bugün

dillere pelensenk olmuş, her çam sonrasından duyduğumuz sözlerdir.
ıııııııııııı
aaaaaaaaa
önüzmüzdeki maçlara bakacağız***
(bkz: önündeki maçlara bakmak)
bugün üç puan için gelmiştik, aldık, gidiyoruz.
gerçekten güzel müsabaka oldu, seyircilerimize teşekkür ediyoruz, galibiyeti onlara armağan ediyoruz.
bugüne kadar hakemler hakkında konuşmadım, ama yeter, resmen maçımızı katletti!
(bkz: klasikleşen replikler)
(bkz: kısfmet)
- onlar daha cok istedi, aldilar.. tebrik ediorum..
- abi pozisyon hakkinda bisi soylemiyorum.. aksam erman hoca gerekli aciklamayi yapacak zaten..
- ben bole rezil bir hakem gormedim yaa..
- kirec buz tutmustu, sahaya sis inmisti.. kisfmetsizlik tamamen..
klasik replikler dışında aykut kocaman ın 1995 1996 sezonunda takımı şampiyon olduktan sonra söylediği fair play dolu cümleler soru soran spikeri bile şaşırtmış, büyük yankı uyandırmış, bunun sonucunda kulübünden kovulmuştur.
- hakem hatalı kararlar verdi! * *
birde anlaşılmayan replikler mevcuttur. (#967462)
sadece 3-5 cumleden ibaret olan, televizyon karsisina gecen her futbolcunun bikmadan usanmadan soyledikleri sozlerdir.

- bizim icin her mac final havasinda.
- puan kaybina tahammulumuz yok.
- hakem bana a.s. dedi.
bundan sonra önümüzdeki maçlara bakıyoruz.
-evet xx abi doğru demiş %100 kapasiteyle oynamıyorum (o maç 3 gol atmıştır artık daha ne yapacaksa)
-benim gol atmam değil takımın kazanması önemli
-kazanmak için söz verdik.
-bütün maçlarımızı kazanırsak şapmiyon oluruz
elimizden gelenin en iyisini yaptık.. ama olmadı..
-guzel macti sahaya bir kac el ates edildi ama olsun alahtan olumuz yok yaralimiz var oda Trabzon devlet hastahanesine kaldirdik.
alpayın uluslararası bir maçtan sonra yabancı hakeme ne dediği hakkında sorulan soruya verdiği cevap:

a: hoca, klok be hocaaa...
türkçe meali: hoca be maçı bitir artık çok uzattın.
ba pezevenk diyooorr..
önümüzdeki maçlara bakacaz. (yenildikten sonra hemen hemen her futbolcunun söylediği söz.)
- evet şuan yanımızda umit var. umit 3 gol attın maçı kazandınız duyguların nelerdir ?
+ aaa öncelikle kazandığımız için mutluyum, takım olarak iyiydik arkadaşlarımı tebrik ediyorum. gol atmam önemli değil*, bu galibiyeti camiamıza armağan ediyoruz.
"x" futbolcunun hakkında çıkan transfer haberlerini basın önünde yalanlaması,
- bana şu an a kadar, hiçbir teklif gelmedi, zaten takımım da mutluyum. dedikten sonra, arkasından da lafı koyması, - ama klubümün menfaatleri doğrultusunda,bir teklif gelirse kararı yönetim verir. yani türkçesi, buradan aldığım para belli, daha fazlasını veriyorsanız koşa koşa gelirim.
ibrahim üzülmez bu konuda klasik hale gelmiştir. birçok repliğinin yanına son dönemde bir yenisini daha eklemiştir.
- roberto carlos ülkemize geldi, düşüncelerini alabilirmiyiz?
- abi carlos hayranı bir insan olarak, benim ondan bir farkım olmadığımı * biliyorum!
top bizi sevmedi.