bugün

cehennemde üst kategoride yanacak arkadaşlar

( tövbe tövebeee valla bilmiyordum bu kategoride sevdiğimiz arkadaşlarımız varmış bilmeden yazdım ağzımdan yel alsın ellerim kırılsaydıda böyle entry girmeseydim )
sozluk formatını her gun okuyan insanların *, sozluk formatına aykırı gördükleri entryleri ve başlıkları moderatorlere iletmesini saglayan;
böylelikle de sozlugun daha iyi yerlere gelmesine bir nebze de olsa yardımcı olmak isteyen insanların kullandıgı buton. *
(bkz: karga)
(bkz: öyle böyle değil)
aynı gün içinde benzer başlıklardan bir kaç saat içinde üç tane açılmıştı.bana söyleneni yapmaya kalktığımda karşımda kocaman bir gammazla yazısı gördüm.hayır ben gammaz değilim...
(bkz: gammazla olmasın çok ağır geliyor yahu)
insana sokağa çıktığında;

-bayan, arkanızdaki adam sizin poponuza bakıyorrrrr
-beyefendi şu kadın sizin sıranızı almak için hamle yaptııı
-bayan, yandaki bayan hasetle sizin çantanıza gözünü diktiii
-memur bey, sol şeritten giden araba biraz evvel size bakıp orta parmağını gösterdiiii

şeklinde beyanatlar vermesine yol açan hadise.

edit: editlemedim ben entry mi. (yahu olmadı galiba, birşeyi yanlış yaptım ama neyi)
gammazlığı misyon bilmiş kişi söylemidir. ne de olsa kendini bilmek erdemdir.
(bkz: ilim ilim bilmektir ilim kendin bilmektir)*
bugün için bozukluk gosteren buton. işlem bitmeden sayfa kapanıp duruyo biri bu işe el atmalı.
gammaz butonun tıklarken "gammazım ben, kötüyüm" diye kendine itiraf gibi hissettiren yazı.
sozlugun gidisati icin gerekli buton olup , bunyesinde " ayni entry den 2 veya daha fazla var " ibaresi bulunmayan butondur. gammazin isi gucu bir dunya , her seferinde not yazamaz ki.
görebilmek için öncelikle "dedirten"lerle ilişkinizi kesmeniz gereken buton. yok değilse, şirinleri görmeye kasmanız daha hayırlı olabilir sözlük için.
ispiyonlamak mantığını temel alan bir uludağsözlük birimi. *
yazarın kendi entrylerinde ortaya çıkmayan buton. halbuki çıksa o buton yazar moderasyona "ben burda kafam güzelken çok büyük nane yemişim başlığımı uçursanız entrymi silseniz beni çaylak yapsanız" dese hatta "siz bunu bir aydır nasıl farketmediniz" diye veryansın etse. bu vesile ile yazarların az da olsa özeleştiri yapmaları gerektiği vurgulanmış olsa tadından yenmeyecek olan buton.
biz sürüngenlere verilmiş elitlik rezalet butonu. basıyoruz da ne oluyo?
(bkz: beni de öyle kandırdılar)
(bkz: bak hala buradayım) *
egoist gammazların götünü tavan yaptıran, an itibariyle koca ağzımla gülümsememe sebep olmuş buton şeysi. gammazım ben.
acilen sözlük formatı kısmına akıllı bakınız kullanımı ile ilgili bir ispiyonlama gerekçesi getirilmeli. akıllı bakınızla diyaloğu geçtim makale yazmaya başlandı artık yahu.
hic gormedigim "sey".. evet 'sey' diyorum cunku dedim ya.. hic gormedim.. ne ki o? buton mu? application mu? zerzevat mi nedir hic bir fikrim yok.. tanim olarak bir uludag sozluk ozelligi diyelim.

ama ben kendimde bir gammaz potansiyeli goruyorum esasen.. gerekli mercilere cv' mi yollayabilirim.. her turlu ispiyonculuk, arkadas satma vs.. ruhumda var.. valla bak lan.. bence benden iyi gammaz olur bi dusunun.

edit: gerekirse moderasyon adina ajanlik da yaparim, yazarlarin agzindan laf alip tasiyabilirim.. yaparim bunlari oyle bir tipim cunku ben. *
(bkz: gammazım ben gammazım malum uludağdayım)*
sonunda neden nokta olduğu anlaşılmayan.

''gammazım ben.''

çok havalı lan.*
(bkz: aramızda bir muhbir var beyler)
(bkz: bulun şu köstebeği)
18.342 yazar içinden 16.586 gammazın gördüğü ve kurması muhtemel cümle.
(bkz: orantı bozukluğui)
gammazladığım her entry mod tarafından değerlendirildikten sonra hep kapalı/doğru yazıyor. kapalı/yanlış yazan var mı acaba veya açık/doğru veya açık/yanlış falan.

kabul saçmaladım...
nasıl aktive olup geliyor bilmiyorum. dün yoktu bugün var dediğim butondur. ihtimalleri şöyle düşünüyorum; gün içinde en fazla entry girmek, karmanın 60'ı geçmesi veya toplam entry de 500 üzerine çıkmak. başka bir durum da olabilir ama ben gammaz değilim. * * * *
en sağ tarafta duran butondur. gerektiğinde kullanmak lazım. sorgusuz sualsiz. kibarlığın lüzumu yok arkadaş!!
olmadığımdan dolayı mutluluk duyduğumdur. banane lan millet ne yazarsa yazsın.