aklıma dolaylı olarak da olsa can bartu'yu getiren takım. Aynı gün içinde Galatasaray'a basketbolda 28 sayı, futbolda 1 gol atarak tarihe geçmişti kendisi.

ayrıca, bir fenerbahçeli olarak tebrikler.
kurulan ilk futbol takımı olmasına rağmen sadece bir futbol takımı olarak kalmamış, zamanla gerçek anlamda "spor kulübü" olmuş, olabilmiş bir takımdır. bugün manchester united gibi bir dev bile futbol takımından ibaretken, biz 11 dalda zirveye oynuyoruz.

ne büyüksün galatasaray!
yensede yenilsede süper ligde lider kalan takım.
rölantide hali ile bile ligde lider olan büyük takım.
liderlik ruhu var ap açık.
kıçını yırtsa 5 dalda şampiyon olamayacak tırt kulüptür.
(bkz: kayserispor u gs zanneden ergen gs li) böyle bir taraftar kitlesi olan güzide klübümüzdür.
başarıları çok olan ve aynı zamanda türkiyenin en iyi olan takımıdır.
3 hafta içinde oynayacağı (d) sivas (es) fenerbahçe ve (d) trabzon maçlarından sonra liderliği kaybedecek takım.
çok kritik bir döneme giren büyük takım. lider takım, büyük camia.

olaylara aykut kocaman'ın açıklamaları ile başlamak istiyorum. bana sorması değil yiyorsa terim'e sorun dedi ap açık. kaldı ki 3 temmuzdan beri fenerbahçe'nin genel duruşunu özetledi. asla biz yapmadık vs. demediler bile. sürekli galatasaray üzerinden yok medya yok federasyon kollanıyor dediler.
neyse. allahtan imparator gayet ağırbaşlı ve aykut kocaman'ı övercesine bir açıklama yaptı. aykut mert adamdır dedi. yaş olarak büyük ve samimi olduğu için aykut dedi. ve konuyu kapattım dedi.
her zaman olduğu gibi yine aykut kocaman camia ve bazı kitle tarafından gaza getirilerek* bir başka maç sonu açıklamalar yaptı. fatih terim'in açıklamalarına bir lafa bakarım bir de adama dercesine imada bulundu.
dikkatinizi çekerim ima etti dedim. direk söyleyemedi küçük enişte. çünkü aslında o da biliyor terim'e laf çarpmanın sebepsiz ve gereksiz olduğunu. çünkü terim 3 temmuz sürecinden beri asla ve asla aykut kocaman aleyhine veya şike sürecine ilişkin yaralayıcı açıklamalar yapmadı.
burada yine aykut kocaman'ın pısırıklığını gördük. hem sözü doğru dürüst erkek gibi söyleyemediği için hem de bir kesim tarafından gaza getirilip belki de en son laf çarpacağı adama laf çarpması ile tamamen kendi saygınlığını kaybetmiştir futbolseverler gözünde.

gel gelelim fb tv'deki tombik sevimli arkadaş ve komikli programına. yine fatih terim'e vurdular.
galatasaray açıklama ile yeterli kaldı ve doğrusu bir nevi uyardı. gerginlilik olmaması için. malum derbi var, braga maçımız var, sıkışık fikstür, 2 derbi.
ama bu cesur arkadaşlar pazar sabahı aynı komikli video mudur program mıdır ne ise onu yayınlayarak ap açık amaçlarını belli etmiştir.
galatasaray'ın en hassas noktası olan terim'e vuruyorlar. yaklaşan derbiden dolayı belli ki yine saha dışı taktikler deneniyor.

