bugün

Pkklı terör seviciler tarafınfan şehit edilmiş vatan evladıdır. Teröre artık dur denilmeli.
görsel
Unutursak değil acımız hafiflerse kanımız kurusun...
Şehadetinin üzerinden 4 yıl geçmiştir.

Allah rahmet eylesin. Kahrolsun onu şehit eden zihniyete.
Şehit falan olmamıştır. Pisi pisine ölmüştür. Kendisini öne atıp ölümüne neden olanlar vicdanlarını rahatlatmak için şehitliği kullanmaktadır.
pkk militanlarınca öldürülmüş Ege'li bir yiğit. milliyetçiliğin adını faşizm koymuş vicdanını parise moskovaya satanlar.
bok yoluna gitmiştir.(siyaset)
Kolluk kuvvetleri ne güne duruyor yaptigi hata canina mal oldu. Açilim saçilim zamani arkasinda kimse durmadi bosuna öldü.
pkk sempatizanı ve atatürk düşmanı bir piçe dayılanmış.

öyle devrimci, ilerici birine değil.

sizin devrimci ve ilericilik anlayışınıza sokayım sosyoş itler !
görsel
Doğum günün kutlu olsun Reis.
görsel
uçmağa varışının 5. senesinde rahmetle andığım şehit türk milliyetçisi.

ne yazık ki fırat'ı toprak altına verdik, ama katiline bir ömür bakacağız.
(bkz: fırat çakıroğlu nun katiline müebbet hapis)

Bir kez daha ruhu şad olsun.
görsel
görsel
üniversitede kovboyculuk oynayan ülkücülerden sadece birisiydi. savunduğu, uğruna hayatını kaybettiği davanın lideri devlet bahçeli bile cenazesine gelmedi.
fıratın davası türk davası. bahçeli davası değil.
Seni unutmadık kardeşim, seni unutmadığımız gibi seni arabasına almayan polisleri de unutmadık, okula ambulansın girişini engelleyen rektörü de unutmadık.
Manisa izmir yolu üzerinde adına kavşak bulunan, ege üniversitesinde bir pkk lı tarafından haince öldürülen öğrenci.
Hdpli ve sol örgüt üyesi bir sempatizan olsaydı ve kolluk güçleri tarafından falan kazayla öldürülseydi hakkında onca eylem gösteri yapılacak, bazı insanlar bağırmaya başlayacak, her gün adı gündemde tutulacaktı.
Plânlı bir şekilde öldürülmüştür. Mekanı bir kez daha cennet olsun.
berkin elvan'dan sonra ölümüne en çok üzüldüğüm genç kardeşim.
Kendisi Berkin Elvan hakkında olumsuz tek bir görüşü yoktur. Facesinde yazmış.
görsel
#fıratyılmaz ın #berkinelvan görüşü.
Berkin elvan gibilerini yetiştirip sokağa salan zihniyet tarafından öldürülmüştür.
bu aralar hakkında çoğu kişinin iyi kötü yorum yaptığı kişi.
Şimdi bu gencin ölümüne bende çok üzüldüm tabi yalan yok, ama elinde sopayla kalkıp asarım keserim gibi efelik yapmanın da bir alemi yok. Kusura bakma ama herkes babasının oğlu sonuçta, fırati öldüren p.çlerin görüşünü desteklemiyorum elbet, o da saçma sapan beyin yıkayan bi düşünce, ama üniversiteler eğitim yuvasıysa, gidenler artistlik peşinde koşmayıp herkes öğrenci gibi gidip gelseydi bunların hiçbiri yaşanmayacaktı.

Iki tarafta kibrinin kurbanı oldu, bir genç mezara biri hapise gitti, pisi pisine, ikisininde anasına babasına yazık. uğruna çarpıştıkları ideolojileri de boş boş devam ediyor..

Üzüldüm ne diyeyim.

Insan olarak üzüldüm..
kampüste satırla gezen üniversite öğrencisi.