bugün

sempatikliğin en çok yakıştığı insan tipi.
(bkz: iclal aydın)
(bkz: açelya akkoyun)
gamzeleri popoda ise çekicidir.
çenede de olanları vardır. bazılarında daha belirgindir o ayrı tabi. bir de çenedeki çok çukur değilse sadece uzaktan belli olur. her türlüsü de hoştur bana göre.
pozitif insanlardır. *
şakacı değillerdir.
kişiye ekstradan bir çekicilik katar, ayrıca ifadelere bir anlam yükler ki; yok efenim kalkık burun, yay gibi kaşlar gibi belli başlı güzellik kriterleri yerine anlamlı, ifadesi olan bir surat çok daha makbuldür.
genis harfler içeren kelimeler tükettiklerinde dahi belirir cukurlar. gülmeleri sart degildir. *
yeni trendlere* göre, bele ya da yüze estetik operasyon uygulatmış kişi olabilir.

gamzenin de estetik operasyonu var, buyurun: http://www.estetikdoktorl....asp?bolum=83&uyeid=0
güler yüzlü pozitif insanlar. ifadelerin en güzeline sahip insanlardır. ya da ben çok seviyorum onları bana öyle geliyor.
yüzü, en güzel en tatlı en şirin gösteren doğal makyajdır.*
-gül bakıyım senin gamzen mi var?
mahçup bir edayla gülünür...
-yerim ben seniii...

küçükken çok işe yarayan şimdi ise pek faydasını göremediğim, genelde yüzde oluşan çukur.
gülümsemesi insana güzel duygular hissettiren insanlardır.
eger gamzeniz omzunuzdaysa 19 yıllık kardeşinizin bile durumu 19 yıl sonra fark etmesine sebeptir.
gördüğümüz anda kalp ritmimizi bozan, mantığımızı devre dışı bırakan hain kişiliktir.
duyduğuma göre içten güldüklerinde gamzeleri belirginleşirmiş ve çok güzel olurlarmış.**
dünyanın en sempatik insanlarıdır.
bide popo gamzesi vardır ki kimisine çok yakışır.
- aşkım,
- efendim canım
- hani senin o yanağındaki gamzen varya
- evet
-işte ölünce beni oraya gömsünler.

denilecek kişilerdir. *
sakalları uzatınca pek belli olmayan fark.
*
yuzdeki bir kasin eksik olmasindan dolayi olusur.
gamzeli insan ayrıcalıklı insandır. gülümsemesi yeter. **
gamzelerinin bir numarasını henüz görememiş insanlardır.
(bkz: ben)
insanda iki tane birden olunca bende olduğu gibi götü kaldırıyor.