bugün

hoşgelmiş dokuzuncu nesil uludağ sözlük yazarıdır. kendisini daha iyi tanımak isterim.
(#16573602)

ve beyin koşarak uzaklaşır...
(#16601512) paris hiltonu güzel olarak değerlendiren yazar. bu da bi görüş tabii.
hem şakirt hem de faşist yazar.
(#16766061)tebrik ettiğim yazardır kendileri.
(#16767002) emeğine sağlık dileklerimi sunduğum yazar.

ve hazret-i ömer-ul faruk der ki : " haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır "
kendisi haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.
nesildaş yazar, hoşgelmişler. entry lerine rastladığım kadarıyla çok mantıklı bir yazar hiç saçmalamıyor, devamını dileriz efenim.*
(bkz: #16797568)

facebookta profil profil dolaşan gazete yazısı ve erkek nasıl delirir hikayesini kendine mal ederek sözlük yazarlarına kakalamaya çalışan yazardır efendim koştursun sözlükte.
tecavüzü ne kadar sevdiğini yazan yazıları ile ünlüdür, sapıktır. toplumdaki pisliklerden biridir.

modlar bu sapığı sözlükten atsın.
(#16844726) şu entrysi ile anladığım kadarı ile sevişmeyi bir cezalandırma aracı olarak görüyor. ve dünün beğenilen entrylerine giren bu entry ile toplumumuzun çoğunluğu sikişi bir cezalandırma olduğu düşüncesinde. ne diyelim belinize kuvvet.
(#16931708) güldürmüştür.
(#16983241)
beyninin nasıl çalıştığını merak ettiğim şey! umarım izmirliler tarafından tez zamanda tecavüze uğrayıp dere kenarına paçavra gibi fırlatılır.
(#17035556) bu entrysinde sapına kadar haklı olduğunu düşündüğüm yazar.
siyasi kimliği beni ilgilendirmez ama sevdim ben bu adamı.

azimli yazar.
kafası olmadan nasıl yaşadığını merak ettiğim şakirt.
(#17106683)bu tespiti ellerinden öptürür.
kadın düşmanı. kadınların namussuz olduğunu düşünen yobaz bir yazar.
(bkz: #17106957) (bkz: #17108003)
dün doğum günüymüş. iyi ki doğmuş. nice mutlu yaşları olsun. * (#17194348)
kadın düşmanı ve şiddet düşkünü (bkz: #17240821)
(#17289381) işte budur.
(#17301407) 15 yaşındaki bir çocuk söz konusuyken bu durumu izmir'e bağlayabilen garip yaşam formu.
ahlaksızlığa karşı olan kaliteli bir yazar. sieg heil!
biz nasyonal sosyalistler, ahlaksızlığa verdiğimiz karşı savaşta; yanımızda olacak olan yazar.

hitler dostu, ahlaksızlık düşmanı.
Eksi butonuyla arkadas olmami saglayan yazar.