1. 1.
  1.Biçim,şekil.
  2.Öğrencilerin,sporcuların,bazı mesleklerde çalışanların giydikleri,bağlı bulundukları okul,spor kulübü veya meslekleri belirten tek tip giysi.
  3.Tek kâğıt tabaka üzerine basılan on altı sayfalık kırılmış kitap parçası.
  2 ... italiano
 2. 2.
  futbol formaları 80li yıllarda vücudu kaşındıran ve sert yapılı, 90lı yıllarda yumuşak fakat ağırdı. gözünü sevdiğim teknolojisi ile artık hem hafif, hem şıklar.
  ... ofkeli kalabalik
 3. 3.
  bu kağıt tabakalardaki forma 4'ün katları olmak zorundadır, yoksa makina basmaz. dikkat edin kitaplar falan hep 4'ün katlarındaki bir sayfa sayısında biter. hatta bazen boş gördüğümüz sayfalarda aa mallara bak boş sayfa koymuşlar deriz. ordaki mallık bizimdir çünkü dediğim gibi kapakla birlikte 4'ün katı olmak zorundadır sayfa sayısı.
  ... kasgarli tost
 4. 4.
  futbol'un temasıdır. ana tema olmasa da temadır.

  ayrıca:
  http://tamsaha.wordpress....vrupadan-takim-formalari/
  ... journal
 5. 5.
  kulüpler için önemli bir pazarlama aracı. türkiye'de kulüpler, genel anlamda, pek siklemese de forma satışlarından ciddi gelir sağlandığı açıktır. süper lig 2009-2010 sezonunda giyilecek tüm formalar için;
  http://www.tff.org.tr/Res...IGLER/2009-2010/hepsi.pdf
  ... ptah
 6. 6.
  uçuk fiyatlarından dolayı ve üzerindeki reklamları taşımak istemediğim için almadığım ve almayacağım sporcu giysisidir.

  taraftarın satın alacağı formaya niye reklam basılır, ben mecbur muyum telekom'un ve ülker'in reklamını yapmaya. futbolcu giysin reklamlı olanını, ama ben giymem. hem beleş reklam panosu görevi yapacağım hem de uyduruk naylon kumaşa 90 lira sayacağım, hadi ya ben enayimiyim.
  ... volkan2386
 7. 7.
  ortaüstü kalite motosiklet giyim ekipmanlari üreten marka.
  ... berkedede
 8. 8.
  latincede moda.
  ... dr seuss
 9. 9.
  bugün hb koge odense maçında lasse kronborg isimli futbolcunun son dakika da gol atıp, benim kuponumu yatırırken üstüne giydiği giysi. arkasında da 3 yazıyordu.

  pislik herif sen savunma oyuncususun ne işin var orada, gol atıyor bir de.
  4 ... belkigeliryarin