bugün

görsel
Herkesin mâbudu farklı tabi.. Herkesin kutsalı aynı olacak diye bir kaide yok. Rabbim kendisi hariç bütün mâbudlardan bizi uzak tutsun..
dinin bireysel olduğu görüşündeyim bu yüzden cemaatle işim olmaz.
amaaa... Ben bu adamın eli kanlı bi terörist olduğuna inanmıyorum. aslında kimse inanmıyor da mecburen ehee evet fetö diyor.
pardon fetö terör örgütü . Fethullahçı terör örgütü terör örgütü. trt bile bu hatayı yapıyor. neyse...
karşılıklı çıkar çatışması oldu, devlet çıkarı değil tabiiki kişisel çıkar. anlaşılamadı. güç kimde? güç bende. çamur atayım, beni sevmeyen ölsün. öldü de.
hoca efendi haddini bilseydi fetö olmazdı.
hala sevilir, eli eteği öpülür, özlenirdi.
Benim için hala fethullah gülen' dir. terörist değildir. fetö fetö fetö fetö... pardon apo' ya ne oldu?
Hükümet ile arası bozulmadan önce:

cumhuriyet tarihi boyunca en büyük halk kitlesini arkasında toplamayı başarmış insandır. türk milliyetçisidir. dünyanın dört bir yanında türkçe konuşturmuş, istiklal marşı okutmuştur. tek mesele iktidar oynu olan ülkemde kıskançlıktan dolayı hazmedilememiştir kendisi. koskoca vakıf olduklarını zanneden kuruluşlar bir tane bile okulu yapıp bitiremezken yurt içinde ve de dışında yüzlerce okul yapmayı başarmış kişidir ayrıca.

Bozulduktan sonra:

binlerce yillik turk tarihin en buyuk haini, turkiye cumhuriyeti devletinin bekasinin ve huzurunun en buyuk dusmanidir. 10 yil once yazdiklarim icin once allahtan sonra aziz milletten ozur diliyorum.

Hehhehehehhe.
Bir zamanlar adını besmelesiz söylersen sonunada hoca efendi eklemezsen akpliler tarafında dövülürdün heygidi günlerin sümüklü vaizi.
sadece ak parti ile başlamayan çok daha kökenli, muhtemelen abd nin israilin 40 yıllık büyük projesi.
evet sadece akp ile başlamadı. taa turgut özallardan başladı bu köpek.

40 yıllık ülkeyi ele geçirme projesiydi.
adım adım her yere sızma her yeri ele geçirme her yerin otonom bir kopyasını oluşturma... bildiğiniz paralel devlet.
ve ak partiyle araları iyi de olsa yaptıkları ihanet ak partiye de bu oluşumun gerçek yüzünü gösterdi.

o büyük proje ne olduysa kahraman halkımız sayesinde 15 temmuz günü sıçtı.
hesab edin abd israil cia 40 senedir bu adam için uğraştılar bu ülkeyi ele geçirmek için uğraştılar ve sıçtılar. öyle böyle değil. geri dönüşü olmamak üzere sıçtılar. her şeylerini kaybettiler bu oluşumda rol alanlar.
bakmayın abd de atar yaptıklarına enes kanteri de atalay demirciyi de görüyoruz, adamlar varlarını yoklarını bu sisteme verdiler. niye? çünkü bu sistemin para kaynağı türkiye idi. kaynağı kesince yani ağacın kökü kesildiği zaman yapraklar, dallar çok uzun süre hayatta kalamaz.
o yüzden rüya ayinleri "ülkenin sahibi olacak para içinde yüzücez" den, "az yiyin gerekirse bedava çalışın" a döndü.
sırf dindar diye aptal milletin ağzının içine bakarak peşinden gittiği, ne olduğu her zaman apaçık belli olan, ne amaçta olduğu belli olan zat. Ama küçüklüğünden beri her yerde din gören, yalnızca din için yaşayan halk onu en iyi adam bildi, olan da işte ömrü çalınan garibanlara oldu.
galiba bu karikatür bunun ve akp arasındaki ilişkiyi anlatıyor...

görsel
https://www.youtube.com/watch?v=YtQ6a2tntGc
sakarya şiirini okuyarak harekete geçin mesajı verdiği söylenen amerikan ajanı

“yol, bu; yöntem, bu; gerisi angarya / yerlerde süründüğün yeter, ayağa kalk sakarya!..”

https://www.youtube.com/w...ntGc&feature=youtu.be
10 sene önce kendisine sövdüğümde bazılarının muhterem insan diyerek savunduğu deccal!
Abd de yüzbinlerce türk yaşıyor, bir tanesi de bu kahpe nin kafasına sıkamıyor mu?!
islamcı terör örgütü ele başıdır.
anasını yağlaya yağlaya siktiğimin piçidir. destekçileri de öyle
abd'ye kaçış tarihi öcalanın yakalanmasının hemen sonrasıdır. nasıl anlamlandırırsanız artık.
Ehli Sünnet dininin hocalarından biridir.

10 Sene önce '' şefaat ya hocam'' deyenlerin Günümüzde ağza alınmayacak Küfürler ettikleri Kişisidir.
iade talebiyle ilgili kafa karışıklığı yaratmış darbe şeysi. geçen gün cem toker bir programda, iade talebinin abd adalet bakanlığına iletildiği ancak sadece abd'de ikamet eden bir tc vatandaşının başvurusu ile yargılamasının derhal başlayacağını açıklamıştı. mantıken olabilitesi yüksek.
bakın bu adam orospu çocuğudur. öyle sıradan bir orospu çocuğu değil ama kallavi orospu çocuğudur. bunu okuyan kripto fetocu ipne: sende orospu çocuğusun. bu adama sempati duyan bu adamın izinden giden insan orospu çocuğudur. oh be rahatladım amk. bu orospu çocuğu da olmasa rahatlayamıcaz. oh be. *
7 haziran önce chp de imamlık yapmıştır.
ne alaka lan? bu adama küfür edene gizli fetocu demek de moda oldu. ispatlayamayacağınız şeyi söylemeyin!
Aynı tasa sıçtıklarıyla, elini ayağını it gibi öpenlerle sırf çıkar savaşı yüzünden düşman olmuş karaktersiz pezevenk.... Zamanında kardeş, şimdi düşman olanlarında yok ondan farkları.
Arabistanı da karıştırdı bu göt lalesi.
El attığı yer kuruyor. Cia ile birlikte müridleri organize çalışıyor.
Tabi bize sökmedi diğer arap ülkelerine yöneldiler.
orospu çocuğudur.
Bu gün bir kere daha nefretimi kazandı. Ölen bir sürü mazlumda onun eli var.
acizdir.
Hasan sabbah ile Fetullah Gülen'in ne alakası var gerizekalı mısınız kardeşim siz hele haşhaşi diyor ya valla bak harbi Çomar çapulcu arası bi kafa hakim bir kısmınıza.