bugün

konuşmasına bittiğim adam. çok havalı meen.
Kendisine güvenen bir adamı "balıkesir'den istanbul'a taşın sana albüm yaparız" diye istanbul'a getirtmiş, sonrada albümü falan unutup telefonlara dahi çıkmamış dj.olmuş ama adam olamamış kişidir.
fonda deniz sesileri ile martıların sesleri çalarken geçen bir diyalogla yardırmıştır.

-buz gibi denize ayağını soktuğunu düşün şimdi...(arada bir tane abazan martı: gahhhh gahhhhhhhhhhh)
+o nasıl bir martı.
-o martı değil lady gaga.
yanlış duymadıysam şu anda uludağ üniversitesi amfi tiyatroda konser veriyor kendisi. yani sunucu öyle bir abartılı söyledi ki adını, sanarsın çok önemli birisi. gençleri eğlendiriyor, hoplatıyor zıplatıyor şu anda, fakat benim kafamı şişiriyor. allah allah ya saygısızlığa bak, uyuyacağım ben belki, hem dinlemek zorunda mıyım şu aptal müzikleri...
(bkz: dj funky c in the place to ne)
Ferhat Göçer ile Ay Yüzlüm şarkısını yeniden yapılandırmışlar. Üstelik remix ise Ozan Doğulu'ya ait.
elif sever adli mankenle evlenmiştir kendisi.
cav bella değil ciao bella adlı şarkıyı hüseyin karadayı ile beraber yapmışlardır. ikisi kankadır. hüseyin'in her albümünde ortak parçaları olur ki o parçalar da albümün en has parçası olur. örnek mi miracles. örnek mi let me be your lover. rasputin flash. daha da gidebilir. ancak son albümde (fresh) ortak bir çalışmalarını göremedim. ikisinin birleştiği parçalar harika oluyor. suare'de performans öncesi ve sonrası sigara içen, gece sonunda salonda herkesin içinden birkaç kez geçen dj. yani samimi buldum da foto çektirmedik ona biraz yanarım. yanımızdan geçip durdu da biz hüseyin karadayı geçer mi diye bekledik biraz. o da geçmedi. *
power fm de oldukca basarili programlara imza atmış biri.sesini zenci girtlağina benzettiğim olmuştu bi zamanlar, bazen latin girtlağina dönüşebiliyor.. ama kesinlikle başarili her işinde.
her türlü şart altında adidas takıldığını sandığım dj, lakin kendisi bugün beni epey şaşırtmıştır.
türkiye'nin en iyi hiphop, R&B, dance, club, house DJ'i. Philadelphia ve New Jersey'de yaşamış olması nedeniyle inanılmaz doğu aksanlı bir ingilizceye sahip olan insan. aynı zamanda türkiye'de sirhotla beraber en iyi ingilizce rap yapan insandır.

(bkz: indaplace2be)
a.k.a nadiran.
cav bella dans versiyonunu başarıyla yapmıştır.
asıl adı cem nadiran olan dj şahisyettir kendisi. ceza, sagopa kajmer ve fuchs ile bir çok çalışmayı beraber yapmışlardır. rap partilerinin vazgeçilmez elemanıdır. daha çok işin eğlence kısmında uzmandır. ingilizcesi hiç fena olmadığı için vakollere çok iyi oturur. tip olarak metin özülkü'ye benzetirim hep, baya kalıplıdır da ayrıca. albümü için
(bkz: miracle)
vee funky c deyince söylemeden olmaz:
(bkz: dj funky c in the place to be)
babası raşit nadiran bir zamanlar servis şoförümdü. çok kafa adamdı. funky c o zamanlar power fm'de akşam üstü top five gibi bi program yapardı. Bi kaç defa şarkı isteyip çaldırdığımızı hatırlıyorum babası aracılığıyla.
süper rapper,ceza ve sagonun yanında sürekli görürüz kendisinii,
bir de çakkıdı yorumu var acaip güzel:
kendi oynadığı klip
http://www.youtube.com/watch?v=vfANUFWkW_s
power fm djidir kendisi.
abdi ipekçi spor salonunda seyirciyi gaza getirip "ibrahiimmm ku ku ku kutluaaaayyyy" diye bağıran zat-ı muhteremde kendisidir.
"dj funky cem" isminin kısaltılmasıyla oluşan, cem nadiran'ın dj olarak kullandığı mahlas.
yıllardır power fm de dj lik yapan, normalde serbest takılan dj... aslen bostancılıdır... *
habertürk ün cumhuriyetin 83.yıl kutlamalarında sanatını konuşturmaktadır.
(bkz: miracles)
saglam dj buyuk insan * *
nerde ceza orda funk c

et ile tırnak gibidirler

en son kenan doğulunun cakkıdısını ingilizce yapıp yurtdışına izinsiz yaydığı için kenan ile mahkemelik olmuş başarılı dj.
djmiccheck ten çok şey öğrenen dj