bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: tipsiz)
    2 -4 ... lilith
  2. 2.
    punto ismi hem italyanca hem de türkçe'de anlamı olan kelimeler arasından seçilmiş olup, bu özelliğiyle takdirimi kazanmış otomobildir. bunun dışında da güzel araçtır, alınasıdır.
    1 -1 ... sacriter
  3. 3.
    az yakan fakat hiç gitmeyen yumurtaya benzeyen iğrenç araba. değişik motor seçenekleri ve özellikleri ile halka hizmet etmeye çalışmaktadır.
    1 -1 ... aksakalercan
  4. 4.
    bulgaristan 'da 2 eli 600 dolar eden arabaymış.*
    1 -1 ... sopartacus
  5. 5.
    çoğu dizel araçlara göre kalkışı daha bir yavaş olan içi geniş araçtır. Dıştanda şahsıma güzel gözükmektedir. Fakat tuhaf bir şey sezdim bu araçta misal gidiyorsunuz 80'le falan sanki 120 falan yapıyorsunuz camlarda mı bir gariplik var ben bu arabı yeni sürmeye başladım onda mı anlayamadım? Basıyorum basıyorum ibre 120'de ama ben sani 180 yapmışım gibi hissediyorum tuhaf bir araç. Param olsa bu aracı almam şahsen.
    ... lock
  6. 6.
    2 ay öncesine kadar satışında patlama olan, ve sadece işe gidiş gelişlerde bile, yollarda bir günde 15 adet görülebilen genç arabasıdır. çevik olduğu söyleniyor, öyleyse daha bi hoş tabii.
    2 ... rantulas
  7. 7.
    (bkz: grande punto)
    ... surudenayrilanidealistkuzu
  8. 8.
    1996 model 54 hp bir tanesi ile 190 km/h sürat yakalanmistir.
    ayni hiz 2001 model 90 hp bir golf ile daha fazla zorlanarak elde edilmistir.

öyle bir otomobildir.
    1 ... berkedede
  9. 9.
    eski nesil kuş serisinin devamı adının kuşlarla alakası yok ama mantık aynı 5 değil, 3 para etmez aletdir.
    -1 ... bademcigeselamcakanspermtanesi
  10. 10.
    3. dünya ülkesi olduğumuz için bize * kakılan dandik araba. linea'da öyle.
    1 ... jerry drake