bugün

Str. Mutans diş plagı yapar ve çürüklere neden olur. Bende pek anlamadım ama bakteri, mikrop işte. Disinizi fırcalayin diyolar.
Eğer ayaklarınız çok ısınıp şişiyorsa onları saatlerce sıcak suda bekletmeyin, aksine kolonya ile ovalayın. Bilekleriniz ve ayaklarınız şişmeyecektir.
Dün gece kafam çok iyiydi.
ikiz bebeklerden ilk doğanın daha küçük bebek olması. ilk duyduğumda çok ilginç gelmişti.
iç sıkıntısı nasıl geçiyo olm ya? geçmiyo. bilen varsa alalım fikirleri. lanet duygu.
maç 0-0 bitmişse ilk yarıda 0-0 bitmiştir(alıntı).
Kadrolar sayılmadan gol yeniyorsa, o hayrettin'dir.

Yapma hayrettin.
iç sıkıntısı geçmeyen arkadaşlar için;
iç sıkıntısı nasıl geçer?
buraya bakmanızı öneririm: http://www.sabah.com.tr/s.../ic-sikintisi-nasil-gecer
11.nesillerin eğitimi için uyku saatleri 12 dir.evet.
Asla ikiz bebeğiniz olacağına sevinmeyin. Çünkü ikizler genellikle belli organ yetmezlikleriyle dünyaya geliyor ve bu organ yetmezliklerinde de başı kalp çekiyor...
6 ay kadar önce çok sevdiğim iki ikiz lise arkadaşımı Kalp yetmezliğinden kaybettik.
Haberini daha 3 gün önce aldım.
Mardinli bir duvar ustasının iki yiğidi, göğüslerinde kalp piliyle 21 yaşına kadar yaşadılar..
Kalp lazımdı yaşamaları için, olmadı bulunamadı..
O duvar ustası iki oğlunu, ben iki kardeşimi kaybettim... Işıklar içinde uyusunlar...
işletmeleri değişim odaklı sisteme yönelten başlıca nedenler;
-Ülke dışı fırsatların fark edilmesi ve değerlendirilmek istenmesi
-ticari engellerin kaldırılması ve yeni kuruluşlar
-politik düşüncelerde değişim ve yaşanan ekonomik zorunluluklar
- ülke içinde aşırı büyüme ve artan sermaye birikimi
-teknolojik gelişmeler
-üretim faktörlerinin fiyat farklılıkları.
insan vücudunun en büyük organı deridir. yetişkin bir insanın derisi ortalama 1.6m2-1.9 m2 dir.deri üst tabakası düzenli şekilde dökülür kendini yeniler.her insan hayatı boyunca ortalama 18 kg deri dökülür.
Şarjörlü tabancaların hepsinde namlu Sürgü çıkartma kertiğine kadar geri ittirildiğinde silah dolu olsa bile tetik çekildiğinde iğne emniyetteymişçesine Boşa düşer. Yani tabanca ateş almaz.

Bu iğnenin Boşa düşmesi için gereken geri ittirme mesafesi yaklaşık 3-5 mm'lik kısa bir mesafedir.

Peki bu bilgi nerede işimize yarayacak?

Ola ki şarjörlü tabancası olan bir Saldırganla boğuşuyorsak silahın bize dönükken ateş almaması için namlu ucunu avuç içimizle ittireceğiz. Bu Baskının devamında diğer elimizle de karşımızdaki kişinin elindeki tabancanın kabzasını kişinin avuç içi yönüne doğru çekersek silahını almış oluruz.

Krav maga'da tabancalı saldırganlara karşı müdafaanın temelinde bu hareket vardır.

(bkz: krav maga)
'geceye bir bilgi bırak' cümlesi;
4 kelime, 8 hece, 19 harften oluşur.
(bkz: stanislav petrov)
Eskiden ay ve yıldızlar daha parlak ve net görülebilirmiş geceleri.
bursa nilüfer belediyesi pedal çevirerek telefon şarj etmemizi sağlayan bisiklet istasyonları kurmuş.
Kalça kırığı oluşan insanların (özellikle 60 yaş üstüyse) garip bir şekilde fazla yaşamamaları, hastane kayıtlarına geçmiş istatistiksel bir gerçek bu.
1950'li yıllara kadar sigaranın sağlığa zararlı olduğunun bilinmemesi.
tarz 1976 doğumludur. cidden. açık ve net.
Vanilya aromalı siyah çay içmeyin rezil bir tadı var.
Brüksel lahanası brükselde yetiştiği için brüksel lahanası değildir.
Bildiğimiz lahananın genleriyle oynanarak elde edilmiştir ve bunu gerçekleştiren bilim adamı da brüksellidir.
Adı bu sebeple brüksel lahanasıdır.
Yerçekimsiz ortamda mum alevi küre şeklini alır.
Rodi'nin açılımı : Ramazanoğulları Dikim işletmeciliğidir.
Ankaralı Namık aslında Muş'ludur.