bugün

Kraliçe ben olacaksam kral da belli tabii ama... size söyleyemem.
Tabi ki tazi.
(bkz: Tyrion lannister) elbette.

Koskoca krallıktaki tek karakter sahibi adamdır.
Khaleeshi ama 15 dakika ben dragonların anasıyım derse sikerler tacı götüne sokarlar.
Küçük şeytan. Nereden girip çıkacağı belli değildir. Babasını zıçarken öldüren biri sonuçta.
Jon snow kral khalesi kraliçe olsun.
Tahta serçe parmak yakışır.
imp kafasını iyi kullanabilmekte ve artık karı kızla da çok uğraşmıyor öyleyse seçim olsa oy verilir.*
jon ise kafadan çok kas gücüyle hareket etmekte nitekim moğollarda öyleydi.ama bir targaryen olma ihtimali var.
(bkz: jon snow targaryen değildir)
mother of dragons ise jon targaryen ise zaten tahtı bırakır zaar.

genede cumhuriyeti getirek.sokaklara çıkak.pelerinlerini yırtak.blackwater ın gizli kahramanını demir tahta oturtak.
evil karakterleri saymayacağım.favorileri incelersek;

jon snow alığın teki olduğu için iyi danışmanları olmazsa ülkeyi batırabilir ,

khaalesi jon kadar olmasa da aklı az bir tip sinirle kalkıyor büyüydü ejderhaydı hep dört ayak üstüne düşüyor , ama yönetim asla şansa bırakılamaz .

tyrion lannister müthiş bir danışman, ama hata yapabiliyor bir de sefa pezevengi bu kadar yükü kendisinin isteyeceğini sanmam.

sir davos; iyi bir politikacı, üstelik niyeti de temiz ama kral karizması yok anam

farkındaysanız kral olarak stark çocuklarını saymadım. neden acaba ?? şaka bir yana benim şu olsun diye bir tarafım yok tyrion'u çok sevsem de tahminim kraliçenin khaalesi olacağı yönünde. tyrion kral eli. jon'u kışyarında danışmanı sir davos ile görüyorum. sansa'yı da muhtemelen sonradan çıkan asil yakışıklı bir targaryen ile evlendirirler. arya da dilim varmıyor ama nissa nissa olacak bu gidişle.
jon ve danny'i sevsem de ikisinde de ülke yönetecek kapasite yok. tyrion'ı da kim kral yapar ki destek lazım kral olması için.
Bu küçük hatun "hiç kimse" olmayı başardığı gibi kraliyetide ele geçirebilir.
görsel
Tabii ki one true king stannis baratheon taht yasal olarak onun hakkı ve adaleti sağlayabilecek tek kişi.

Fakat bu dizide olası gözükmediği için kitapta olur umarım diyorum, dizide ise jon veya gendry olsun.

*bütün t*rglar postallarımızın altında ezilecek.

*oylamaya başbuğumuz koyulmamış jona attım bende ve büyük ihtimal oylamaya koyulanlar asla krallığı alamayacak.
Biri kral mı demişti?