bugün

Adalet ve Kalkınma Partisi 23. dönem elazığ milletvekili.
*
telefon konuşmaları basına düşmüş milletvekili, küfür yağıdırıyor ve bir adamı ölümle tehdit ediyor. milletvekilliğinin ne kadar kötüye kullanıldığının son kanıtı.
AKP Elazığ milletvekili.
kimlik soran polise ana avrat saydıran, alkolle arasının iyi olduğu gözlemlenen akpli vekil.
karakoçanlıdır. seçim zamanı otobüs üzerinden halka el sallamayı çok iyi bilir. başka bir şey de bilmez.
ergenekon un ele geçen belgelerinde bahsi geçen, "akp içindeki görevlilerimiz" cümlesini hatırlatan dün ki açıklamaların sahibi, bülent arınç a suikast hazırlıgı ile ilgili polisi suçluyordu, asker ile akp nin arasını açmaya çalışıyormuş polis, garabeti kendinden menkul bir tip bu işte, "senin valin gelecek buraya" bak bak bak, akp yi gözden düşürme yönünde polise operasyon yapan yavşaklar var sanki aramızda, hani hatırlarsınız, bi mhp li ayı milletvekili vardı, cumhurbaşkanlıgı seçminde mhp li adayı engellemek isterken polise tokat atmıştıda polis ile mhp nin arasının açılmasına neden olmuştu o olay, bu küfürbaz tipte polis ile akp nin arasına dinamit döşemeye çalışıyor zavallı hap kadar aklı ile.
işini yapan polislere hakaret ve tehdit yağdıran milletin vekili!!
akp tarafından ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk etilmiştir.

akp elazığ milletvekili bu hafta 2 olaydan dolayı gündeme gelmişti. birincisi ''polis içinde çeteler ve gruplar var'' sözüydü. diğeri de polisler tarafından yapılan trafik kontrolünde polise bağırıp hakaret etmesiydi.
gücünün altında ezilen, ezik milletvekilidir.
bitmedi bunlardan bu ülkede, sanırım bitmeyecek de...
ben sana adam olamazsın diyorum. direkt kestirmeden.
milletvekili de olamazsın sen.
olmamalısın.

http://www.zaman.com.tr/m...ideo&aktifgaleri=7426

edit: elma ile armutu ayıramayan gırna fanatiklere selam olsun. sırf akp'den ayrılırken tayyip'e salladı diye arka çıkıyorsunuz ya şu adama, sizin doğrularınızın zerre değeri olmaz eksi hanelerimde. kaldı ki bu entry istifasından önce yazılmıştır. der ve mikrofona entry'yi geçirdikten sonra basın toplantımı bitiririm.
gerçek ismi feyzi işbaşaran 'dır.

(#http://www.ntvmsnbc.com/id/25035694/)
"yolu kapatıyorum"
"adi herifler"
"yol mu kesiyorsunuz lan sizi si...m. si...n. gidin. vali gelecek, sen kim oluyorsun s.. git"
"ben üç boncukla uğraşamam, it"

