bugün

Sanırım sevgilisi olmayan yazar arkadaşımız. *** *
oha yani arkadaş!telefonu ikinci kez toplamasından sonra teşekkür için bir teşekkür öpücüğü verdiğim yazar arkadaşım.
Diğer özellikleri için:
(bkz: Şizofrenik)
(bkz: Obsesif)*
hoşbulduk dördüncü nesil *
şu sıralar kafasının içinde yağmur ve mızıka sesleriyle dolaşmakta olan yazar. * *
kısa sürede olsa ışığından biz de nasiplendik efendim konya rock günlerinde. umarız başka günlerde de karşılaşırız.
Bu aralar hastalıktan evden çıkmayan yazar. Geçmiş olsun der,saygılarımızı fışkırtırız.
kendisinden bir karşı devrim beklediğimdir, kolay mı lan o kadar.
yeniden tahta çıkan kraliçe.
zor işlerin üstesinden başarıyla gelip adını memleketinin tarihine altın harflerle kazıtmış başarılı yazar. sesine kurban olduğum...
Konya'da ki organizasyonları yüz sene sonradan takip eden cüce.
konya'daki organizasyonları yüz sene sonradan takip eden cüce.
majesteleri.
http://www.youtube.com/watch?v=GZAerNMyhsI
uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan şişko. merak ettim vallahi. *
nickimin entry sine olumlu yazılar yazan ve Türkçe'nin şahane bi dil olduğunu anlayan yazar. *
bana dert ortaklıklığı yapan ve müzik konusunda çok ortak noktamızın olduğunu anladığım candan, içten yazar.
şimdiye kadar hiç yaşamadığınız duyguları size yaşatabilecek bir parçadır kendileri.*
japonya'dan ithal online imla kılavuzu. hem de 7-24 hizmet vermektedir kendisi...

ismini ve cismini hangi anime karakterinden aldığı ise hala bir merak konusu. isviçreli bilim adamlarının bu konunun üzerinde araştırmaları devam ediyor...*
Dream theater'in en sağlam parçalarından..
"hosgeldin"imi yazan yazardır. hoşbulduktur. uzun zaman oldu kusura bakmadır.
(bkz: sözlükte kendini aratmak)
bana dert ortaklıklığı yapan ve müzik konusunda hiç ortak noktamızın olmadığını anladığım kandan, şu an sarhoş yazar. tüm ısrarlarıma rağmen şişenin dibini görecekmiş, görsün yani bana ne, arayan bulur, oha. nasıl olsa bana göndermeyecek söz verdiği votkamı da, sonsuz şarabı da. okuyan da alemci insanlar sanacak senle beni lan, halbuse sen de ben de gayet namazında-niyazında, elinde tesbihi, çenesinde çember sakalı, gül suyu kokulu insanlarız, "ama işte yanlış tanınıyoruz allah belasını versin ki" diyecektim ama bela okumanın günah olduğunu hatırladım. allah korusun göte geliyordum. o kadar oruç-namaz-bel kireçlenmesi-kokusunu hiç sevmememe rağmen gül suyu-hacı yağı-zem zem boşa gidiyordu. boru mu? hayır para!!
bana türkçe öğretmeye çalışan sefil yazar. tez zaman da büyük ünlü uyumunu öğrenmesi dileğiyle. bundan başka küçük insan düşmanıdır. merhametsiz, acımasız, sadist, faşist, komünist, narsist yazar.
içinde bir gram çocuk sevgisi olmayan acımasız yazardır. ailecek nefret ediyoruz.
bana hoşgeldin demiş nesildaş.
ulaşılması zor insan. hal hatır sorduktan sonra cevap gelene kadar imanım gevriyor, kök neyim salıyorum. ama severim kendisini. valla. *