bugün

iyi yazardır ama beynindeki tilkilere söz dinlettiği vakit karakter olarak istediği noktaya erişecektir.
sen, galathus...

işlemek istediğim cinayetlerimin ortağı, arkadaşlığına güvendiğim büyük yazar..
evet sensin o.

açtığım başlıklara küfür etmeyen, hakaret etmeyen büyük düşünür. hayır boktan bir yazarım ben. daha fazla yazıp senin sayfanı karalamak istemiyorum.

iyi ki varsın.
kuran bilmeyipte etrafa şer satan müslümanlardan birisi.

(#18868361) kuranda dinazorların adının geçmemesi ile ilgili bir konu altında ilgisiz bir şekilde kuranda mastürbasyonda geçmez demesiyle birlikte kuran ı okumamış olmasına rağmen okuyanlardan daha bilgiliymiş gibi davrandığı ayan beyan ortaya çıkmıştır.

"Ve onlar ki, iffetlerini korurlar; Ancak eşleri ve ellerinin sahip olduğu (câriyeleri) hariç. (Bunlarla ilişkilerden dolayı) kınanmış değillerdir. Şu halde, kim bunun ötesine gitmek isterse, işte bunlar, haddi aşan kimselerdir." (Müminun Suresi : 5-7)

bir öneri bilmediği konularda çok konuşmasın, çok dinlesin.
(#18910204)

izmir'e ağır hakaretlerde bulunan yazar. kendisine hiç yakışmamıştır.
(#18924892)oy budalalığından başka bir şey değil. madem iğrenciz niye canlandırıyorsun diye sormazlar mı adama.
(bkz: #18937903)
bakir olduğu aşikar yazar.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

şu sözlükte yazar alımı yaparken yaş kontrolü olsa ne güzel olurdu diye düşündüren örnek yazarlardan biri.
başlık hırsızı zalım yazardır.
ilişkilere, aşk hayatına küsmüş sohbeti güzel yazar.
(bkz: bir fenerbahçeli olarak gs ile gurur duymak/#18976927)

bildiğin 17 yaşındaki çocuktur kendisi. allah sabır versin.
yazar alımın da tc kimlik numarası zorunluluğunun kanıtı olan yazar. bunlardan kurtulmanın başka yolu yok.

cidden yazarlık yapmayın siz. hani hobi olarak bile yapmayın. mide bulandırmayın.
ygs adlı engeli aşması için şans dilediğim yazar.

umarım hedefine ulaşacak.
zibidi, it ve piçlerin haz etmediği adam gibi adam.

hayır kaşarlara, ibne kılıklılara çok kafa yormasın.
(#19149853)
önce hakaret edip çaylak olunca da laf eden yazar. çaylak olmak istemiyorsan hakaret etmeden konuşmayı öğrenmelisin.
Sidik yarıştırmaktan zevk aldığım nesildaş yazar.
sohbet edilmeye değmeyecek bir yazar. çocuktur kendisi. kaile almayın. bahar geldi bırakın gitsin salıncakta sallansın. kumda oynasın.
(bkz: #19280915)

ben size çocuk bu dememiş miydim yazarı. bildiğin ergenus.
genç bir insan sanırım 6-0 diye skor yazmıştım 7-0 yenmedik mi diyor zavallıcak.
çoğu entrysinde he amk he dedirten yazar.
EDiT: 96lı olduğundan şüphe duyduğum yazar zira çok atarlı.
edit 2 : 96 lıların SBSye gireceğini düşünen zavallı.
yollar onu zengin iç dünyamda yolculuk yapmaya sevk edilen kral yazardır.
http://www.youtube.com/watch?v=ALLLwBodjqU parçayı armağan ettiğim yazar.
bir polis kadin tarafından hayatının ayarını yemiş ergen.

(bkz: #19452732)
Yanilip da derdinizi anlatmaya calismayin.
Duvara gidin konusun inanin daha yararli olur.
Konustugu kisiye kesinlikle saygi duymaktan aciz uslubuyla rahatsiz edicilik de bas yapit verebilir kivamdadir.
Kadinlarin erkekler karsisinda her turlu acizlige sahip oldugu savunacak kadar orumcek beyinli, carpitarak laf vurdugunu dusunecek kadar seviyesizdir. Bir de asla okudugunu anlamaz.
Uzak durunuz.
hala bunu ipleyenlerin olduğunu görünce kahkaha atmama neden olan yazar.

ciddi ciddi laf anlatmaya çalışanların olması ne komik.
doğrusu, kendisine eleştiride bulunan arkadaşlar, neyi referans alarak kendisinin mizacını olumsuz olarak değerlendirdiler, merak ediyoruz..
çok küfür etmesi mi, kasten radikal entry girmesi mi, yoksa içi dışı bir adam oluşundan sebep aklına eseni yazması mı? ne amk?

herkes überinsan olmuş, bu çocuk mu geride kalmış? allahın sözlüğünde, başkaları yapınca "ıyy bıktım abaza ya" diyen molozlar, kendi eşi dostu aynı şeyi yapınca; "yerim ben bu çocuğu ya" moduna girip, ikiyüzlülük yapıyorlar. bir de, bu adamın stilinden mi rahatsızlık duyuluyor? yo adamım yo!
verdiği tavsiyeleri uymak için uğraşacağım süper zada bir yazar. sağol reyiz.