bugün

hoş gelmiştir.
daha sözlüğe geleli 3*5 gün olması sebebiyle eften püften sebeplerle çaylak yapılmış yazar. ramazan ayında sevişmek gibi başlıklar imla ve sözlük açısından bir problem yaratmazken ramazan ayısıyla parkta sevişmek sorun yaratabiliyor. garip bir durum. önemli değil bekleriz.
çocuklar duymasın dizisindeki haluk isimli * karakterin çinlilerle dalga egeçmek için kullandığı kelime grubudur.
mesaj fasilitesinde obama'nın abd başkanı olmasının anlamını öğrenmiş yazar.
çinlilerin gözlerinin çekik olma sebebi. gene mi pilav diye ellerini şakaklarına doğru bastırarak saçlarının arkasına doğru hareket ettirmeleri sebebiyle. (bkz: çocuklar duymasın)
(bkz: yine mi bamya)
byjournal'a attığı özel mesajdan yola çıkarak, ulusözlük kurallarına göre silinmesi gereken yazar.
(bkz: yine mi makarna)
aynalara küs birisidir.

dalga geçmek için kendisinden başlaması gerekir.
(bkz: yine mi bamya)
her gördüğüm entrysinde gene mi sen dediğim kişi.
(bkz: gene mi kuru fasulye) ile iyi giden yazar.

(bkz: hoşgelmiş)
sırf türbanlılara bok atabilmek için ortaya atılmış bir ilişkilendirme sıçıntısına sıçmış diyebilen yazardır. muazzez ilmiye çığ sümerlerdeki örtüyle günümüz türbanı arasında ilişki kurabiliyorsa ben de sıçmış diyebilirim.
coçuklar duymasın dizisinde çinli taklidi yaparken tamer karadağlının ağzından duyulması gereken replik.
türkiye cumhuriyeti'ni kuran fikir akımına (bkz: türkçülük) saldırarak ilgi çekmeye çalışan minik ergen. (#6908306), (#6908540).

bu minik ergenin türkçülük ile ne alıp veremediği var diyooordumm; ta ki (#6901395), (#6908456) nümerölü entrylerinin bilgisayar ekranındaki görüntülerinin canlı haaalini görene kadar...

"e benim sevimli ergenim. madem ki türkçülüğe, atsız'a falan saldıracaksın önce bi' bilgi birikimine sahip ol. köhnemiş komünist sloganlarıyla bir yere varılamayacağını öğren." demek istediğim trolldür.sizin en büyük sorununuz ve asırlardır devlet kuramayan bi-çare bir halk olmanızın sebebi senin suretinde ortaya çıkıyor. (gerçi halk olmak bir yana -maddeci darwin'inizin teorilerine binaen- sizin maymunluk evresini atlattığınız da meçhul) erkek gibi çıkıp da "ben k.rdüm işbu yüzden türkçülüğe düşmanım efendiler!" diyebilecek kadar yüreğiniz yok. bunu yapmak yerine deniz gezmiş'in ya da atsız düşmanlığının arkasına saklanarak kin kusmayı yeğliyorsunuz. a benim minik kürdinom, böyle milletleşme sürecini tamamlayamazsın. böyle devlet kuramazsın. erkek olmak lazım önce. bak sana beğenmediğin atsız ne diyor;

"ülkü denen nazlı gelin erde şan ister,
büyük devlet kurmak için büyük kan ister.

damarında var mı senin öyle bol kanın,
türk'ün kanı bir eşidir lavlı volkanın."
muhtemel çinli repliği.
milliyetçiliği kürt düşmanlığı olarak algılayıp ona da atatürkçülük kılıfı giydiren insanların haklı olarak eleştirdiği yazar. hani atatürk'ün o en sevdiğim sözü ve hep uyguladığım sözü olan vatanını en çok seven işini en iyi yapandır sözünü hatırlatmak isterim. sözlükte sağa sola sümük akıtmak sivilce patlatmak kadar zevlidir. işte bu yüzden gülmektedir hem de coşkun edasıyla. çünkü ülke değişiyor, ülke değiştikçe bu fosiller de birer birer mağaralarına çekiliyor. artık bize de ileri de o fosilleri toprak altından çıkartıp müzelerde sergilemek kalıyor. hah kürt müyüm? evet ama ne kürdistan sikimde ne apo sikimde ne de kürtçülük sikimde. işte beni sizden ayıran tam da bu nokta. ben bu ülkede doğdum hem de istanbulun göbeğinde hani varya sizin şu mini etekli kızları yılbaşı gecesi taciz ettiğiniz yer varya işte oralarda bir yerde(heveslenmeyin dolapdere-tarlabaşı değil). o yüzden hiç de terketmeye niyetim yok. ha siz gitmek istiyorsanız size orta asya'da mutluluklar. belki kardeş dediğiniz azeriler, kazaklar size kucak açarlar. ama dönerseniz bir burada hep olacağız.
saatlerdir özel msj yoluyla küfür etmem için tahrik eden zavallıcık. aklı sıra küfür ettirip ihbar edecek. saatlerdir ima yoluyla türklerin atalarına küfretmektedir. buradan kendisine şunu söylemek istiyorum; "bak koçum * * ben senden şöyle yaklaşık 3-5 beden üstünüm. o yüzden senin ırkına özgü o basit tahrik numaralarını yemem","hadi koçum, bak işine" demek istediğim trolldür.

koçum.
türklerin atalarında küfür ettiği olmayan yazar. zira genelleme hastalıktır.
(bkz: olsa da yesek)
geneleme bir hastalıktır diyerek genelleme yapan yazar. * *
türk ırkına kötü bir cümle söylemeyecek kadar, bilgi sahibi en azından araştırma yapmasını bilen bir yazar olduğuna inandığım yazar.
*
imla hatalarından dolayı attığı özel mesajların anlaşılması güç olan yazar.
(bkz: Türkçeyi ilkokulda öğrenmek)
yemekli yurtta kalan tipik öğrenci sözüdür.
kürt milliyetçilerinden türk milliyetçilerinden nefret ettiği kadar nefret etmektedir. o yüzdendir belki kürt milliyetçiliği yapamayışı. götünden istatistik uydurup savunma yapanlar açsınlar bakalım o gencecik fidanlar en fazla hangi dönemde şehit olmuştur. öyle tartışma programlarından, kan uykusu zırvalarından öğrenilenlerle bilgi sahibi olunmuyor maalesef.
ucuz yurtlarda en çok söylenen laf.