bugün

1991'de çıkan rolling stones live albümü...

Continental Drift
Start Me Up
Sad Sad Sad
Miss You
Ruby Tuesday
You Can't Always Get What You Want
Factory Girl
Little Red Rooster
Paint It Black
Sympathy For the Devil
Brown Sugar
Jumpin' Jack Flash
Satisfaction
Highwire
Sex Drive
3 sezondur yayınlanan kanadada yapımı dizidir. kanada da cvt kanalında amerikada ise cbs kanalında yayınlanmaktadır. amerikanların swat bezeri bir tim olan "stratejik müdehale timi"nin yer yer kişisel olan bölgede gelişen olaylara müdehale edişleri anlatılmaktadır. kanımca güzel bir dizidir. aksiyon ve dram mevcuttur, ama amerikan yapımı olmadığı için yeterli ilgiyi görememiştir.

dizinin en son 3. sezondan 9. bölüm yayınlanmıştır ve diziye ara verilmiştir. ne zaman başlıycak an itibariyle bilinmemektedir.
adamın tekinin keskin nişancı olarak eğitilip keskin nişancılık vazifesini yerine getirmesi için bir yerlere gönderildiğini, sonra da her seferinde hakkında soruşturma açıldığını izlediğimiz enteresan dizi. şahsen ben henüz, stratejik müdahale sonrası soruşturma açılmayan bir bölümüne rast gelmedim. abi biri bana açıklasın ne olur. adamın elinde silah, bina tepelerinde hedefi en iyi görebileceği noktaya yerleşiyor, ateş ediyor ki kendisine bu yetki verilmiş zaten, sonra aşağı indiğinde kahraman olacağı yerde her olay sonrası hakkında soruşturma açıyorlar. neden ya neden? bunu düşünmekten uyuyamaz oldum. hayata küsmek üzereyim bir açıklama istiyorum.
türkiyede dublajlı olarak tekrarları çıkan bir özel birimin operasyonlarını anlatan dizidir. SMB Stratejik Müdahele birimi.
The Flash'ın 3.sezon 1.bölümünün adı. Yayın tarihi 4 ekim 2016.
https://www.imdb.com/title/tt0439572/?ref_=adv_li_tt 2020 yılında yayınlanacak olan sinema filmi.
dc dünyasını kökünden sarsan bir event.

"flash ölen annesini kurtarmak için geçmişe gider, ancak bunu yaptığı için tüm zaman dengesini bozar ve dünyanın ebesi sikilir" şeklinde bir konuya sahiptir.