bugün

Her gidişin bir dönüşü vardır diyen yazardı. Kim bilir belkide dönmüştür.

Return of the king
delikanlılığın kitabı olan adam gibi adam şerefsizlere inat gitmedi.
hiç ölmemiş yazar. kimse bilmez gelir adamı siker. belki benimdir o.
özlediğim yazar. bu çocuk varken eğleniyordum ben.
sana ihtiyacı olan bir insan var. keşke gitmeseydin.
aslında konuşulcak çok şey vardı sayın yazar. gitmeseydiniz daha iyiydi.. entrylerinden pek haberim olmadığı ama çok dinlediğim, beni de dinleyen bir insandı. umarım beni bir gün bulursun.
edit: bu arada harbiden üzüldüm gittiğine be adam!
ben çok rencide olduğunu söylemiştim dayanamadı ve gitti. yazık oldu mu? hayır. adam tarikat kurup penis yalatmaktan bahsediyordu.
her baktığımda el kadar bebeye bu kadar yüklenilmez diye geçiriyordum içimden, sonunda almış topunu siktir olup gitmiş.. yani pardon bir büyüğü topunu kesmiş. ama ben sana demiştim dimi küçüğüm, daha ergenliğin bitmemiş, sen kalkmışsın kendine kadın düşmanı*, gelecek vaad eden başarılı bir yobaz ideası edinmişsin. umarım bir gün biraz gelişir o beynin de en azından zeka geriliği tanımı yapılır hakkında. öyle zor durumdaydık ki, tanımlayamıyorduk seni. *
Dertten beynimi burnumdan çıkardım gittiğini duyduğumda.
Sevişen kadınlara *rospu dedi, biz kendisine ılık deyince ağladı. Tam 15 gün çaylak edildim. Tanımam etmem, ama ben evrenin adaletine inanırım. Yumurtanın burnundan getirmiş, sen misin bunu yapan. Yüzünün mekke'ye, g*tünün las vegas'a baktığını ispatladı. Eğlendik, güldük...
sözlük'te o kadar takılıp derece yapamazdı. Dönmüştür yine. Sanayiye yazdırcam bunu. Çarem kalmadı.
(bkz: dokuzuncu nesil silik)
görünen o ki, tüm girilerini de beraberinde götürerek aramızdan ayrılmış, kullanıcılığını lağvetmiş yazar.

arkadaş, şı sözlükteki içi geçmiş, her şeyi sorun eden tipler, biraz daha rahat hissetseler kendilerini, bu tip yazarlar uzak kalmayacak sözlükten.

şu trolleri, kendi istediğini, istediği gibi yazmakta direten insanları normal karşılamayı bir öğrenemedik.

liberaller gibi düşünün arkadaşlar. sizi sözlük dahilinde rahatsız eden arkadaşlar için; "bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler.." demeyi öğrenelim. buraya vakit geçirmek, içini dökmek için gelen arkadaşları da tüketmeyelim. kafalar rahat olsun azıcık.
Artık silik bir yazar o...
Sen yumurtanın fake hesabısın dedi mod onaylı ispatladık. Erkeksin diyor, kutsal bakiresin diyor. Gülüyorum.
Çünkü o işsiz bir baraj mağduru. Doggy yaparken poposu kokan kızlarla yattığını, harem kurmak istediğini zaten yumurta nickli yazar ispatladı.
Aman kızlar. Bu papatya sapına dikkat. Cinsel tecrübe yok. Para yok. Gelecek yok.
eski sevgilisini de özlüyor. Pufff.
bu mesajı saglam diploma, çıplak ve s4 ile yazıyorum. Lütfen ağlama. Sakın.
reis, harem nasıl gidiyor demek istediğim yazar. "vay ikiyüzlü vay" adlı şiirin sahibi.
kendisine bir şarkı armağan etmek istiyorum;

http://www.youtube.com/watch?v=NfLqTqrCeWM

eniştesi kötü sanırım. haydi koç, bastır. bu sene derece bekliyorum senden taze liseli.
görsel
bu da kendisinin iddia ettiği fake hesap muhabbetinin temize çıkmasıdır. adım ve soyadım yazan kısmı sildim.
(bkz: cevab veremedi)
karabüklü garip rüyaları olan yazar. zonguldaklı sevgilime dövdüresim var.
rüya görüp kamyon deviren yazar.

