bugün

(bkz: #7020035)yazarın moderasyona hitaben yazdığı yazıya sonuna kadar katılıyorum. ortalıkta zar zor aklında tutabildiği 3 rengi sayıp, bunun siyasetini yapan çok aciz insan var. bizler ceza alırken onların almaması düşünülmesi gereken bir durumdur. umarım bazı yanlışların farkına varılıyordur. ve şu da bilinsin, değişmesi gereken bizler değiliz, moderasyonun tavrı olmalıdır!

moderasyona şunu da söylemek istiyorum; ne zamandan beri milletine hizmet etmek isteyen insanlar ırkçı oldu? ne zamandan beri milletinin büyük hedeflere yürümesini istiyen insanlar ırkçı oldu? sabahtan akşama kadar burda anayasada geçen maddeleri sayan adamlar ne zamandan beri ırkçı oldu?... hangi ırkçı anayasadan bahsetmiş ve anayasa 66 yı her fırsatta dile getirilmiş. durumdan farklı yaklaşın bir kere de sizler de yanıt verebilin. bazı şeyleri yapıp sonrasında ''kararlarımıza saygı duyun'' demek hoş olmayan bir durum...
(bkz: #7158153)" ellerine sağlık be kardeşim " denilesi yazar. böyle güzel yazmaya devam etmesi dileğiyle.
#7158305 nolu entrymde kendisinin benzer kalıptaki bir entrysinden yararlandıgım icin taa nickaltına gelip şükranlarımı yeniden sunmak istediğim ulu türk.

-tengri dağında ılık kımız eşliğinde sohbet edebilmek dileğiyle, yiğit adam ! ttk !!11!bir
faşo yazar.muhattap alınmayan diğer faşoların, nick altında kendisini evlat şefkati ile savunması ise faşoizm akımının temel öğretilerindendir.
metamatiği zayıf fenerbahçeli.
(bkz: #7158153)

edit: dilbilgisi de zayıfmış. kaynak aynı.
türk olarak doğma oranıyla aborjin olarak doğma oranının aynı olduğunu iddaa eden istatistik mezunu deha.

ben de işletme mezunuyum. aldık senin istatistik derslerinden, elimizde formul kağıtlarıyla.

(bkz: altın semer)

e: bir de "birleşipte" değil, "birleşip de". bu da bedava dilbilgisi dersi.
(bkz: #7158153)

(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)

(bkz: sakin ol şampiyon)

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
(bkz: doymuyor efendim durduramıyoruz)

öncelikle aklınca verdiği ayar için;
(bkz: #7166431)

zayıf matematik ve imla bilgisini, üniversite yıllarından aklında kalan 3-4 tane istatistik terimiyle kapatmaya çalışan fakat yutturamayan hem fenerbahçeli hem de faşist yazar. hem dersini çalışmamış hem de şişman herkesten.

şimdi olay nerden patlak verdi? saçmaladığı sadece benim tarafımdan farkedilmeyen, birkaç yazarın daha bu yüzden nickaltını ziyaret ettiği #7158153 numaralı entrysinden. düşüncesi zaten saçma da ayrıca matematik ve dilbilgisi cahilliği benim dikkatimi çekti. sonuçta fenerbahçeli normal.

entry'den bir paragraf;

--spoiler--
yaklaşık tahmini olarak (1/30000000)x(2.7/160.000)x(1/250.000.000)'dur. Aynı şekilde bir aborjin olarak doğma şansı da budur. veya bir kürt düşünün. Aynıdır oran.

--spoiler--

ilk 1/30.000.000 nerden? türk erkek sayısısından. aborjin veya kürt olarak doğma şansı aynıymış. yani aborjin erkekler kaç tane? 30 milyon. kürt? o da 30 milyon. geçiniz.

gelelim imlaya;

--spoiler--
hepsinin tek seferde birleşipte kan içinden çıkamamasındandır belki de.
--spoiler--

birleşipte hatalıdır efendim. ismin de hali değildir bu. de burada bağlaçtır. yakında güvendiği birilerine sorar, doğrusunu öğrenir. nickaltımdaki entrysini yüzü kızarırsa siler. yüzü kızarmassa da normal, fenerbahçeli.