-ha videonun içeriği doğrudur. fatih terim emre çolağa sövmüştür, kaldı ki bu oyuncu ile kulüp arasında bir sorun. fatih terim milli takımda iken çok mu sakin adamdı? volkan çek cumhuriyeti maçında kırmızı kart yediğinde aferin yiğidim mi dedi sizce? herneyse.
birileri alışmış buz gibi sus pus eniştelere. galatasaray geleneğinde hele de fatih terim varsa işin içinde asabiyet ve agresiflik ön plandadır.
baba oğuldur emre ile terim.

gel gelelim avrupa maçına. muhakkak ki zor bir maç. önemlisi tur atladıktan sonra ki umarım aksilik çıkmaz, lig programı ve kupa programı sıkıntılı. 2 derbi var. birisi fenerbahçe ile. evimizde. şimdiden saha dışı faktörlerle ortamı geren fenerbahçe maç sonrası da muhakkak sus pus olmayacaktır. sonuç önemli değil.

gecenin bu vakti bu kadar şeyi niye mi yazdım?
o maçtan sonra iki çift laf söylerken ön sözü de olsun istedim. o iki çift lafı siz anladınız zaten.

bu arada yakın zamanda gs tv'de şike süreci ile vuracak fenerbahçe'yi ve siz düşünün artık ortamdaki gerginliği. derbi, derbi kararları ve sonrası.
ve tüm bu olacak olan olaylardan sonra yine küçük enişte çıkacak ve 3 temmuz sömürüsüne başlayacak.
bu kadar hırsı ve azmi bize kazandırdığınız için teşekkür ederiz.
türkiyenin en gıcık takımıdır. Başkalarını bilmem ama bana göre gıcık takımdır. En çok ergenlerin rağbetini kazanan takımdır.
Evet, hiç durmayın, galatasarayın kucağında ergenlerede, cahillerede, kırolarada, kendini beyenmişlerde, yani herkesede yer var. *
braga'nın tuş edeceği takımdır. *
günümüzde soytarılar ile saray'ında yaşayan kralları ayırt etmemizi sağlayan spor kulübüdür.
dünyanın nerdeyse bütün ülkelerinde en iyi ve popüler kulüplerin başına gelen şey onlarında başına geliyor. kısa ve öz tabirle 'bok atma' yolu.
fakat bok atmadan önce iyi düşünmek lazım, önce atanın eline bulaşır o bok.
Yarın oynanacak Braga maçıyla birlikte gruptan çıkacak Türk takımı.
http://sphotos-g.ak.fbcdn...1324510320_74489110_n.jpg
Şampiyonlar ligi ikinci turunda %99.9 yer alacak ülkemizin futbol takımı. Bunu bu akşam braga yı yenecekleri için değil , manchester ın galip gelecek olmasından dolayı net bir şekilde ifade ediyorum. ikinci turdaki rakibi de malaga ya da schalke olursa ayrıca mutlu olurum.
tur için sahaya çıkacak takımım

vurduğun gol olsun aslanım..
2008 ve 2012 yılları arasında taraftarları hiç ortalıkta görünmeyen takım.kısacası kupa taraftarıdır.
2008 2012 arasında olmadığı söylenen taraftarları resmi olarak 2010 2011 sezonunda desibel rekoru kırmıştır.
her ne kadar istemesem de bu akşam braga'ya çok fena yenilecek olan takım. müneccim yarrağı yedim bekliyorum.
allahin izniyle braga macini kazanip tur atlayacak olan askim, sevdam, ilk goz agrim her seyim.. haydi aslanim guldur yuzumu, yuzumuzu..

ssss 1-2-3 cimbombom..
(bkz: 5 aralık 2012 sporting braga galatasaray maçı/#17753540)
bu akşam bragayı yenecek olan takımım. saldır be aslanım!
baskınla ilgili kitap çıkarması gereken taraftarlara sahip kulüp

(bkz: ultraslanın basabileceği alternatif mekanlar)
gerçekleri tarih yazar tarihi de galatarasay. bugün birdaha şahit olduk.
tek gol dahi görmeyip, tv köşesinden gördüğü skor ile sözlüğe gelip salya akıtan taraftarlara sahip kulüp.