bugün

futbolcuları değiştir genç yetenekleri değiştir aynı özellikleri kakala başka numara yok. ayrıca 42 gün arayı birden vermiyor 2022 dünya kupası kasım ayında ondan lig erken başlıyor zaten. futbola ilginiz yok oyunu oynamayın bari. evet.
En son 2017 sini oynamıştım. Yaklaşık 7 8 sene aralıksız oynadım. Deli gibi sabah akşam hem de. Fakat oyun kendini hiç yenilemedi bana kalırsa pişmanlıktır.
aman diyeyim..

görsel
görsel

Defans oyuncum 3 gol attı, daha ne yapalım.
abraham'ı 50 m değeri varken fırsatcılık ile 20 m'e aldım bakalım neler yapacak.

görsel
Epic Games tarafından 24 Eylül 2020 tarihine kadar ücretsiz verilen Sega tarafından yayınlanan Sports Interactive tarafından geliştirilen bilgisayar oyunu.
epic games tarafından verilen oyun oynanış olarak süreli mi yoksa külli oyuna mı sahip olabiliyorsun diye merak ettiğim oyun.
epic games'in bu hafta bedava dağıttığı oyun. satın alan sınırsız yararlanabiliyor.
zeka ve beceri gerektirmeyen, insanların neden oynadıklarını anlayamadığım s.kik oyun.

hayvan gibi kadro kurarsın, gider mal bir takıma yenilirsin.

aynı hayvan gibi sağlam kadro ile güçlü takımı yenersin. ayarı yok mu lan bu işin?

belki uzun süre haşir neşir olup, iyice öğrenmek gerekiyor, ben çoğunlukla next next diye diye maça geliyorum, kadroyu bile çoğu kez yardımcı antrenöre kurduruyorum. o benden mal zaten aq.

tüyo vermek isteyenler, "bak abi şöyle şöyle yap" diye taktik vermek isteyenler özelden dürtükleyebilir.
Lan bi bana mı aşırı ayrıntı geliyo bu fm oyunu. Amk 2 maç oynatcaz 2 skor alcaz diye tüm klüp ekibiyle teker teker ingilenmek ne la. Fifa nın kariyer modlarında 2 saatte sezonun yarisina geliyodum.
Simülasyon idiasi taşıyan oyun tabi ki karmaşık olacak,ordan gercek6 kulüpler bile oyuncu buluyor yani oyundan fazlası.
her transfer teklifinden sonra oyuncu menajerinden gelen '' sözleşmenin iyileştirilmesi gerekiyor '' teklifi artık sıkmaya başlamış oyun. bir ölçüsü yok mu bu işin ?
epic games'te beleşe verilen oyun. son gün 24 eylül kaçırmayın!
epicten indirip henüz başlamadığım oyun.
şu günlerde sigarayı bırakmayı düşünüyordum tam denk geldi zamanı unutmak için.
hala cm 99/00 ya da 00/01 tercih ederim.
dün epic games'ten indirdiğim oyun. henüz detaylı oynamadım ama 2016'ya rahmet okutturacak gibi. 2004'ten beri oynarım hep 2b klasik kamerayla oynarım (noktalar olan, gerçek saha olan değil). 2b kamera kalitesini beğenmedim. ayrıca detaylarda boğmuşlar oyunu. eski fm'lerde bir şeyi sürükleyerek(oyuncu veya görev ismini) işlerin büyük kısmını yapardık burada o yok. antrenmanı siz yaparsanız hiçbir zaman mükemmele ulaşmıyorlar fiziksel istatistik olarak, asistana bırakırsanız da sakatlıklarla boğuşuyorsunuz. maddi sıkıntısı olmayan bir takımda daha iyi sonuçlar alınabilir belki oyunla ilgili henüz deneme aşamasındayım.
teşekkürler gençler çok işime yaradı teşekkür ederim.
beşiktaşla başladığında besiktas kanserini oyunun başında hemen yaşatan gerçekçi oyun. zira takımın yarısı sakat olarak oyna başlıyorsun.
normalde alman alt liglerinden mazisi olan bir takıım falan alırdım.
kuzenle konuştum çelınç diye galatasarayı al dedi...

türk futbolu ne kadar iğrenç bir durumda içerden görücem bakalım. çünkü reel dünyada takip eden bir insan değilim önemli veya milli bir maç olmadıktan sonra.

neyse jup derwal gibi adamım, bulurum bir yolunu. ya da zikerim bele işi deyip basarım istifayı.
220 tl değerindeki oyunu, bedava olarak almak için son 20 dakika.
epic games store tarafından, 250 tl lik watch dogs 2 ile beraber bedava dağıtılmaktadır.

t: Football Manager serisinin şimdilik son oyunu. Sports Interactive tarafından geliştirilmiş ve sega tarafından yayınlamıştır.

platformlar: Android, Mac OS, Nintendo Switch, Stadia, Microsoft Windows ve iOS.
isterse 5000 liradan insin. Boş bir oyunu neden almak isteyelim?

Fifa'nın kariyer modu bu oyunu sikip öldürür.

Bomboş oyun.
Çöp pes dururken menajer falan ne ya iyy.
menajerlik oyunlarını championship manager 03-04* denen efsane sayesinde zirvede bırakmış biri olarak, "beleş sirke baldan tatlıdır" mottosuyla dün gece indirdiğim oyun. tabi anatoli todorov'un, alessio cerci'nin efsane olduğu o versiyonla arasında amazon uçurumları mesafe var, olması da doğal. bir kere çok gerçekçi, finansal fair play kurallarına kadar işlenmiş her şey. oyuncuların, başkanın, taraftarın, kısacası tüm camianın saha dışı psikolojik faktörleri de kuşkusuz daha çok işlenmiş. yine de menü çok çetrefilli, epey karışık geldi bana. bakalım, biraz daha oynayalım hele.
Kuzenin gazına gelip galatasarayı aldım. Ki yıllarca almanya küçük eski takımları alırdım. Kiralıklar iyi, takım tr'ye göre iyi... ama takım leş. 3 sezonda anca adam olur.
Sms ile para toplayıp adam alıyoz. Satacak çok var allahtan.
fm serisinin 2020 versiyonu. epic games sağolsun oyunu indirip bir kariyer açtım lakin kaydettikten sonra bir daha hiç girmedim. zaten fm oynarken hep aynı şey oluyor bende ya aşırı derecede bağımlısı oluyorum ya da uzun süre hiç bakmıyorum.