keşke imkan olsa da bu kadar böbürlendiği matematik ve imla konusunda yarışabileceğimiz bir ortam olsa. ya da iq testine falan girsek. 30 avans veririm valla. az bile aslında. çünkü fenerbahçeli.
vatanına bağlı, miliyetçi, çağdaş, kültürlü, matematiği de dilbilgisi de gayet iyi yazardır. ayrıca tuttuğu takım da kendisini bağlamaktadır.
bazı ergenler, ergenliklerini henüz tamamlayamamışlar ki hala burada yok sen fenerlisin yok ben beşiktaşlıyım gibi trajikomik entryler girerek abesle iştigal etmektedirler efendim.
hakiki türk spermi. alay falan etmiyorum yaptığı hesaplara göre milyarda bire flan tekabül ediyor bu onur. eh bazıları da bu tür şeylerle övünür.
flagellum dei, kalemi kuvvetli, kaliteli yazar. güzel entryler giriyor, güzel yazıyor. bol bol da artılıyoruz kendisini.
seovi ve seovoç'ların saldırısına uğramış yazardır. Lan durun entry'yi yazayım sonra eksileyin.
galatasaray'ın transferlerine bol bol çamur attıktan sonra biz de mütüş transferler yaptık demeye getirmek için aşağıdaki linki veren kişi. ama ingilizcesi yok sanırım.

http://www.uefa.com/compe...kind=1/newsid=852712.html

fenerbahçe iki brezilyalı daha aldı yazıyor orda. e başka bir şey demeye de lüzum yok sanırım. iki brezilyalı daha.

edit: (bkz: #7182705)
ayar yemişim. Yaşımdan utanmamışmışım... Fener'in transferlerini brezilya'da tanınmamış futbolcular olarak tanımlayanlara şu linkleri göndermiştir. Ayara bakar mısınız?

Cristiano'dan Ozz bilmem ne aşığına gelen ayarın aynısını ilgili yazarlara şöylece uçurur...

görsel

http://www.uefa.com/compe...kind=1/newsid=852712.html

görsel

http://www.youtube.com/watch?v=hSbsSwCrlmw

killanici isimli şahsa gülüyor sadece. Aksine ingilizce bilir... ilgili futbolcular tanınmıyor ya o yüzden şöyle bir gizli bakınız gönderir...

--spoiler--
Fenerbahçe SK have added to their strong Brazilian contingent with the signings of international André Santos and Cristian from SC Corinthians Paulista for an undisclosed fee.

André Santos, who won his first five Brazil caps in helping them win last month's FIFA Confederations Cup, helped Corinthians win the 2009 Brazilian Cup andPaulista state championship having joined last year from Figueriense FC following loan spells at CR Flamengo and Clube Atlético Mineiro.
--spoiler--

International ne demek hı?

Bilinmeyen demek değil mi?
verdiği ayarları içine sindiremeyenlerin , çareyi nick altına s*çmakta bulduğu yazar. brezilya milli takımında oynayan adam için ' adı sanı duyulmamış' sıfatını kullanan bir kitleye laf anlatmaya çalışmaktadır. allah kolaylık versin.

içine sindirememe durumu malum kitle için kalıtımsal bir durum galiba.

http://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=183399

(bkz: seni sevmiyorum süt oğlan)
(bkz: başkanını da sevmezdim zaten)
egosu gereksizce cristiano ronaldo kadar olan yazar. bir iki tane sözlük arkadaşı şakşakçısı da götünü havalandırıyor tabii. ben böyle ayarlar yesem utancımdan bir daha sözlüğe giremem. takır takır saydırıyor zavallıya herkes, adam hala ben ayar veriyorum rüyalarında. yazık.
ingilizce yazıyı kopyalayıp yapıştırınca öğrenmiş olduğunu sanan kişiymiş. çok komik gerçekten.

şimdi birincisi: cristian ve dos santos'u gelmelerinden önce sen tanıyor muydun? herkesi geçtim sen tanıyor muydun ya hu?

ikincisi: brezilya'dan ama serie b'den geldi bu adamlar. ikinci lig yani. cristian denen adam 2008'de 350.000 avroya transfer olmuş corinthians'a. 350.000 diyorum ya.

ama interneyşınıl yazıyor orda değil mi? hakkaten bilinmeyen ama üstüne yorum yapılanmış. hayır transfer haberinde -hadi andre santos'u geçtim milli takımda oynuyor ben de beğenirim- cristian'ın resmi bile yok abi.

