bugün

Kesinlikle dışlanmaması taraftarı olduğum, ancak 22 senelik hayatım boyunca, asla "neden lan neden?" sorusuna cevap veremediğim, anlamlandıramadığım durum. Galiba anlam verdiğim gün... tövbe deyin lan tövbe.
sacma sapan genellemelere maruz kalan insan grubu.
he amk hepsi hayati seviyor,renkli kisilik,eglenceli vs
1 sene boyunca kimseyle gorusmemis evinden sadece okuluna gidip gelmis adamla da tanistim
evli cocuklu mutsuz adamla da tanistim
hatta benim gorustugum hicbiri renkli menkli degildi amk
hepsi de depresif insanlardi
kadın ve erkek eşcinselleri tanımlayan tabirdir.
(bkz: gay gülüşü)
kelime olarak çok kaba olduğunu düşündüğüm cinsel tercihdir.

eşcinsel denmesi daha kolay ve daha kibar.

not: heteroseksüelim.
(bkz: dop)*
(bkz: Harun abi)
insandir. o kadar.
çok mutlu kişi anlamına gelmesi tamamen fakedir. yenmeniz beklenmektedir. olur da yurt dışına gider '''i am so gay today. '' dersiniz diye planlanmıştır. yemeyiniz, yutmayınız, düşmeyiniz.
kendi burcunun yükselenini bilen erkektir.
erkektirler fakat bayanın ruhuna sahipler. bilirsiniz işte hassas, kırılgan ve narin. kimselere zararları yoktur hatta çok barışçıl insanlardır. türk halkının eşcinsel insanları linç etmesini hiç anlamıyorum.
işin felsefesi ve hastalık mı değil mi boyutu bir kenarda dursun, evlerden ırak bir durumdur.

üniversitede tesadüfen gay çıkan arkadaşları olan bilir adamı atsan atılmaz, satsan satılmaz ki hakkımız da yok ya. neyse duruma saygı gösterdikçe o alemdeki sapkınlığın, saçmalığın insanı ne denli yanlışlara sürüklediğini görünce üzülmüyor değilim. ki bu bahsettiğimi yanlışlıklar da işin cinsellik boyutu bile değil. biri de dürüst çıksın.

uzak durun, uzak.
(bkz: erkek adamın erkek sevgilisi olur)
türkiye de ayıplanan insanlardır. maalesef bu ülke de ırkçılığın en fazlasına uğrarlar. birçoğu içlerinde gizlerler bunu. bu onların değil çevrenin utancıdır.
adamlar sikişiyo dedeler.
dağılabilirsiniz şimdi.
(bkz: yaradilani sev yaradanda oturu)

sapkinlik degildir, sapkinlik baska biseydir. cinsel tercihi farkedilenden yararlanmak, yaralamak, cocuklara, hayvanlara, kadinlara, erkeklere, kizina, ogluna tecavuz ve dahi niceleri sapkinliktir.

escinsellik moda akimi degil, hastalik hic degil. kanitlanmis seviye artik. begenmeyen iletisim kurmaz, ayni yerde bulunmaz lakin saygisizlik ve saldirmak kimsenin haddi degil.
cift cinsiyetli doganlari ne yapacaksiniz, yakacak misiniz?

doganin dinamiginde olan birseyi inkar edemezsiniz.

ayrica kollarina atilmak icin fırsat kollamaya hic hakkiniz yok.
türkiyedekiler tam faildır.
görsel
(img:#433592)
ülkemizde de her geçen gün artış gösteren utanç verici ve cinsiyeti belirsiz insan tipi.
bence her erkeğin sempati duyması gereken insan tipidir. gaylere baktığım zaman ''ben tokum siz yiyin çocuklar'' diyen türk annesi fedakarlığını görüyorum.
doğuştan gelen bir özellik değil tercihtir. vay Efendim bilimsel olarak kanıtlanmış. lan sen o denetleri hiö açıp inceledin mi merak ediyorum. ben inceledim. bir kere kesin olarak kabul edilmiş değil. kısaca tercihtir. ama nedir? Bence kişinin seçimidir. buNa bağlı olarak aşağılanamaz hor saldırılamaz.
Özetle: galeri7.uludagsozluk.com/271/evde-yalnizken-semazen-kiyafeti-giyip-donen-erkek_465020.jpg
(bkz: #20176013)
hastalıktır. tedavi olunması gerekir.
bir insanın karşısına çıkabilecek en içten ve en samimi kişilerdir. tercihleri yüzünden çoğu kesim tarafından hor görülürler.
kaç aydır entry girmiyorum hala daha hiç değişmemiş. hee hastalık hastalık böyle devam et abim sen. tedavisi de yatmadan tok karna "eşcinsellik yok etme hapı" her eczanede bulunur. ucuz da bu "hastalık" hemen geçsin diye. hoşgörü de bilmeyin siz şefkat de. elinize çok şey geççek bekle bak.
hala tercih diyen var ya ağzına kürekle vuracan bunların. lan olm manyak mısınız türkiye gibi bi ülkede kim gay olmayı seçer lan?
bizzat en yakınımdan örnek vereyim, türkiyenin en küçük ve korunmuş illerinden birinin en varoş mahallesinde bir kız arkadaşımla aynı kızı seviyorduk lan. bildiğin kız benim sevdiğim kızı seviyordu. emin olun o mahallede doğan kimse gay, lezbiyen olmayı seçmez.
hayır yani ben de heteroseksüel ve erkeğim. gay arkadaşlar bana sulanmadıkça da bi sorunum yok amk size ne oluyor ben anlamıyorum.