bugün

Ayak işlerini çok sevmiştim, şimdi de dünya bu dizisini izlediğim platform. Kalt ve Volkan Öğe ekibinin yazdığı , oynadığı dizi. Ben sevdim, bazı bölümleri özellikle çok daha sevdim.
Bazı yerli dizileri gerçekten de harika. Hem kısa olsun hem sürüklesin isteyenler için dizi önerileri:

https://www.teknoburada.n...-kisa-surukleyici-zekice/
Sadece 48 saate özel yıllık abone olun, aylık sadece 8,25 TL ödeyin. kampanyası güzel gibi.
Güzel içerikler yayınlayan platform..
Yılbaşı Doğu Demirkol gösterisini çok beğendim platform. Güzel içerikler var takip etmekte fayda var.
yaptıkları komedi dizilerinin bir tanesi bile komik değil. kısa olmasına rağmen sıkıyor, çok kasıntı. iptal sınırındayım.
erdal beşikçioğlu'nun başrolde olduğu hamlet için üye olup, bittikten sonra diğer dizilerde kendimi kaybettiğim mekan. giren çıkamıyor.
kısa, insanı sıkmayan, her anı dolu geçen içeriklere sahip platform.
Artık bazı içerikler premium olmuştur.
amfinin voltaj ayarıdır.

aman allahım ilk defa bilgi içerikli entari girdim.
izlemek isteyenler için bir kaç öneri bırakabileceğim platform. Oyunlar holding: Çok eğlenceli şimdiye kadar 6 bölüm yayınlandı hepsi çok keyifliydi. Ele Güne Karşı belgeseli: Müthiş bir belgesel. Elektro Monolog: Çok farklı tarzda, çarpıcı tiradlar. 10 bin adım: Kısa, akıcı tatlı hikayeler.
güzel içerikler var ama uygulama hiç kullanışlı değil.
içeriği kendine çekmiş platform. Ancak ne kadar devamlılığı olur içeriklerin bilemiyorum. Takip etmeye devam edeceğim.
Yayınlanmaya başlayan reklamı hoştur. Reklam şarkısı daha da hoştur.
çok entelektüeliz imajı vereyim derken çok sıkıcı olmuş kanal. exxen kadar pespaye de olsun demiyorum ama biraz insanları yakalamaları lazım.
Yanına başlamış Yerli dijital içerik platformu.
https://www.log.com.tr/ye...n-yayin-hayatina-basladi/
görsel

Türkiye’nin yeni nesil çevrimiçi içerik platformu “GAiN”, 30 Aralık’ta yayın hayatına başlıyor.

GAiN, kaliteli ve sorumluluk sahibi içerikleriyle kullanıcıların hayatına yepyeni bir video izleme deneyimi sunmayı hedefliyor. Dikey formatıyla, kısa, çarpıcı ve eğlenceli birçok içeriği bir arada sunacak olan platform, aynı zamanda kişiye özel yayın akışı ile kullanıcıların zaman kaybı yaşamadan içeriklere ulaşmasına da imkan sağlıyor.

Anlamlı ve kazanım odaklı içerikleri temel alarak 30 Aralık’ta yayın hayatına başlayacak olan “GAiN”, gelişigüzel dijital içeriklerden sıkılan insanların hayatına güncel ve farklı bir bakış açısı sağlamak için yola çıkıyor.  GAiN, kullanım kolaylığı sağlayan dikey formatta, kısa ve benzersiz içeriklerinin yanı sıra akıllı izleme teknolojisi sayesinde kişiye özel sunacağı yayın akışı ile de farklı kategorilerde, yüzlerce zengin içeriği kullanıcılarıyla buluşturacak.

Dizilerden belgesellere, haberden müziğe, yerli ve yabancı filmlerden eğlence programlarına kadar herkesin kendisine göre bir alternatif bulabileceği “GAiN”de, vakit değerlendirmek için izlenecek yüzlerce içeriğin yanı sıra, Türkiye’nin en önemli kanaat önderleri de yer alıyor.

》 Gain’de kimler var ?

Ahmet Mümtaz Taylan, Berk Keklik, Can Bonomo, Engin Günaydın, Devin Özgür Çınar, Gaye Su Akyol, ilber Ortaylı, , Mirgün Cabas, Özcan Deniz, Serkan Keskin, Vedat Milor, Dolunay Soysert, MFÖ, Harun Tekin, Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan, Muhammet Uzuner , gibi deneyimli isimlerin yanı sıra dijital çağın en popüler ve kaliteli içerik üreticileri de GAiN’de izleyicilerle buluşacak. 

Bağımsız içerik üreticilerini, farklı düşünceleri, yeni kazanımları ve özellikle güçlü kadınları önemseyen “GAiN”, eşitliği savunan içerikleriyle kullanıcısına hem eğlenceli hem de eğitici bir video izleme deneyimi de vaad ediyor. 

GAiN, izleyicilerin kullanım alışkanlıklarına, video izlemeye ayırdıkları zaman, günlük aktiviteleri ve izlemeyi sevdiği içerikler üzerinden ölçerek, “şimdi ne izlesem?” sorusuna, anlamlı içerikleriyle oluşturduğu kişiye özel yayın akışıyla cevap veriyor. 

Kullanıcılar, iOS ve Android için geliştirilen uygulama üzerinden tüm mobil aygıtlardan GAiN’e ulaşabilecek.

http://www.ranini.tv/habe...tformu-gain-30-aralikta-y
iran'ın Güney Horasan Eyaleti'nde şehir.
Kendi adını taşıyan Gain şehristanı'nın yönetim merkezi olan şehrin 2006 nüfusu 32.474'dür. *
distortion ın cazır cuzuru..kısınca ton gevrekleşir kökleyince bastığın notayı veremez hale hale gelir ampli.
(bkz: no pain no gain)
Amplifikator devrelerdeki kuvvetlendirme oranı. Desibel cinsinden ölçülür, kabaca giriş sinyalinin çıkış sinyaline ölçüsünü verir.
ing. kazanmak, edinmek.

amfilerde, prosesörlerde, distortion/overdrive pedallarında bulunan bir ayardır. giriş sinyalinin çıkış sinyalinin güçlendirilmesine göre oranıdır genelde.
güncel Önemli Başlıklar