bugün

Doktorumun bağırsak enfeksiyonu ve ishal nedeniyle yazdığı ilaç.

Başlangıçta yan etkilerinden çok korkup kullanmak istemedim ama bugün başladım. Şimdilik herhangi bir yan etkisi yok. Kişiden kişiye değişiyor sanırım. Mutlaka probiyotik ile birlikte kullanın. Bağırsağınızdaki faydalı bakteriler yok olmamış olur.

Edit: imdaaat! Acısı sonradan çıkıyor. Nefes darlığı, kalp çarpıntısı ve en önemlisi kabus görmek gibi yan etkileri oldu. Travmalarınızı veya korktuğunuz şeyleri karşınıza rüya olarak çıkarıyor. ishaliniz geçer geçmez bırakın millet.
Sanırım hayatımda ilk defa halüsinasyon tecrübesini bana yaşatan ilaç. Ayrıca bildiğiniz duruyorsunuz iş yaparken bir anda durup kalıyorsunuz ne yapıyorum lan ben diye.

Sebzeye dönüşmenin dayanılmaz hafifliği.
Şahsıma dahiliye uzmanı tarafından yazılan ilaç.

Reçeteli olmasına rağmen 26 tl para ödedim.

Sağlıkta devrim diyorlar ya hani o yüzden belirtmek istedim.
10 gün önce apandisit ameliyatı oldum ve geçmeyen ağrılarım sebebi ile tekrar doktora gittiğimde ameliyat sonrasında kullandığım (bkz: klamoks) işe yaramayıp ,ameliyat olduğum bölgenin dışarıdan bir sorun gözükmese de içeriden
iltihaplanması nedeni ile doktorun bir mide koruyucu ve (bkz: enfexia) isimli başka bir antibiyotik ile verdiği ilaç. Prospektüsünü okumam sebebi ile hafif tırstırmadı değil hani.
Bu ilaci yakinlarda kullanmis olan var mi?
Doktorumun yazdigi antibiyotik. Bozuk para tadi geliyor agzima.
ulser tedavisi için kullanmistim sonuç yine aynı hüsran.
Aşırı ishal sonucu acilde verilen ilaç. ilk 2 gün hiç yan etkisini görmedim derken tüm yan etkiler bir anda bastırdı 12saat de 1 almama rağmen beni baya sarsan ilaç.

Bendeki Yan etkileri:
1- Ağızda acı bir tat (akşama kadar ne bulduysam yedim ne fayda)
2- Eklem ağrıları (Öyle hafif bir ağrı değil...)
3- Halsizlik, Yorgunluk, Bitkinlik, Ruhsal Çöküntü..
4- Aşırı sinir agresif oldum.

Yani kısacası YGS Ye 20 gün kala tüm ders çalışma motivasyonumun içine eden ilaç. YGS ye ishal girmemek için içmek zorundayım.
bariz alarak gözlerimde ağrı ve ışığa karşı aşırı hassasiyet yaptığı için gece uyumadan önce kullanmaya karar verdiğim ilaç. aklınıza gelebilecek her yan etkiye sahip.
Bie anlamda antidepresan gibi bir şey. Aslında etkisi depresif etki vermiyor etki olarak

uyuşukluk
Umursamazlik
Zihinsel durgunluk
Iştahsızlık
Olağanüstü olarak kulaklarda ısınma ateşlenme.
Ayaklarda ağrı basenlerde
Bileklerde ağrı
Eklemlerde uyuşukluk ağrısı
Gözlerde bulanıklık
Aşırı görme engelligi
LSD etkisi.
ilaç böyle adamı sanki morfin verilmiş etkiye sokuyor. Normalde ciddi biriyim ancak ilacın etkisi olduğunu sonradan anladım. Misal olarak yapmamam gereken şey:

Telefon çaldı büyük abi dediğim birisi açtım dedi biri gelecek onunla ilgilen adama ne dedim sizce? Tabi ki all right uygundur dedim. Ulan ben bunu diyecek adam mıyım? Tabi telefon titredi Promer sarhoş musun ? Ne içtin düzgün konuş. O an ben dedim aman çokta tin tamam dedim kapattım.

Yani durun çok kötü gençler ilaci gece yatarken alin ki kimseye bulamayın.
yaklaşık olarak 1,5 saat önce aldığım ve şuanda acayip derecede üzerime mayışıklık veren mikrop düşmanı ilaç.
(bkz: metrodinazol)
8 saate bir kullanılan ilaç.
metronidazol içerikli, mikrobik ishal tedavisinde kullanılan ilaç.