bugün

Çıkıp çıkmayacağı belli olmayan oyundur .2020 özel olduğu için bana kalsın amacıyla bu entry girilmiştir. o zaman hayatta kalırsam söz detaylı yorumlar yazacak ve sizlerle paylaşacağım. *

düdüt: nimio uyardı 2020 rakam değilmiş bundan sonra 1-9 arası rakamlardan başka şeyler için rakam kullanmıyoruz ok ? *
sistem gereksinimleri
görsel
resmi çıkış tarihi 19 kasım olarak duyurulmuş.
Keşke çıkmış olsaydı. Bu mağlubiyetin üzerine yeni kariyer açıp, gereksizleri satıp şampiyonalar ligi şampiyonluğuna oynasaydım.

19 kasım’da çıkacak olan efsane serisinin son oyunudur.
FM20 Türk Wonderkids merak edenler için liste:

demosu var ve ligleri indirebilyorsunuz oyuncularına bir güzellik yapmıştır fiyatı 100 tl olunca.
Fenerbahçe ile 4 senede şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşadığım oyun. Bu oyuna zor diyen akıl tutulması yaşıyordur.
Bir simülasyon oyunu.
Simülasyon, yani belirli talimatlar vererek verdiğiniz talimatların meyvelerini oyun motoru üzerinde aldığınız eğlence aracı.

Ama bu oyunun maç motoru adeta bok gibi. 1 aydır oynuyorum ve bugüne kadar hiç bok atmadım şu oyuna. Ama bugün yetti amk artık. istatistiğe bakıyorum 12 mutlak gol şansı yakalamışız ama 1 0 maç kaybediyoruz. Bir maçta 2 penaltı kaçırıyoruz. 16 bitiriciliği olan forvetiniz bir maçta karşı karşıya 10 pozisyon harcıyor.

Özetle, maç moturuna sıçtığımın oyunu.
ios'ta verimli çalışıp çalışmadığını merak ettiğim oyun.
işi gücü bırakıp oynmamak için kendimi zor tuttuyorum kendimi. bağılkmlıklı türüdür.
Geçen twitchte görüp anılarımı canlandıran oyun. Ama 200 lira çok be.
Hâla crackinin kırılamadığı oyun. Fifa 16 gibi olmaz inşallah.
Telefondan oynuyorum gayet güzel. Öyle saatlerce vakit almıyor hem de oyun ihtiyacını gideriyor. Evet.
O oyuna saçmalıkları düzeltmedikleri takdirde para vermeyi düşünmüyorum. iki maçta kalemi bulan 3 şutta 4 gol yeyip 60tan fazla şutumun sadece birinin gol olması saçmalığı bir olur iki olur. Bu sürekli olunca bunun adı tesadüf değil saçmalıktır.
olm yeni sörloth buldum lan, adam hazırlık maclarında sürekli gol attı, ilk resmi maçında 2 gol attı :D

https://i.hizliresim.com/Caqhvm.jpg
sürekli yenilgiler alınca bıraktığım oyun.
her duran toptan gol yiyor takım. yardımcı antrenör'de duran toplara çalışmamız lazım diyor. lan gavat zaten sana devrettim antremanları çalıştırsana . her maç aralıksız pentaltı oluyor, yani yıllardır rezalet oyunun maç motoru. acayip acayip taktiklerle millet şampiyon oluyor gerçekte olsa yönettiği takım küme düşer. bu sorunlara çözüm bulmaları gerekiyor artık.
Kaleciyle karşı karşıya kalınca gol atılamayan oyun. bir tane bile bu şekilde ne atabildim ne de yedim.
Dortmund’un genç yeteneklerle tam bir alfa olduğu oyun. Evet.
Utanmasa Fm 2020'yi de donuzlayacak.
Oyun motorunu siktiğim oyunu. Ligin son sırasındaki takım 20 maç kaybetmiş lig lideri takımı yeniyor. Sikeyim böyle oyunu. Evet.
gsnin basindaydim bir haftada 4 sakatlık yaşayınca bıraktım .
cm 1999-2000 ya da 2000-2001 oynayın ki mutluluk sizin olsun.
görsel

bir anda 42 gün ara verdi.. ben şimdi takımı nasıl zinde tutacağım tam formdayken ..
https://streamable.com/ix28qd

Beklerim gol attıkça ayrı seviniyorum. Ayrıca altyapıdan çıkma adamdır golü atan.