ciddi ciddi oyun oynayan kız. asosyaldir. içinde bulunduğum gruptur aynı zamanda. nerd değilim ama geekimdir.*

edit: eksileyenin gerekçesini tahmin edebiliyorum. sıkma canını.
gamer kızlar asosyal olurlar diye bir genelleme yapamayız efendim. gayette sosyal birisi olmama rağmen kardeşimle eğlenebilmemin nadir yollarından biri olduğu için oyun sunduğum oluyor. erkek kardeşi oyun delisi olan çoğu kız için normal bir durumdur.
Lol oynayan bir bayan yazar varsa beraber duo ranked girebiliriz hic sorun değil efenim.
erkeklerin attention whore diye eleştirdiği. Oyun oynayan bir kız attention whore olmak istese pes atar. Ortamlarda da bunu konuşur. Öküz gibi level kasıp amacım dikkat çekmekti diyen bir gamer olmaz. Undying oynarken gözü şişen kızın nesi attention whore? Zaten kadın delirmiş. Erkek-kız diye ayırmak bile resmen türcülük. Oyun sektörü bizi dışladı zaten. Lara croft harici bayan karakterli 3rd person oyun kalmadı. Bari siz çirkinleşmeyin. Normal insanız işte.
Gelse konussak... Cok sey istemedigim yazar.
cs de bıçağa karşi famas kullanır ama gene alamaz. bıçak kullanan kişiyi kahkahalara boğar.

not: o kız burada. *
Cs de en sevmediği silah famas olan kızdır. Bir pro tarafından Bıçakla hedşat yemiştir aynı zamanda. Ksldkdjlsl.
guzel insanlardir.

erkeklerin bile eline verecegim bir daldir oyun dunyasi. yine de erkege hos gorunecegim diye gamer taklidi yapan kasar da cok. gamepad kablosunu isirip bikiniyle poz veren, gotune basina call of duty yazanlar.

rakipsizim tekrar ediyorum. eline vermeyecegim gamer girl yok.
görsel

nadir bulunan iyi olanları iyi insanlardır. (nasıl tanım ama)

Twitch tv'de epey var bunlardan ama %95'i "meme" denilen ikililerden işi hallediyor.

Neyse efenim keşke bir tane bulabilsem bundan da karşılıklı oynasak.

Ancak günümüzde "oyun mu oynuyorsun iyyy" diyen kızların arasından bunları bulmak epey zor. Bulan epey şanslıdır.

görsel
görsel
Son zamanlarda hayatımda böyle biri var, aslında garipsiyorum ve oyun oynayan bir kıza gösterilen aşırı ilgi pek hoşuma gitmiyor özellikle steam'da kulak arkası öpülesi girl collector tiplerinden tiksiniyorum.
Kızların oyun oynayanı, oyun oynamayı seveni, erkeklerin hayali.

Böyle birini tanıyorum. Kızın ilgi orospusu olmadığını da biliyorum.

ilgi orospusu, ilgiye aç olan oyuncu kız yoktur benim gözümde. Bu kızlara tanrıymış gibi muamele eden biz amsalaklar yüzünden böyle bu durum.

Abi ben biriyle cs:go oynadım uzun süre. bir roundda ct iken bir takım arkadaşım ak aldı rakipten.
istedim vermedi.
Round başladı, satın alma süresi bitti. Kız istedi, anında attı abi.
Niye? Amı var diye mi?
Sen o silahı verdin diye gece de kız mı verecek? Ödeşecek misiniz?

Başka bir oyunda köpek gibi rageleyen bir dallama kızın sesini duyduğu anda pamuk gibi oldu. Abi neden bu değişim? Niye yani? Sesi duyduğun anda boşaldın mı? Ne oldu?

Bu iki ayrı olayda da bu iki dangalak, canımız ciğerimiz türk kardeşlerimizdi bu arada.

Ben bu aralar payday oynuyorum. Fena sardım payday' e. Yine aynı kız bana cs:go' dan nefret ediyorum artık demesine rağmen oyundan çıkmıyor son birkaç gündür. Profiline girdim baktım, cs:go da bir servera admin yapmışlar amına koyim!
Abi adminlik için tecrübe falan istenmiyor muydu? Yetenek falan? Doğru karar verebilme??
Ne yaptınız abi bu kızı admin yaparken?
Ben söyleyeyim: hiçbir şey.
Amı var mı? Var. Admin yapın.

Uzun lafın kısası: ilgi orospusu oyuncu kız diye bir şey yoktur. Bir kız görünce, sesi duyunca götü başı dağıtan jöle kıvamındaki oyuncu erkekler vardır.

Edit: akşam o duyduğu 2 saniyelik sesi hayal edip edip asılan kardeşlerimizden biri eksiledi. Canı sağolsun.
Sevilesi kızlardır. Lol oynayan varsa pre girebiliriz.
yemek yapmasını bilmeyen kızdır bana kuru fasulye pilav yapamıcaksa napayım o kızı.
bunlardan pek bir farkları yok.
görsel
biraz dışarı çıkıp hava alması gereken kız türü. tam bir nerd... loser...
biraz genelleme yapalım da keyfimiz yerine gelsin;

benim en son oynadığım oyun eyc of 2 olduğu için pek bu ortamları bilmem ama dışarıdan gördüğüm kadarıyla çoğu gamer girl meriç oluyor.

-ki kız meriç en aşağılık meriç türüdür.

dertleri erkeklerin yoğun olduğu yerlerde kendilerini gösterip, ilgi toplamak.

bir de "pes oynayan kız candır, futbol izleyen kız yalanır, savaş oyunu oynayan kız çin'de dahi olsa gidip alınız" gibi yarak kürek bir edebiyat çıktığı için bunlar da onun ekmeğini yiyor.
dişi olduğunu iddia eden on birinci nesil yazar. iyi yazmalar.
Cayır cayır dota oynarız her akşam.
call of duty'de zombi modu oynuyorsa bi mesaj atsın kızıdır.
görsel
görsel