13 eylülde çıkacağı açıklanmış demodur. internete düşmesini beklemekteyiz.
an itibariyle adresten indirilebilecek olan demodur.
zamunda'dan 950 kb hızla indirilebilmekte olan demodur.
indirdim, kurdum, oynadım.

beklentilerimin çok çok üstünde geldi. demo olmasına rağmen harika bi izlenim bıraktı bende. pc için değerlendirmelere gelirsek;

- defans olayı çok hoşuma gitti. gerçekçilik çok fazla. ve kafası çalışan birinin çalım yemesi imkansız hale gelmiş bence birebir de. sadece geriden gelip top kapmak biraz daha zor hale gelmiş ki normal olanı bu. çalımlar ve paslar güzel. şutlar ona keza. oynanabilirlik mükemmel kısacası.

- geçen yıl konsollar da olan oyun içi istatik olayı eklenmiş. çok hoş olmuş.

- maç sonunda bir oyuncu istatistikleri sayfası var ki dibim düştü. Oyuncu puanlamasını küsüratlı yapmışlar. david villa 9,90 alırken messi 9,40 aldı ilk maç. valdez 6 aldı sanırım. fazla bile. ve oyuncuların toplam/isabetli pas sayıları, yine toplam/isabetli şut sayıları ve daha bir çok istatistik eklenmiş bu sayfaya. mükemmel olmuş.

- oyun içi animasyonlar var. messi kötü bir şut çekince sabri gibi ellerini başının arkasına götürdü. kahkaha attım.

- gol sevinçleri harika olmuş. adamın üzerine doğru koşturunca sarılıyor falan, kimbilir daha neler var.

- menüler daha hızlı daha sade ve daha güzel. takım düzeni menüsü aynı.

ben oyunu demo olmasına rağmen gerçekten beğendim. 98-2010 arası müptelası olduğumuz pes e bu yıl da dönmüyoruz. bu daha iki oyunun demosunda belli oldu.
ati ekran kartlarında bir kasma sorunuyla daha bizi başbaşa bırakan oyundur.*
benim takoz bilgisayarda açılmayan demo. bir sorun nedeniyle hiç açılmasa gene iyi. kurulumu yapıpta play tuşuna bastığında bilgisayarımda önceden yüklü olan fifa 11 açılıyor. benim pc şizofren oldu heralde. ne iş anlamadım.
gamepad takılıyken devamlı masa üstüne atıyor...bu demoyu gamepadle oynayan var mı..varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
gamepad olayını bir yerlerden bulduğum iki dosyayı fifa klasörü içine atarak hallettim ama bu seferde oyuna girince top ayağımdayken adam hiçbir şekilde kıpırdamıyor...koşmuyor...koşturtamadık adamı..

fifa 11 i de bu gamepad sorunu yüzünden silmiştim..hay lanet olsun...bir tek bende mi oldu bu olaylar şansına yandığımın.
büyük bir heves ile indirdiğim fakat yüksek sistemli bilgisayarımda donarak oynadığım oyundur. yakın zamanda patch yayınlayıp bizi bu dertten kurtaracağı günü bekliyoruz ea sports'un.