bugün

ileri tarihli işlemler anlamındadır. Belli bir kıymetin önceden belirlenmiş bir fiyattan yine önceden belirlenmiş bir tarihte teslim edilmesini öngörür. Forward piyasalardan farkı, organize piyasalarda standartlaştırılmış (bir kontratın miktarı, kontratların piyasaya çıkış tarihleri, marjin adı altında bir teminat sistemine sahip olunması gibi) kontratlar üzerinden işlem görmesidir. Spekülatif amaçlı yapıldığında, teorik olarak sonsuz kar ve zarar ihtimali vardır.
ing. gelecek demektir. ozan leonard cohen bir şarkısında 'ı saw the future brother. it is murder' demiştir nitekim ki şöyle çevrilebilir 'geleceği gördüm arkadaşım. bir cinayetti'
(bkz: the future) (bkz: leonard cohen)
8 mile adlı filmden siyahi bir karakter.
tony montana adlı şarkısı olan rapper.
elbet bir gün gelecek olan.
gördüğüm yazar.
8 adet patates ve 5 litre suyla kafayı bozmuş yazar.
(#24248660)
(#24248684)
Aşçı olabilmesi muhtemel yazardır.
ingilizce kelimedir, türkçe karşılığı "gelecek"tir.
bu aralar yurtdışında takılan yazar.
sürekli yemek tarifleri veren yazar kardeşimiz. Odasında adriana lima yerine emine s beder posteri olduğu izlenimi yaratıyor.
Fenerbahçenin şampiyonlar ligini nağmağlup olarak finalde barçaya sekiz atıp kazanması.

(bkz: bit git amk)
Çok çok güzel şeyler yemesini dilediğim yazar.
gergedan taşşağı soslu bukalemun pipisi kızartması tarifi ile beni benden alan yazaR.
(#24414924)

Bu girisi apaçık bir iftira içerip, Benim girimin hakaret içerdiğini söyleyen yazardır.

(#24414973)
pek cimri yazar. fakat akraba canlısı.
ideolojisi kesinlikle saptanamayacak olan yazardır.
(#24708584) güldürdü şapşap eheheh...
eşsesli (sesteş) sözcükler üzerinde düşünmesi gereken yazar.
Taşlanan sivri dilli yazardır. Aniden yatağınıza girer, dürter ve izole ilkel beyinleri hasta eder.
evlenmişsin ve bir çocuk yapıyorsun. yıllar boyu varını yoğunu onun için harcayıp adam olsun istiyorsun. fakat ortaya embesil bir soytarı çıkıyor. şimdi anlıyor musunuz future ın anne babaasının yaşadığı hayal kırıklığını ?
karı kızla kafayı bozmuş yazar.

(temsili)
http://www.youtube.com/watch?v=Hvbu9SJb49w
troll mü yoksa değil mi bilemiyorum ama kalitesiz olduğu kesin yazar.
hakkında entry girmek isteyen yazarların türk ceza kanunu 190/3 sayılı maddeyi okumalarını ve buna göre entry girmeleri gerektiğini hatırlatmak gerekmektedir.

Türk ceza kanunu

http://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5237.html
14. Dalay Lama'dır.

belkide dallamadır.