bunlar milletin(!) vekilinin devlet görevlilerine sarfettiği sözler. bunlar dışında yoldan geçen ve yol isteyen vatandaşa bile hakaretler ediyor söz konusu görüntülerde. sizler hala kimlik bik bik diyorsunuz. umarım hakettiği cezayı görecektir.
ayrıca söz konusu olay emniyet içindeki gruplarla ilgili yaptığı açıklamalardan önce meydana gelmiştir. dolayısıyla komplo vs. gibi yakıştırmalar saçmalıktan öteye geçmemektedir.
akp'den ihraç edilmekte olan milletvekili. terbiyesizlik etmiş ve ihracı istenmiştir. kimse mevkisini küfretmek için kullanmamalı ve bu iyi bir örnek olacak. ancak beklediğim; kendisinden kimlik sorulduğu halde kimlik göstermeyen emniyet amirinin de cezasını bulmasıdır. olayın tamamını seyreden olmuşsa milletvekili ile konuşan emniyet amiri komisere kimlik soruyor ve polis, mecburi olduğu halde kimlik göstermiyor. aksine milletvekilini kızdıracak şekilde provokasyona devam ediyor. onu telefonla çeken insanı da kendi ayarlamıştır kesin. şahsen ben olsam o polisin durmayan çenesine bende sinirlenir ve kavga ederdim. ancak bir milletvekili böyle oyunlara gelmeyecek kadar aklı başında olmalıydı. umarım o komiserin yanına kar kalmaz.
4 polis aracına, resmi üniformalı en az 10 polis memuruna ve kimlik sorduğu memurun yakasında isminin baş harfi ve soyadının tamamı yazdığı halde (komiser ise eğer) ısrarla gidip kimlik sormak salaklara mahsus bir eylem olmalıdır yahut alkoldendir canım benim.
asıl amacın polisin adını, soyadını alıp içişleri bakanına iletip bir güzel polisi sürdürmek olduğu aşikar olan davranışa hala uygun kulp aramak olsa olsa tipik akpli eylemidir.
başına vekil sıçsa "yarabbi şükür" çekebileceklere mahsustur.
allaha şükür biri kameraya almışta gariban polis'in başı yanmamıştır.
yoksa bu akp li şehir eşkiyalarının kaç benzer davranışına şahit olupda kameram olmadığına yanmışımdır sayısı belli değil.
levent kırca'nın sarhoş tiplemesinden çıkma bir milletvekilidir.
temsil etme meziyetlerini yitirmiş vekil...
bu olaya tepki olarak kurulmuş bir facebook grubu;

http://www.facebook.com/g...d=257779955759&ref=mf
size laflar hazırladım sayın! milletvekilim!

(bkz: laflar hazırlamak)
polise hakaret ettiği olayın tayyip'e intikal etmesiyle kendisi hakkında ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilmiştir. ancak kendisi ''siz beni kovamazsınız ben istifa ederim'' diyerek kuyrugunu kıstırıp partiden çekilmiştir.
ak parti myktarafından ihracına karar verilen ancak daha evvlel bir parça onurlu davranıp istifa eden vekildir.
internete de düşen görüntülerde polisten kimlik soran, polisin de ısrarla kimliğini göstermediği vekildir.

tamam üslubu yanlıştır, ancak polis kimliğini göstermek zorunda değil midir?

görüntüler için: http://www.ntvmsnbc.com/id/25036972/

polis neden ısrarla kimliğini göstermemektedir? sahte polis olmadığını nereden bileceğiz? o zaman her polis üniforması giyene el pençe duralım?

güzel ülkem benim..
milletvekilleri için muhteşem bir örnek olmuştur. siz halkın, polisin, itfaiyecinin seçtiği adamlarsınız onun dışında bir halt değilsiniz bunu kafanıza sokacaksınız öncelikle. umarız ki bu herifin başına gelenler bi milad olur.
bugün akp'den istifa etmiş milletvekilidir.
kör cahillerin akp'ye bok atması için zemin hazırlamış şahıstır. arkadaş bu kadar mı duyarsız olduk artık. yok büyük resimmiş de komploymuş da bilmem ne bilmem ne. madem seninle uğraşıyorlar neden bunu gündeme getirmedin yıllardır. bir olay oluyor ve dibine kadar battıktan sonra yok tayyip böyle emniyet şöyle diye artistlik yapıyorsun.

sen kimsin de ülkemizin polisine it diyorsun. ne hakla ne sıfatla!

gayet iyi olmuş. istifa falan etmemiştir ayrıca;

(bkz: siz beni kovamazsınız ben istifa ediyorum)
paranoyanın en güzel örneklerini göstermesi bakımından önemli bir eski akpli vekil hazretleridir. kendisini padişah sanmasının verdiği hezeyanı, partiden atılması ve başbakana çatması ile ödemiştir.
Ntv'de Canlı Gaste programında Kendisi Partisi Hakkında Nahoş Açıklamalarda Bulunmuştur...
Bir Gün Sonra Polis'le Yaşadığı Nahoş Olay Ortaya Çıkmıştır...
Kendisi istifa Etmek Zorunda Bırakılmıştır...
ilginç (!)