bugün

4. nesil yeni bir yazar. hosgelmis aramiza. sözlüge güzel entryler ile katki saglamasi dilegiyle.
hoşgelmiş yazar kişi.
bak bak bir de bu var; fish and chips
ingiliz olduğunu düşünmeden edemediğim yazardır.
hoş gelmiştir, candır, ciğerdir. *
Ayrıca bu sabah " biri entrylerimi okuyor sanırım " diye irkilmemme sebep olup, diğer yandan mutlu eden yazar kişisidir. *
bugün tanıdığım ve çok da memnun olduğum oldukca sempatik yazarımızdır. *
çocuk bakısıymış kendileri, sırf sen bak diye yakın zamanda evlenmeyi düşünüyorum.
en büyük zevki çocuk dövmek olan asabi kişilik. elimin altında her daim tokat delisi edebileceğim çocuk bulunsun diye ana sınıfı öğretmeni olmuş. çatık kaşlı asık suratlı. *
az önce gördüğümde aaa... bu kızın nick i bumuymuş diye dumur olduğum yazar. zirvede kendini tanıtırken düşencips anlamıştım. amaan neyse ha düşen, ha pişen, ha fishand ne farkeder.* hoş geldin aramıza.
bayağı hasbihal edip dertleştiğim kendim kadar duygusal olduğuna kanaat getirdiğim birazcık hemşehrim sayılan, sempatik, akıllı, gül yüzlü espirinin inceliğinde anlayan, "aaaa bak bu dünyada böyle insanlar hala yaşıyormuş" diye içimden söyleten belki de türünü son örneği yazar arkadaşımız. hatıra olsun diye kapağımı imzalamak lütfunda bulunmuştur. beni çok müstesna bahtiyar etmiştir.
(bkz: sucuklu makarna)
ingilizcenin piriyim...
doğum günümü hatırlamış tek yazar. *
zirveye gelmiş tüm güzel hanımların içerisinde, en birincisi...
Erken ayrıldı üzüldük...
icindeki asolisti disari vuran yazar. elinde sisesi pardon mikrofonuyla masamizi senlendirdi. ayrica dansozle derin bir muhabete girmistir. mekandaki herkesin imza almak icin siraya dizilmesine neden olmustur.
insanı mutlu eden sayısız faktörler vardır hayatta bunlar kişilere göre/beklenditlere/durumlara göre değişse de değişmeyen dahası genel olarak mutluluk veren fiiller vardr. saymakla bitmez bunlar ama bir tanesini örneklendirmek istiyorum başlığın sahibi insan sebebiyle.

hani anlaşıldığını bilmek, karşındakinin ifade etmek istediklerinizi anlayan bir frekansa sahip olduğunu görmek içten içe bir sevince neden olur şu garip insan bedeninde, zira anlatabildiklerin muhatabının anlayabildikleri ile sınırlıdır ne yazıkki.

anlaşıldığımı/anladığımı hissettirmesi nedeniyle benim yüzümü güldürmüş insandır. çikolata kadar tatlıdır ayrıca.

allah, bahtını yüreği kadar güzel etsin.

çocukların velilerine özel not-yukarıda yazılanlar gerçeklik payı taşımamaktadır, silah zoruyla yazılan şeylerdir, çocuklarınıza dikkat edin ...
sözlükte ilk nick altı entrymi girerek bana hoşgeldin demiş olan yazardır.
teşekkür ve saygılar.
canım yazardır, hem güzel hem hanımefendi hem de neşeli..eee daha ne olsun candır can.
sözlükte ilk nick altımı girmemiş yazar. hoş geldin de demedi. kazak da örmedi. börek de yapmadı.
tanrım, neden ben?
bugün zirvede tanıştığım kendisine doyamadığım yazar.
efendi yazar.

anlayışlı da.

daha ne olsun...
göz yaşları kalbime hançer olan yazar...
silik yazar...
özlediğim yazar. dün yolda görüdüm de içim bir hoş oldu...