bugün

gecenin aşkıdır.
sahur öncesi sigaradır.
ciğerimi siken atan sigaradır nefesimi daraltıyor karanlıkta duman dağılmıyor sanki bütün duman içimnde anasını satıyım .
efkar sigarasıdır.

özledim kız seni...
yüzde doksan dokuz dert sigarasıdır.
tanımverdi:günün herhangi bi saatinde içilen sigaradan farkı olmayandır. dişlerini fırçalamadan yatan pisliklerin ağzında acı bi tat bırakacaktır.

sırf şu başlığa saçma sapan entry girmek için saatin 3 olmasını bekleyenler var ya.

yazar bile demiyorum onlara.

gidin osbir filan çekin lan başka işiniz yok mu?!
içen kişiyi 10 sene sonra kansere götürecek sigaradır. içmeyin oğlum şu zıkkımı. hava atacağım diye sağlığınızdan olmayın.
Az önce söndürdüm az sonra yenisini yakacam. Malum.
batıda oruç tutanlar için muhtemelen sondan ikinci sigaradır. sonuncunun son nefesi ezanın başlama saatine ayarlanıp yakılacaktır.
icerken hayallere daldiran sigaradir.
Belki de uyumadan önce yakılan sigaradır. Daha çok zararlıdır, keşke hiç bir saat diliminde hiç sigara yakılmasa. Zaten dinimizce de mehruhtur.
yanında fonda bir (bkz: sinan özen) şarkısı var ise eğer tadından yenmeyecek olandır.
49 dakika önce hunharca ateşlenen sigaradır. bitmesi muhtemeldir.
artık sol tarafta gözükmeyen...

yeniler bilmez.
anılar canlandıran başlık. ne muhabbetler yaşanmasına vesile olan efsane başlık.
http://www.youtube.com/watch?v=5e0rVxfpnt8&list=PLI7rZ2hwGmBHTwBm0YwzciBdomN4uf80q dinlenerek yakılması gereken sigaradır.
sözlükte geceleri nüfus sayımı böyle yapılır; uyanık olanlar bir sigara yakar.
Actim modern talking brother louie yaktim sigarami bir yudum da teatone ice tea keyfime diyecek yok.
4 dakika önce ateşlenip biten sigaradır.
Külleri boxerin üstüne düşen sigaradır. o karanlıkta bir yer görülmüyor ki hafız.
üç dakikası olan sigaradır.
sigara içmesem de fikret kızıloktan gecenin tam üçünde şarksını her dinleyişimde içimde o istek uyanır.öylede bir şarkıdır işte o...
sendin aşkım.
Start verilmiştir.
henüz ateşlenmeyen sigaradır.