

anadolu çomarı

şehirleri yaşanılmaz kılan insan grubu.

akp lilerin herkesten daha iyi eğitimli olması

ilk başta ben de inanamadım ancak inanmayan baksın: görsel

türbanlı kızın ayak bileği

(bkz: iğrençsiniz ibneler)

başak şengül

dün tv de denk geldim kendisine ilk defa. gayet sevimli ve hoş bir bayanmış. bacakları çok uzun gibi.

muhammedizm

islam dinin kurucusu muhammed bin abdullah'ın yolundan giden ve onun öğretilerine göre yaşayan mürit.

kürt kokusu

4 saatlik otobüs yolculuğunu işkenceye çevirir.

duşta işemek

sıklıkla yaptığım, sanırım küçüklükten kalan alışkanlığımın bir parçası olan rahatlatıcı eylem.

"tabağımda bir bezelye tanesini bile yalnız bırakmayı sevmem ama duşta işemeyi severim."