1. 1.
    cehennemde üst kategoride yanacak arkadaşlar

( tövbe tövebeee valla bilmiyordum bu kategoride sevdiğimiz arkadaşlarımız varmış bilmeden yazdım ağzımdan yel alsın ellerim kırılsaydıda böyle entry girmeseydim )
    9 -1 ... enterezan
  2. 2.
    sozluk formatını her gun okuyan insanların *, sozluk formatına aykırı gördükleri entryleri ve başlıkları moderatorlere iletmesini saglayan;
    böylelikle de sozlugun daha iyi yerlere gelmesine bir nebze de olsa yardımcı olmak isteyen insanların kullandıgı buton. *
    10 -2 ... trinfr
  3. 3.
    (bkz: karga)
    (bkz: öyle böyle değil)
    7 -1 ... karga
  4. 4.
    aynı gün içinde benzer başlıklardan bir kaç saat içinde üç tane açılmıştı.bana söyleneni yapmaya kalktığımda karşımda kocaman bir gammazla yazısı gördüm.hayır ben gammaz değilim...
    (bkz: gammazla olmasın çok ağır geliyor yahu)
    2 -1 ... aquantass
  5. 5.
    insana sokağa çıktığında;

-bayan, arkanızdaki adam sizin poponuza bakıyorrrrr
    -beyefendi şu kadın sizin sıranızı almak için hamle yaptııı
    -bayan, yandaki bayan hasetle sizin çantanıza gözünü diktiii
    -memur bey, sol şeritten giden araba biraz evvel size bakıp orta parmağını gösterdiiii

şeklinde beyanatlar vermesine yol açan hadise.

edit: editlemedim ben entry mi. (yahu olmadı galiba, birşeyi yanlış yaptım ama neyi)
    6 -3 ... devedikeni
  6. 6.
    gammazlığı misyon bilmiş kişi söylemidir. ne de olsa kendini bilmek erdemdir.
    (bkz: ilim ilim bilmektir ilim kendin bilmektir)*
    2 -3 ... mozambik tavsani
  7. 7.
    bugün için bozukluk gosteren buton. işlem bitmeden sayfa kapanıp duruyo biri bu işe el atmalı.
    1 -1 ... rurouni kenshin
  8. 8.
    (bkz: gammaz yemini)
    1 ... shashkin
  9. 9.
    gammaz olan kişilerde, soru işaretinin yanında bulunan "!?" butonudur. gereksiz basılmaması gerekir *.
    1 -1 ... unique270
  10. 10.
    gammaz butonun tıklarken "gammazım ben, kötüyüm" diye kendine itiraf gibi hissettiren yazı.
    2 ... tepesersemi