bugün

eğlenmek isteyneler eklesin.
friends with benefits.
bazen insan otuzbir çekip uyumasını bilmeli.
Sen bir olgun insandan Her türlü Güzel davranış görürsen tabiki de zamanla aşık olursun mk. ister fuck buddyin olsun ister sevgilin. Aşk işte...

Yaşadık.

Yaşamaz olaydık...
.
Gereksiz hevesler.
pişman ettirir.
Bu sevimsiz, yağmurlu Ankara günlerine renk katmak isteyen bayanlar, bir mesaj uzağınızdayım.
Aranan şartlar:
Temizlik, bdsm fantezilerine açıklık aynı zamanda gizlilik ve güven esas olmalıdır.
ulan askerden sonrasıyla evlenmeden öncesi arasındaki o 4 sene geldi aklıma. hayat her zaman herkese düşeş gelmiyor, umarım mutludur.
Evlenip başka şehre gelin(damat) gitti. Ama bu evliliğinin ilk ayı bitmeden bana dönmek istemesine mani olamadı.
yaşam kalitesini epey artıran bir ilişki türüdür.
Fuckbuddy arayan kızlar mesaj kutuma gelebilir. isterseniz tanışabiliriz.
Kuşkusuz insanların başka nedenlerle bir araya gelmesi daha ilginç zaten.
Uzun süre devam ettirmesi zor, ama konjonktür elverdiği sürece çok keyifli.
Gunde 3 ogun 31 e devam o zaman .)
Bunun için en uygun şehir vegas'tır. Onun haricinde benzer şehirler var dünya çapında. Ama Türkiye'de imkansız.

Onun için siz Elizabeth'e devam edin ulupalar. Ha ha hah.
Amaç sadece güvenli sex ise idealdir.
tensel çekim hissedilen ama duygusal bağ kurulamayan, sevişgen arkadaşlık türü...paylaşılan tek şey cinsellik olsa da saçma sapan tek gecelik ilişkilerden kat be kat daha iyi olduğu ortada olan durum...neticede düzenli seks hayatı sevenler için bulunmaz nimet...
uzun zamandır bulmak istediğim ama bulamadığımdır. nedenini anlamadım ama umarım en yakın zamanda bulurum.
şu aralar keşke olsa dediğim.
ya çok yakışıklı ya da çok çirkin olmanız gerekiyor gözlemlerime göre söz konusu birliktelik için, yakışıklı er kişiye gözü kapalı giden hanımlarımız, çirkin er kişiye de bu zaten görmemiştir laf da çıkmaz başıma bela da olmaz diyerek gidebiliyorlar.

erkeklerimiz içinse durum biraz daha sığ, birçoğunun yakacak ile gideceğin kötüsü olmaz felsefesine sahip oluşu mevlana kadar açık gönüllü olmalarına sebep olmuş.
Ülkemizde gelişmemiş durum. Evet.
zor bulunuyor galiba yada biz bulamadık anasını satayım.
Değeri bilinmeyen kurum.

Herkes işini görsün, sonra işine baksın.

Sanıyorlar ki saygısız bir kurum, asla ve asla. Öyle sadece işini gör git değil, danslar edilir, sohbetler ediliir ve bu süre 3 aya kadar çıkabilir. Sadece laçkalık yoktur. Eski fakbadilerimle bile görüşüyorum, sadece yatağa girmiyoruz artık ama saygılıyız. Çünkü ikimiz de 3 ay sonra birbirimizden sıkılacağımızı biliyoruz.
zor müessese. ben böyle bir işe girişsem muhtemelen aşık olurum. sonra zırlar dururum. başarabilen kadınlarımızı tebrik ediyorum
günümüzün modern çiftlerinin sikindirik aşklar peşinde koşmak yerine ilgilendiği alternatif bir sikiş yoludur.

sevgili yapmaktan daha iyidir.
ne yazık ki ülkemizde ya erkek tarafının aşık olmasıyla ya da kız tarafının benimle hiç ilgilenmiyorsun demesiyle son buluyor.
Seks tüketimi aracı.