--spoiler--
Rüyamda bir yolda yürüyorum arkama bakıyorum seviğim kız ama o beni sevmiyordu teklifimi redetmişti.Sonra beni hemen geçmeye çalıştı.Bende her geçmeye çalıştıgında yol vermedim.O herzaman kankası ile takılırdı hiç birbirinden ayrılmazlar sevdiğimin kankası sınıfından bir kız.Sahne değişti o kankası geldi bana sevdiğim kızın benimle konuşmak istediğini evinin önüne gidip beklememi ve dondurma yerken konusmamızı söyledi.Sonra evinin önüne gittim( gerçekte evini bilmiyorum ama birden ordaydım) Gittiğimde 2-3 kadınla annesi yaşında kadınlarla oturağa oturmuş konuşuyordu beni fark etmedi arkası dönüktü oturdukları şeyin.Biraz sonra kadınlar gidince o altında giydiği şeyi çıkardı ve iç çamaşırını gördüm.Leopar desenliydi(leopar kadar vahşi biridir) sonra sahne değişti okuldaydım ve küçük tuvaletim gelmişti girdim tuvalate ama çok garip şeyler oluyordu.Çift kişilik tuvaletler vardı ve kızlarla erkekler tuvaleti arasında küçük duvar vardı kızların tuvaletleri gözüküyordu ama normal tuvalet yoktu kızlarınkinde alafranga tuvaletler vardı ve ona küçük tuvaletlerini yaptıklarını görüyordum sonra çift kişilik tuvaletlerden birinde bir çocuk hortumla heryeri ıslıyordu kimse birşey demiyordu.Tuvaletimi yapmadan (tuvaletede girmedim zaten etrafa bakınca) dışarı bahçeye çıktım.Az ilerleyince seviğim kız geldi ve kankasına telefonunu verip al bizim fotografımızı çek dedi yanyana durmuyorduk ben onun arkasında o benim sag onumdeydi ama yakındık birbirimize ben omzuna kolumu atmıştım sonra baktım omzuna ve onu çok seviyordum öptüm ordan sonra o istemiyormuş gibi bir titredi ve uyandım.

--spoiler--

http://www.ruyalar.com/ru...leri-sevdigim-kiz-30.html

sonra ben ergensin deyince bozuluyor. hadi tatı rüyalar sana.
(bkz: #19827512), (bkz: #19827559) beni bir kez daha haklı çıkaran yazar. kendisini 17 yaşından fazla kimse ciddiye almayınca içine oturmuş. kıyamam herkesi 17 sanıyor. hadi ben 17 olayım, senin zeka yaşı kaç? ufaklık??
bana penisi yalatmış. hatırlamadığıma göre penisi 9 cm falan olmalı.
"ama bunu silin ya. ama ya bana ne?" diye ağlamayacağım. çok eğleniyorum çünkü.
karabük'ün gülüdür kendisi.

birazdan karabük'te çekilmiş resimleri yayınlanırsa hiç şaşırmayın.
(bkz: nick altında action var)
kendisiyle bireysel anlamda ne bir mesajlaşmam olmuştur, ne de ulu'da bir birey dışında tanıdığım mesajlaştığım kişi vardır.

kankaların falan saldırısına uğramayan yazar. ama bizler tanrı'nın adaletine inanan insanlarız sevgili penis yalatan derviş. tavuk, horoz falan filan. 15 gün daha verdirsene bana... bekliyorum. ulan bir de bana ergen diyor.
ithamını gerekli birime aktardım. bekliyoruz bakalım. ben ile yumurta aynı kişimiymiş.
ulan ne saldırcaz, namaz kafir deyip harem kuran ben miyim? yazdıklarıma bakınca harem sahibi ben sanıyorsunuz ama.
Uğraşmaya değmeyecek "kezban"dan başka kelime bilmeyen yazar. Aynı sözlükte yazıyor olmak utanç verici.
kesinlikle ve kesinlikle moderasyon tarafından kollanan yazardır. düşünün bütün sevişen kadınlarabizzat "*rospu" derken, biz kendisine "ılıkımsı" dediğimiz için 15 gün ceza aldık.

göreyim adaletinizi derler adama. seni sildireceğim de demişti. sildirirsin panpalarına söylesin hemen. ağlasın hatta...

harem kurası varmış. 21 yy'da harem ne gezer ya la.