şu haberi adamları görmeden okusan ulan kimleri almışız bi bakayım guugıla diyeceksin, gelmiş burda sidik yarıştırıyorsun. ya sabır.
(bkz: şamar oğlanı)
(#6456074) şu entrysinde on numara konuşmuş olan yazardır.
edit: *
(#7191348) numaralı entrysi ile hakikatli bir düşünceye sahip olduğunu gösteren yazar. bu konudaki karakteri takdire şayan.
hakaret ederek ayar verdiğini sanan kişi. insan cevaplarının bittiği yerde hakaret etmeye başlar.

(bkz: insan)

edit: bratu, petre, lukunku ve diğerleri geldiği dönem ben sanmıyorum ki bir tane galatasaraylı olsun uluslararası yıldız getirdik diye ortalığa çıkıp böyle millete kendini güldürsün. bok at izi kalsın işte. bunların hayattaki düsturu bu.
gördüğüm kadarıyla, yazarın nick altına nefretini kusanların sayısı artmış. peki neden? başkalarının doğrularının yanlış olduğunu gösterirseniz, bunu kalabalık bir ortamda yaparsanız, bazı insanlar bunu kaldıramaz. hemen doğruları söyleyen insana saldırırlar. böyle durumlar aklıma hep bir sözü getirir; ''it dövüldüğü yere gider...'' ***

saçma sapan muhabbetler de dönmüş. insanlıktan bahseden, doğrulardan bahseden ve terbiyeden bahseden bazıları, yazarın eğitimini aldığı üniversiteye kadar laf etmişler. ve şunu da söyleyeyim, nick altına 99 kere entry girince bir şeyi sike sike kabul ettirdiğinizi sanıyorsunuz. hayallerde yaşamayın, kendinizi kandırıyorsunuz, kendinizi küçük düşürüyorsunuz. sevmediğiniz bir insana olumlu yorumlar yapanlar da gözünüzde onların yandaşı oluyor. işte asıl karaktersizlik bunu düşünendedir! asıl bencillik budur. herkesin, sizle aynı görüşü taşımasını bekleyemezsiniz.

not: adım gibi eminim yazdıkları 99 entry ile yetinmeyip, hala yazarı karalamaya çalışanlar olacak. kendi doğrularını kabul ettirene kadar yazarın nick altını meşgul edecekler. ve yazar hakkında iyi düşüncelerini paylaşanlara da saldıracaklar. hep beraber izleyelim...

(bkz: umarım anlamışılmıştır)

edit: (bkz: #7192756) sataşılacağını demiştim! size kalite muhabbeti yapan insanlara dikkat edin, kalitelerini böyle gösteriyorlar. uzun uzun anlattım, bu insanlar görüşüne katılanlara ''eyvallah kardeşim...'' der, eleştirdiği insanlara olumlu yaklaşanlara da saldırır ''şakşakçı'' derler. tekrardan diyorum, izleyin devam edecekler.
yazarın nick altına girilen entrylerin sebebi bilinmeden tepki gösterilmiştir sadece sözlük yazarı olan kişilik nick altıma durup dururken entry girmiştir araştırmam sonucu bu saldırganlık sadece bana değildir benim gibi kırmızı rengi seven arkadaşlara selamlar.
kimsenin nick altına durup duruken entry girmeyen yazardır...

ilgili yazarın (#7173963) entry'sinde var olan, bir değil iki değil neredeyse tamamı türkçe'yi katleden dil kullanımından dolayı, ilgili yazarın nick altına biraz espri ile,

(bkz: jeolog/#7173982)

entry'sini girmiştir.

katliam entry'si silindikten sonra ise ilgili yazar intikam intikam diye yanan bünyesi ile tüm entrylerimizi kontrol etmiş, tamamını eksilemiş en sonunda da nickaltından malum sataşmalarını yapmıştır. Yoksa bu şekilde bir durum olduğunda kendisi ile ilgili benzer entry yazdığım, daha sonra özel mesajdan dönüp teşekkür eden, şu anda sözlük içi dostum olan onlarca yazar vardır.
başka yazarların türkçesini düzeltmeleri için nickaltına entry döşeyeceğine kendi entrylerini tek tek gözden geçirmesi gereken yazar. bunun gibi durumlar için atalarımız dinime küfreden müslüman olsa demişler.

sen daha bağlaç olan de'leri, ki'leri ayıramıyorsun. soru eklerini birleşik yazıyorsun. yapma.
güncel Önemli Başlıklar