bugün

fettullah gülen'i sevmeyenlerin hitap şekli.
fetonun diğer adı.
büyüklük saygı gerektirmediği için,saygı karakterle kazanışdığı için fetoşta bunların her ikiside bulunmadığı için rahatlıkla ve zevkle kullanabildiğim ifade...garibanların parasını tarikat yoluyla cebe indirmek,sonra kaçıp amerika utah lardan geri dönememek,ota boka ağlayıp duygu sömürüsü yapmak saygıdeğer birşey olmadığı için zevkle söylüyorum fetooooooooooooooşşşş....
amerika'da fetosh olarak yazılan isimdir.
ismin sahibinin amerikada ne işi vardır, amerikayla ne ilişkisi vardır, o ayrı meseledir.
amerikada yasiyan bir din taciri cia ajani.
(bkz: fem dershaneleri)'nin isim babası
(bkz: fetullah eğitim merkezi)
grup vitamin'in fatos adlı parçada bahse konu ismi* telafuz şekli.
(bkz: agıtkan)
fetus oldugu gune lanet edilmesi gereken bir insana hakettiginden cok daha yumusak hitap sekli.
sizinle cinsel münasebette bulunsun * diye devam etmesi gereken kelime.
mantık çerçevesinde düşünülürse fethoş daha hoş olacaktır.
abd'de yaşayıp,abd tarafından beslenen bir insanı savunup abd'ye laf etmek büyük çelişkidir.dinler arası diyalogmuş.yerim diyaloğunu.

tanım:eksik yakıştırmadır. fethoş diyorum bak. daha alımlı hem.
uzun yıllardır söz de hasta olmasından dolayı amerika'da cia kontrolünde yaşayan, islamiyet'in son yüz karası, abd kuklası söz de dindar amerika ve israil dostu bir palyaço'nun isminin kısaltılmış halidir.
yerel bir gazetecinin fettullah gülen için kullanması sonucu hapse atılmasını sağlamış kelime.

(bkz: diktatorya)
bush'u çağrıştırıyor, önümüzdeki dönemlerde türkiye'ye gelmezse; fetoma olarak revize edilebilir..
türkiyenin sonunu getireceğini düşündüğüm çok iyi örgütlenmiş mongolları yöneten milyar dolarlara hükmettiği söylenen ve kesin olduğu gibi nereden ve nasıl böyle bir mal varlığına sahip olduğu bilinmeyen (aslında biliniyor) rte ninde iplerini elinde bulunduran gözlerindeki su kaynağı tükenmeyen çakmanın allahı.

Edit: Bana baya eksi oy verdireceği için kendisinden ayrıca nefret ettiğim ki (bkz: sözlüğü fetoşcular basmış) diye düşünmeme sebep olan uluu çakma
memleketi karıştırma derdinde olan bir şey.

(bkz: nur topu)
dini upgrade etmeye gelen son sürüm mesih. kuran ı kerim patch 1.6 yı yazdığını idda ediyormuş. karar verirsek download ederiz.

edit : fetoşşşş, yavrummmm, tırrrrrr, bip. hadi söyle bakimm !
feto'nun sevenlerinin hitap şeklidir.

erkekler feto diye hitap eder, kızlar fetoş. samimiyeti üst seviyede olan erkeklerde zaman zaman fetoş der.

zaten feto kendisine kısaca fetoş denmesini ister.

misal : apo - apoş

(bkz: feto)
(bkz: totoş)
(bkz: serbest çağrışım)
fettullah gülen'in belli bir kesimde kullanılan lakabı.
amerikalı bir komedyen. aptal insanları yanına toplayıp guclenen bir baska evil daha.
(bkz: fetoş kuaför)
(bkz: fetoş lazer epilasyon)
(bkz: fetoş sex shop)
fethullah isminin kısaltması.
ağlak zat için kullanıldığında dava açılma sebebi.
fethullah gülen'in olası bir gay bar gezisinde kullanacağı takma isim.

(bkz: fetoş su)