bugün

büyük boy mayolu fotoğrafını odama astığım karakter. her sabah kalkıyorum ona bakıyorum güne zinde başlıyorum öyle bir şey işte.

(bkz: emmy rossum)
3X11 ile anladık ki fionanın bile içinde çok büyük bir orospuluk varmış. vay kaltak.
köklerinde bi' yerde muhakkak bi' türklük vardır. o cefakarlık başka türlü açıklanamaz.
(bkz: cefakar türk kadını)
emmy rossum isimli hatunun hayat verdiği karakter. ilk gördüğümde hayata tutunma azmine fazlasıyla özenmiştim fakat sonrasında adi bir sürtük olduğunu görünce vazgeçtim.
çok seviyorum lan bu kadını. bildiğin abla amk, sokakta görsem abla derim.
izlemekten çok keyif aldığım dizi karakteri.
shamelessi izleme sebebim. kardeşlerine olan düşkünlüğü,anaç tavrı,biraz şapşik oluşuyla gönüllerde taht kurmuştur.
ufak tefek orospuluklarını da görmezden geliyoruz tabi.
rolünün hakkını veren oyuncu. cesur da kız.
paralel evrenden mi giriyorsunuz entryleri? başka bir dünya burası evet. bir şey anlayamadım neyse.
(bkz: sex addict)
mükemmel dizinin mükemmel karakteri. doğallığı ile her erkeği kendine aşık edebilir.

la bi kız hiç mi gösteriş peşinde olmaz. olmuyor işte. fiona olmuyor.

evlenirim.
geleceğin skyler white'ı olma yolunda emin adımlarla ilerleyenidir.
Olsa da yesek be.
*~
Jimmy'nin gitmesinin ardından çok orospuluk yapan ve kendinden soğutan Shameless karakteri.
Göğüsleri 70B olmasına rağmen çekicilikte sınır tanımayan kahpe ablamız.
Nedense bana hiçde çekici gelmeyen oyuncu bir ablamızdır.
Plot bölümün başını izlememle johannesburg nidaları atmama neden olan karakter.
bihter ziyagil'in abdli versiyonu.
Bildiğin frank gallagher’in kadın versiyonu amk kadın olduğu için biraz sorumluluk sahibi o kadar.
bizim hikaye filiz'in tırnağı etmeyecek kaşar tip. fiona'nın olmaya çalıştığı karakter aslında filizdir açık ve net.
Ne skyler white'ı ya? Fiona dünyadaki tüm kaltaklara konferans verir, kaltaklığın hakkını veremiyorlar diye hepsini sıra dayağına çeker.

Fiona melek görünümlü bir iblistir.
Mutluluğu en çok hak eden insanlardan birisidir.

Bence her erkek kendisinin karakterine ve kendisine benzeyen bir kadın bulduğunda elinden kaçırmamalı diye düşünüyorum.

Kardeşlerine annelerinin yokluğunda annelik yapan, tüm olumsuzluklara rağmen hayatla savaşmaya çalışan güçlü bir kadın sonuçta.
güncel Önemli Başlıklar