bugün

Biz ondan razıyız Allah da ondan razı olsun..
yazılanı okuyup, anlayana, beyin hatlarının kendisine gelene kadar fatal error veren yazar.

zira kendisine karşı yapılan tespit / öneri entry'sini copy/paste yaparak amiplerde olan yazılana yazılanın aynısı ile cevap ver taktiği ile geri dönüş yapıyor.

görsel

sakin ol mayki.
Henüz sahne almamış yazardır. Köydeyim balkonda nargle ve çayını içiyor dostlar. Neysee eksoz sistemlerinize dikkat edin..
Bir Osuruktan çok daha değerli olan bilgili bir yazar .
onu bilmeyen var mı amk anlatılanları duysan gene öğreniyorsun bu kadar cahil olmayın amk.

tanım : class bir yazar..
Cinsel tercihleri adına derinden üzüntü duyduğum yazardır.
Ben kendisi badelenme kültüründen dolayı eleştirirken, aslında eşşek zikme üzerine akademik kariyer yaptığını girdiği entry den üzülerek öğrendim.
(bkz: #44851076)
Yoksa kimse bu işi bu kadar detaylı bilemez.
En yakın zamanda karşı cinsten bir insan evladıyla seks-i muhabbete girerek doğru yola yönelmesi dileğiyle.
Yoksa böyle badeleterek, eşşek zikerek falan ömür geçmez.
gel özele adres verim yanıma gel beni doktora götür tedavi ettir şunuda unutma ertesi günü görmeni garanti veremem.?
Modern zaman akıncısıdır, islam'ın galebesi için kılıç değil kalem sallamaktadır Serhad boylarında.
Kimsenin bilmediği ama benim bildiğim bir gerçek var ki.

Frank lucas görünümlü varank lucas !!.

Yarın kanıtlarimla beraber servis edeceğim .. gerçeği ;).
moderatör olsam sözlükten ilk sileceğim kişi olan troll. keşke hiç gelmeseydi sözlüğe...
her gün bi kısım beyin özürlü tiplerle uğraşan yazar. günüzün oberstle tartıştık onu işi bitti postaladım şimdide traveler kekosu çıktı. varank reismişim bak elinde ne belgeler varsa atmazsan adam değilsin yani adam değilsin zaten onu biliyorum ne idüğü belirsiz birisin yarın at atamazsan topmüllersin.
on birinci nesil çaylak. üzüldük muahah.
frank lucas kim aliminyum, afganlımı?
Gidem de fake hesabını şikayet edem biraz daha çaylak kalsın ehehe.
Bu sefer güldürmedi.

Bayağı güzel oluyormuş bunu demek. Oh! Rahatladım. Sana borçluyuz lukıs bey bıradırım. Tez gel frank, tez gel tez gel...
en son cuhape şapkasıyla kadıköy'de gördüm. artık bambaşka bir frank var, eski defterleri kapattım manyak dedi. mutlu gözüküyordu, gerçekten çok yazık...
canını verir yobazlığından vazgeçmez o.

of linin takım.
neden ne yönden hangi sebepten dolayı çaylak olduğunu bilmeden 10 gün kemiksiz çaylak olan yazar. tamam çaylak olabiliriz nedenleri belirtilmeli şu bu nedenden dolayı çaylak oldunuz denmelidir. özetle rte ve akp yüzünden dolaylı yoldan susturulduk bu süreçte ekşi sözlükte yazdım mesaj kutusu doldu taştı hele karılardan yoğun mesajlar geldi biriyle bulaşma bile oldu. (ohh yeah) konuya dönersek artık burada fazla yazmayacağım az takılırım ekşide takılacağım. son olarak çaylak olduğumda nik6 altımda destek veren ağır kankam iyesta ve dostum tengir destek teşekkür ederim.. ne demişler akılsız dostun olacağına akıllı düşmanın olsun yamuk zihniyetlilerin alayını kayıt altına aldım zamanı gelince bende gerekeni yaparım...? haaa unutmadan fake hesabı var denilmiş benim fakem hiç olmadı istesem 1 haftada açarım zor değil yani bu işler. neyse hakkımda kötü düşünen veya iyi görünüp yavşaklık yapan kim varsa egsoz sistemleri parçalansın delik deşik olsun. gerçi bunların dedelerinin de egsoz sistemleri delikmiş yapacak bi şey yok.. gerçekten çok yazık..

görsel
aklı sıra sahte hesabından beni çaylak ettirecek

soytarılara harcayacak vaktim yok, yaylan.
allahın bi kulu yazar. noldu atar gider yapıyordun olm sen delikanlı değil misin lan adamsan gel özele.
korktun mu trreeek.
Donuz listemin olmazsa olmazıdır.
ben cok uzuluyorum bu cocugun haline.
frank her "gel ozele" dediginde gozumun onune gelen manzara :
görsel
sen patlasan kaç yazar

ben senin herşeyini biliyorum

bekle

vakit gelince sana anladığın cevabı verecem

sadece bekle.